محمد دانشگر بازهم خط خورد ؛ خط قرمز سرمربی استقلال روی مدافع آماده

محمد دانشگر بازهم خط خورد ؛ خط قرمز سرمربی استقلال روی مدافع آماده

نمایون – نمایی متفاوت از محمد دانشگر بازهم خط خورد ؛ خط قرمز سرمربی استقلال روی مدافع آماده

جمله رنگی امروز:
یا تو دنیا رو بساز یا دنیا تو رو می‌سازهسرمربی ایتالیایی آبی پوشان پایتخت ثابت کرد که برای او نظم مهم تر از هر چیزی است و با هیچ بازیکنی شوخی ندارد.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : محمد دانشگر بازهم خط خورد سرمربی ایتالیایی آبی پوشان پایتخت ثابت کرد که برای او نظم مهم تر از هر چیزی است و با هیچ بازیکنی شوخی ندارد.به گزارش شفقنا ورزشی، یکی از اصلی ترین شاخصه های که مربیان اروپایی به ویژه ایتالیایی دارند تاکید برای نظم و انضباط بازیکنان است و همین باعث شده تا تیم های ایتالیایی در کارهای دفاع بسیار خوب باشند.استراماچونی توانسته است که نظم و انضباط را به آبی پوشان برگرداند.تیم های بزرگ پایتخت از استقلال گرفته تا پرسپولیس طرفداران زیادی دارند و بازیکنان این دو تیم در کانون توجه قرار دارند و این باعث شده تا حاشیه همواره در اطراف آنها وجود داشته باشد.هر گاه استقلال و پرسپولیس توانسته باشند که از حاشیه ها دور شوند عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده اند. برانکو توانست در دوران حضورش در پرسپولیس چنین فضایی را به وجود آورد. سرخ پوشان با هدایت برانکو سه فصل پیاپی قهرمان لیگ برتر شدند و به فینال لیگ قهرمانان آسیا هم راه پیدا کردند.برانکو با هیچ بازیکنی شوخی نداشت و چند ستاره تیم را هم به خاطر بی انضباطی کنار گذاشت. جدیت این مربی باعث شده تا بود تا پرسپولیس نظم و کاریزمای لازم را پیدا کند و در این تیم برانکو محبوب تر از هر بازیکنی بود.به نظر می رسد که استقلال هم با استراماچونی راه سرخ پوشان را دنبال می کند. این مربی ایتالیایی هم روی نظم و انضباطی تیمی اصرار زیادی دارد و اجازه حاشیه سازی و جنجال را به هیچ بازیکنی نمی دهد.استراماچونی حتی توانسته که مهدی قائدی را که از جنجالی ترین بازیکنان است آرام کند و این ستاره جوان در فصل جاری از بهترین های تیمش و لیگ بوده است و این به خوبی نشان می دهد که برای مربی ایتالیایی نظم و انضباط مهم تر از هر اسم و نامی است و همین دلیل موفقیت تیم شده است.محمد دانشگر ، مدافع استقلال با تصمیم آندره‌آ استراماچونی، سرمربی این تیم از لیست آبی‌پوشان برای سفر به اصفهان و دیدار با سپاهان کنار گذاشته شد تا این بازی را از دست بدهد.این برای دومین بازی متوالی است که دانشگر از لیست استقلال کنار گذاشته می‌شود که دلیل آن، اتفاقی است که در یکی از تمرینات قبل از دیدار با نساجی رخ داد. دانشگر در تمرین یکی مانده به آخر قبل از دیدار با نساجی پس از شکست خوردن در فوتبال درون تیمی و کل‌کلی که با هم‌تیمی‌هایش داشت، با ناراحتی زمین تمرین را ترک کرد. این اقدام دانشگر منجر به مورد غضب قرار گرفتن از سوی استراماچونی شد و او در تصمیمی انضباطی مدافع تیمش را برای دو بازی کنار گذاشت.استراماچونی در حالی دانشگر را کنار گذاشته است که او از بهترین های استقلال در فصل جاری بوده است و این نشان می دهد که سرمربی ایتالیایی روی انضباط تیمی اصرار زیادی دارد و با هیچ بازیکنی شوخی ندارد.


بیشتر بخوانید:

آموزشی/اخبار/سرگرمی/سلامتی و زیبایی/علمی و دانستنی/سبک زندگی/تکنولوژی/فرهنگ و هنر/گردشگری/مذهبی/ورزشی/صوتی و تصویری/نمایون/کسب و کار

سرگرمی
گوگل
منبع:
namayoon.com

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون