آبی‌ها چوب انتخاب مدیران را می‌خورند ؛ خوب بازی کردن به خاطر استراماچونی است

آبی‌ها چوب انتخاب مدیران را می‌خورند ؛ خوب بازی کردن به خاطر استراماچونی است

نمایون – نمایی متفاوت از آبی‌ها چوب انتخاب مدیران را می‌خورند ؛ خوب بازی کردن به خاطر استراماچونی است

جمله رنگی امروز:
یا تو دنیا رو بساز یا دنیا تو رو می‌سازهسرمربی استقلال خوزستان خوزستان گفت: دروغ گفتن برای برخی از ما مثل آب خوردن تبدیل به یک نیاز شده، اما برای خیلی‌ها قبیح است.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : استقلال خوزستان شرایط خیلی بدی داشت، اما پس از اینکه سهراب بختیاری‌زاده هدایت این تیم را عهده‌دار شد جان تازه‌ای گرفت و خودش را از قعر جدول جدا کرد. با بختیاری‌زاده درباره شرایط این روز‌های استقلال تهران صحبت کردیم که می‌خوانید.تحلیل شما از شرایط این روز‌های استقلال چیست؟بختیاری‌زاده گفت:
این باشگاه بزرگ و محبوب در چند سال اخیر از مدیریت صدمات زیادی خورده است و ثبات مدیریتی هم نداشته به نظر من بخش عمده‌ای از مشکلات باشگاه به دلیل انتخاب مدیران ضعیف از جانب وزارت ورزش و جوانان است. آقایان افشارزاده، افتخاری، فتحی و… محترم هستند، اما مدیریت استقلال یا حتی پرسپولیس آدم توانمند و فوتبالی می‌خواهد. امیدوارم انتخاب مدیران براساس شایستگی‌ها و ضابطه باشد نه رابطه و سفارشی.در بحث قهر استراماچونی چقدر او را محق می‌دانید؟بختیاری‌زاده گفت:
صد درصد حق با اوست تازه خیلی هم صبوری به خرج داد. سالی که سایپا قهرمان شد را یادتان هست؟ ورنرلورانت مربی کاربلد آلمانی سایپا را بست و تمرین داد و در پایان هفته پنجم که تیمش صدرنشین بود تیم را ول کرد و رفت چرا؟شما بگویید؟بختیاری‌زاده گفت:
صبح رفته بود سر زمین گفته بود چمن بلند است و کوتاهش کنید. غروب دید چمن کوتاه نشده علت را پرسید به او گفتند ماشین چمن‌زن خراب است باید تعمیر شود او هم گفت مگر دیوانه‌ام جایی کار کنم که چنین مسائل پیش پا افتاده‌ای را حل نمی‌کنند؟ حالا بحث استراماچونی است. او قبل از شروع فصل هم ناراحت و عصبانی بود، چون مسائلی که در فوتبال ما می‌بیند برایش بسیار عجیب است. یک‌سری مسائل برای مربی خنده‌دار نیست بلکه شرم‌آور است. صد دفعه گفت یک زمین بدهید بتوانم تیمم را روی آن تمرین دهم. هر بار هرچه گفت به او وعده فردا را دادند. این مسائل برای ما در این جامعه عادی شده، ولی برای مربی و بازیکن اروپایی که در محیطی منظم و حرفه‌ای پرورش یافته و کار کرده‌اند بسیار عجیب است. نحوه پول دادن به او سبب شده حسابش در معرض مسدود شدن قرار بگیرد. اروپا مثل اینجا نیست که شما ۵ تا کارت بانکی از ۵ بانک متفاوت داشته باشی. هر پولی به حسابت واریز شود یا از حسابت خارج شود مورد بررسی قرار می‌گیرد. او کار کرده، زحمت کشیده و حقوقش را می‌خواهد. دروغ گفتن برای برخی از ما مثل آب خوردن تبدیل به یک نیاز شده، اما برای خیلی‌ها قبیح است.سیستم بازی استقلال مورد پسند شما هست؟بختیاری‌زاده گفت:
استقلال در مقایسه با بقیه تیم‌ها دارد عالی بازی می‌کند و این بیانگر علم استراماچونی است. باید سعی کنیم تعداد مربیان خارجی خوب و تأکید می‌کنم مربی خوب خارجی را در فوتبال‌مان بالا ببریم. سیستم ۲-۵-۳ در فوتبال ایران خیلی هم قدیمی است. خود منصورخان یا علی‌آقای پروین در استقلال و پرسپولیس همین روش را اجرا می‌کردند، ولی ۳-۵-۲ استراماچونی جدیدتر است و نیازی به تشریح نیست به قول معروف آنچه عیان است چه حاجت به بیان است.با حضور مجدد فتح‌الله زاده در استقلال موافق هستید؟بختیاری‌زاده گفت:
من صاحب رأی نیستم، اما فتح‌الله زاده از فتحی و افتخاری که قوی‌تر است. امیدوارم اگر برگشت از مشاوران خوب و فوتبالی استفاده کند. امثال طباطبایی فوتبالی و صاحب نظر هستند و می‌توانند به استقلال کمک کنند.استقلال خوزستان دچار تحول شده، فکر می‌کنید بتوانید شرایط این تیم را بهتر کنید؟بختیاری‌زاده گفت:
در یک تیم تک تک افراد در موفقیت و ناکامی سهیم هستند. استقلال در خوزستان همواره نامی عزیز بوده و امیدوارم استقلال خوزستان نیز بتواند شرایط خوبی پیدا کند.خبرورزشی


بیشتر بخوانید:

آموزشی/اخبار/سرگرمی/سلامتی و زیبایی/علمی و دانستنی/سبک زندگی/تکنولوژی/فرهنگ و هنر/گردشگری/مذهبی/ورزشی/صوتی و تصویری/نمایون/کسب و کار

سرگرمی
گوگل
منبع:
namayoon.com

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون