امتیازاتی که این روز‌ها از دست می‌رود، می‌تواند مایه حسرت شود

امتیازاتی که این روز‌ها از دست می‌رود، می‌تواند مایه حسرت شود

نمایون – نمایی متفاوت از امتیازاتی که این روز‌ها از دست می‌رود، می‌تواند مایه حسرت شود

جمله رنگی امروز:
یا تو دنیا رو بساز یا دنیا تو رو می‌سازهپیشکسوت باشگاه استقلال گفت: بچه‌ها قدر این امتیازات را بدانند و فراموش نکنند امتیازاتی که این روز‌ها از دست می‌رود، می‌تواند در پایان فصل مایه حسرت شود.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : استقلال ظهر چهارشنبه در حالی تمرین کرد که رضا حسن‌زاده هم کنار زمین حاضر شده بود. سرمربی موفق تیم امید استقلال مهمان تمرین بزرگسالان بود و پس از پایان کار فرصتی دست داد تا گپ کوتاهی با او بزنیم.سر تمرین بودی. فضا چطور بود؟
بله. رفتم سر تمرین، ولی ناراحت شدم. ناراحت از اینکه تیم رفته صدر جدول، ولی فضا این طوری شده است. هیچ‌کس سر تمرین نبود. استقلال تیم بزرگی است و الان پیشتاز لیگ برتر، ولی نباید شرایطش این‌طوری باشد. امروز خلأ وجود کادرفنی و بزرگتر‌ها به وضوح در تمرین احساس می‌شد.داستان استراماچونی چه می‌شود؟
اصلاً شک نکن. استرا باید برگردد. تیم را خودش بسته و به شرایط تاکتیکی و روانی آن‌ها اشراف کامل دارد. تازه به صدر جدول هم رسیده، بنابراین باید برگردد و دوباره بالای سر تیم قرار بگیرد، ولی فارغ از هر اتفاقی که می‌افتد حواس بازیکنان از دو نکته فوق‌العاده مهم نباید پرت شود.چه مسائلی؟
مسئله اول اینکه در لیگ برتر کسی نگاه نمی‌کند که استقلال سرمربی دارد یا ندارد. امتیازات در جدول ثبت می‌شود و در پایان فصل به تیمی که بیشترین امتیازات را کسب کرده باشد جام می‌دهند؛ بنابراین بچه‌ها قدر این امتیازات را بدانند و فراموش نکنند امتیازاتی که این روز‌ها از دست می‌رود، می‌تواند در پایان فصل مایه حسرت شود. نکته دوم هم اینکه بازیکنان بدون توجه به حواشی و اینکه چه کسی قرار است مدیرعامل شود، فقط فکر بازی باشند. بازیکنان استقلال اصلاً نباید در مباحث مدیریتی ورود کنند.برسیم به داستان جواد زرینچه.
ببینید. من ۱۰ سال با جواد در استقلال و تیم ملی همبازی بودم. حتی با هم هم‌اتاقی بوده‌ایم. اصلاً او این اخلاق را ندارد که تیم را تخریب کند. شاهد مسئله هم استراماچونی. مشکل آقای استرا، پول و مسائل مدیریتی بود نه زرینچه. جواد یکی از برگ‌های شناسنامه استقلال است و به نظر من یک عده در حق جواد نامردی کردند. به نظرم یکسری افراد روی سکو‌ها و مقابل باشگاه کار‌هایی کردند که… چه بگویم.و حرف آخر!
این روز‌ها همه در حال انتقاد هستند. همه می‌توانند تخریب کنند، ولی مهم در این عرصه راهکار دادن است. حالا که آقای فتحی رفته خب در کنار انتقاد راهکار هم ارائه شود.خبرورزشی


بیشتر بخوانید:

آموزشی/اخبار/سرگرمی/سلامتی و زیبایی/علمی و دانستنی/سبک زندگی/تکنولوژی/فرهنگ و هنر/گردشگری/مذهبی/ورزشی/صوتی و تصویری/نمایون/کسب و کار

سرگرمی
گوگل
منبع:
namayoon.com

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون