برترین آسیا ؛ دست ایرانی ها از جایزه های AFC کوتاه ماند

برترین آسیا ؛ دست ایرانی ها از جایزه های AFC کوتاه ماند

نمایون – نمایی متفاوت از برترین آسیا ؛ دست ایرانی ها از جایزه های AFC کوتاه ماند

جمله رنگی امروز:
یا تو دنیا رو بساز یا دنیا تو رو می‌سازه


AFC
مراسم انتخاب برترین‌های فوتبال و فوتسال آسیا ۲۰۱۹ امروز (دوشنبه) ساعت ۱۴:۳۰ در هنگ کنگ برگزار شد و هیچ جایزه ای به ایران نرسید.
مراسم برترین‌های سال فوتبال آسیا امروز (دوشنبه) در کشور هنگ کنگ ساعت ۱۴:۳۰ برگزار شد.

ایران در بخش بهترین بازیکن مرد سال با علیرضا بیرانوند، در بخش بهترین بازیکن سال خارج از قاره با سردار آزمون مهاجم تیم زنیت سن پترزبورگ، بهترین بازیکن سال فوتسال آسیا با مهدی جاوید، بهترین مربی زن سال با کتایون خسرویار و همچنین در بخش فدراسیون‌های الهام بخش هم فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران را به عنوان نامزد داشت.

در ابتدای این مراسم شیخ سلمان جایزه‌ای را به مسئولان فوتبالی هنگ کنگ از جمله رئیس فدراسیون فوتبال این کشور اهدا کرد و همچنین از میزبانی این مراسم از کشور هنگ کنگ تقدیر و تشکر شد.

شیخ سلمان لوح یادبودی به دلیل گسترش فوتبال در این قاره به جیانی اینفانتینو اهدا کرد.جایزه الماس آسیا توسط مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا به پادشاه مالزی اهدا شد.

همچنین پادشاه مالزی که در این مراسم شرکت نکرده بود با فرستادن پیامی ۲ دقیقه‌ای از سران‌ای اف سی تشکر و قدردانی کرد.

جایزه اتحادیه فوتبال آینده نگر و مشتاق توسط شیخ سلمان به رئیس اتحادیه فوتبال گوام رسید.جایزه انجمن در حال توسعه سال با وجود نامزدهایی، چون سنگاپور و کره شمالی، این جایزه به حریف ایران در جام جهانی یعنی فدراسیون فوتبال هنگ کنگ رسید.

فدراسیون ژاپن جایزه انجمن الهام بخش سال AFC را بالاتر از ایران و کره جنوبی دریافت کرد.جایزه برنامه ریزی تیم‌های پایه به فدراسیون برونئی اهدا شد.

جایزه گسترش فوتبال پایه در مدارس به فدراسیون فوتبال سنگاپور رسید.

در بخش الهام بخشی فوتبال پایه هم فدراسیون فوتبال چین به عنوان برترین فدراسیون معرفی شد.جایزه بهترین مربی زنان هم با وجود حضور کتایون خسرویار به آساکو تاکاکورا رسید که برای هفتمین بار این جایزه را از کنفدراسیون فوتبال آسیا دریافت می‌کند.

جایزه بهترین مربی مرد سال آسیا به چونگ جونگ یونگ سرمربی تیم ملی نوجوانان کره جنوبی رسید.

توموکی یوشیکاوا بهترین بازیکن سال فوتسال آسیا در سال ۲۰۱۹ را بالاتر از مهدی جاوید کسب کرد. مهدی تاج جایزه توموکی یوشیکاوا را اهدا کرد.جایزه برترین لژیونر آسیا هم با وجود حضور سردار آزمون بازیکن ایرانی تیم زنیت پترزبورگ به سون هیونگ مین بازیکن کره‌ای تیم تاتنهام انگلیس رسید.

لی کانگ از کره جنوبی بالاتر از دوان وان هاو از ویتنام و هیروکی آبه از ژاپن جایزه برترین بازیکن جوان فوتبال سال AFC را دریافت کرد.جایزه بهترین بازیکن زن آسیا به کوماگای بازیکن تیم ملی ژاپن رسید.

اکرم عفیف از قطر بالاتر از علیرضا بیرانوند از ایران و توموآکی ماکینو از ژاپن جایزه برترین بازیکن فوتبال مردان سال AFC را دریافت کرد.

خبر خوش برای کاربران پارس فوتبال: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران پارس فوتبال نیم بها خواهد بود.در اینجا در این باره بیشتر بخوانید


بیشتر بخوانید:

آموزشی/اخبار/سرگرمی/سلامتی و زیبایی/علمی و دانستنی/سبک زندگی/تکنولوژی/فرهنگ و هنر/گردشگری/مذهبی/ورزشی/صوتی و تصویری/نمایون/کسب و کار

سرگرمی
گوگل
منبع:
namayoon.com

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 5 =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون