جلالی ؛ امید جلالی به بازگشت مهاجمان گل گهر ؛ وقتی هیچ راه نجاتی جز بردن وجود ندارد

جلالی ؛ امید جلالی به بازگشت مهاجمان گل گهر ؛ وقتی هیچ راه نجاتی جز بردن وجود ندارد

نمایون – نمایی متفاوت از جلالی ؛ امید جلالی به بازگشت مهاجمان گل گهر ؛ وقتی هیچ راه نجاتی جز بردن وجود ندارد

جمله رنگی امروز:
یا تو دنیا رو بساز یا دنیا تو رو می‌سازهگل گهر در چهاردهمین مسابقه اش در لیگ برتر امروز در سیرجان میزبان ذوب آهن است تا شاید بتواند اولین بردش در این سطح از مسابقات را به دست بیاورد.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : برای تیمی که سیزده هفته رنگ برد را ندیده ، پیروزی می تواند تبدیل به یک چالش بزرگ شود اما شاید با کسب اولین بردها ماجرا تغییر مسیر بدهد. گل گهر با جلالی در حالی امروز به مصاف ذوب آهن می رود که بشدت نیاز به یک برد خانگی دارد تا در فاصله یک هفته مانده به پایان نیم فصل بتواند از طلسم نبردن رها شود.مهره ها یا شخصیت هادرباره گل گهر و نتیجه نگرفتنش مسایلی چون یارگیری این تیم در ابتدای فصل مطرح می شود اما به نظر می رسد با وجود کمبودهایی که این تیم دارد مشکلش بیش از نفرات، روحی و روانی باشد. تیم هایی مثل نفت مسجد سلیمان، صنعت نفت آبادان، ماشین سازی و حتی فولاد تیم های پرستاره ای در این فصل از رقابت ها نبوده اند اما در کسب نتیجه توانسته اند عملکرد مناسبی داشته باشند.مجیدجلالی از سه روز قبل از بازی با سپاهان در هفته هفتم هدایت این تیم را به عهده گرفت و می توان تغییرات فنی را در این تیم احساس کرد. گل گهر تیمی است که در ساختار دفاعی به ثبات و انسجام نزدیک شده است اما در بخش تهاجمی این تیم نتوانسته با گل هایی که به ثمر می رساند از بازی ها برنده بیرون بیاید.امروز جلالی و یارانش اتفاقا برابر یکی از تیم های پرمهره لیگ برتر قرار می گیرند که از قضا نتایج خوبی در این فصل نگرفته است. این می تواند تصدیق همان موضوع باشد که نام ها و ستاره ها الزاما به معنای موفقیت نیستند. با این وجود گل گهر امروز هم مثل هفته های اخیر کار دشواری برای رسیدن به اولین پیروزی اش دارد. ذوب آهن تیمی پرمهره و زخم خورده است و سخت امتیاز می دهد اما گل گهر چاره ای به جز بردن ندارد. آن ها می دانند که نباید نیم فصل اول را بدون برد به پایان برسانند و از همین رو بازی با ذوب می تواند مثل یک فینال بزرگ برای گل گهر به حساب بیاید.جلالی که زمانی خودش یکی از مهاجمان خوب فوتبال باشگاهی تهران بود البته که مهاجمان خوبی هم در اختیار دارد. بهنام برزای، مهرداد بایرامی ، پیمان رنجبری هرکدام تجربه و کارنامه خوبی دارند و این باید به این تیم در روزهایی که برای بردن به گل زدن نیاز دارد کمک کند. او در این هفته تلاش زیادی کرده تا مهاجمانش را به شرایط روحی مناسب برای انجام کارهای مهم در خط حمله تیمش برساند و امیدوار است که در بازی امروز برابر ذوب آهن در سیرجان نتیجه اش را ببیند.


بیشتر بخوانید:

آموزشی/اخبار/سرگرمی/سلامتی و زیبایی/علمی و دانستنی/سبک زندگی/تکنولوژی/فرهنگ و هنر/گردشگری/مذهبی/ورزشی/صوتی و تصویری/نمایون/کسب و کار

سرگرمی
گوگل
منبع:
namayoon.com

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + هشت =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون