سوال منطقی که استراماچونی دارد !

سوال منطقی که استراماچونی دارد !

نمایون – نمایی متفاوت از سوال منطقی که استراماچونی دارد !

جمله رنگی امروز:
یا تو دنیا رو بساز یا دنیا تو رو می‌سازهسوالی را که سرمربی ایتالیایی آبی پوشان پایتخت بعد از تساوی برابر سپاهان داشت بسیاری از فوتبال دوستان ایرانی هم دارند. لطفا سازمان لیگ یا کمیته داوران جواب دهد.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : جدال حساس استقلال با استراماچونی و سپاهان با قلعه نویی با تساوی دو بر دو به پایان رسید.در این دیدار یک صحنه کاملا مشکوک رقم خورد. کی روش استنلی در محوطه جریمه برابر دیدگان زاهدی فر توپ را با دست دفع کرد اما داور این صحنه را پنالتی تشخیص نداد که این با اعتراض شدید بازیکنان استقلال و کادر فنی این تیم همراه شد و برای دقایقی بازی متوقف شد.نه تنها زاهدی فر بلکه کمک های او و داوران پشت دروازه هم هیچ واکنشی به این صحنه نداشتند و بار دیگر این سوال به وجود آمد که چرا داوران پشت دروازه هیچ فعالیت و واکنشی از خود نشان نمی دهند و انگار قرار است که برای تیم سپاهان فقط تصمیم بگیرند.استراماچونی هم در نشست خبری بعد از بازی دقیقا همین سوال را داشت.استراماچونی سرمربی استقلال گفت:اول از همه می‌خواهم درباره یک نکته خیلی کلی صحبت کنم. می‌خواهم درباره اعتراض اصلی من در مورد داور مطلبی را بیان کنم. می‌توانم قبول کنم که داور صحنه پنالتی را ندید چون شاید جلویش بسته بود و نتوانست ببیند. شاید هم چون در محوطه جریمه بازیکنان درشتی بودند، نتوانست پنالتی را ببیند ولی سوال من این بود که چطور پنج داور دیگر به او کمک نکردند. همین‌طور در آخر بازی با بازیکنان سپاهان صحبت می‌کردیم. همه ما آدم‌های و بازیکنان حرفه‌ای و سطح بالا در ایران هستیم.. وقتی بازیکنان بزرگ مربیان خارجی می‌آورند می‌خواهند سطح لیگ را بالا ببرند. به نظر من اگر می‌خواهیم همه با هم رشد کنیم، خیلی مشکل است که این اتفاقات رخ بدهد، به خصوص وقتی که یک باشگاه به انتخاب این داور برای این بازی اعتراض کرده بود.استراماچونی ادامه داد:به خاطر اینکه مردم درباره کلیت لیگ ممکن است فکرهای بدی کنند. من حرف داور را می‌پذیرم چون گفت که ندیده است. ولی نمی‌توانم بپذیرم که پنج کمک او صحنه‌ای را که ۵۰ هزار نفر در ورزشگاه دیدند، ندیده باشند. اعتراض من از این بازی بزرگ‌تر است و به خاطر کل فوتبال ایران و اعتبارش است. بعضی از بازیکنان گفتند که همیشه این‌طوری بوده است و من گفتم باید همه سعی کنیم سطح لیگ ایران بالا برود.پی نوشت : البته گفتنی است که بنا به نظر اکثر کارشناسان داوری ، زاهدی فر ، یک پنالتی به سود سپاهان را هم ندید تا اشتباهات تاثیرگذار زیادی را در مهمترین دیدار هفته در کارنامه خود ثبت کرده باشد !


بیشتر بخوانید:

آموزشی/اخبار/سرگرمی/سلامتی و زیبایی/علمی و دانستنی/سبک زندگی/تکنولوژی/فرهنگ و هنر/گردشگری/مذهبی/ورزشی/صوتی و تصویری/نمایون/کسب و کار

سرگرمی
گوگل
منبع:
namayoon.com

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون