آبراموویچ ، چلسی را ارزان نمی‌فروشد ؛ نظر آبراموویچ درباره فروش چلسی

آبراموویچ ، چلسی را ارزان نمی‌فروشد ؛ نظر آبراموویچ درباره فروش چلسی

نمایون – نمایی متفاوت از آبراموویچ ، چلسی را ارزان نمی‌فروشد ؛ نظر آبراموویچ درباره فروش چلسی

جمله رنگی امروز:
یا تو دنیا رو بساز یا دنیا تو رو می‌سازهبروس باک، رئیس باشگاه چلسی می‌گوید رومن آبراموویچ مالک باشگاه مثل همیشه در امور این باشگاه دخالت داشته و علاقه‌ای به پیشنهادها برای خرید چلسی ندارد.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : روزنامه انگلیسی گاردین در گفتگویی با بروس باک، رئیس باشگاه چلسی از قول او می‌گوید رومن آبراموویچ، مالک ثروتمند این باشگاه، به خریدارانی که فکر می‌کرده‌اند می‌توانند چلسی را به قیمت ارزان بخرند پاسخ منفی داده و مثل همیشه در امور این باشگاه مداخله می‌کند. باک در این مصاحبه می‌گوید آبراموویچ هیچ برنامه‌ای برای فروش چلسی ندارد. این در حالی است که آبراموویچ از بهار سال ۲۰۱۸ و زمانی که دولت بریتانیا تمدید ویزای او را برای مدتی به تعویق انداخت تا این لحظه دیگر برای تماشای بازی‌های خانگی چلسی به ورزشگاه استمفوردبریج نیامده است.رئیس باشگاه چلسی درباره شایعات مطرح شده درباره قصد آبراموویچ برای فروش باشگاه گفت:” تا جایی که من می‌دانم به هیچ وجه چین چیزی صحت ندارد. درست برعکس. من تا حالا حتی یک کلمه هم از آقای آبراموویچ در این باره نشنیده‌ام. بعضی خیال می‌کنند به دلیل مسائل سیاسی می‌توانند چلسی را ارزان بخرند. ما با این دسته افراد هیچ حرفی نداریم. در مورد دخالت ایشان در امور باشگاه هم باید بگویم آبراموویچ درباره شکار بازیکنان جدید، تمدید قرارداد بازیکنان، خرید بازیکن و فروش بازیکن مثل همیشه دخالت دارد، همانطور که از روز اول دخالت داشته است”.بروس باک در ادامه درباره شایعات مبنی بر اینکه در غیبت آبراموویچ برنامه‌های باشگاه متوقف شده و برنامه‌های ساخت استادیوم جدید هم پیشرفتی نداشته گفت:” من متوجهم که چه می‌خواهید بگویید و اثبات اینکه چنین چیزی نیست واقعا کار سختی است. ولی می‌گویم بهتر است تا پنجره نقل و انتقالات آینده صبر کنیم. اگر در آن نقل و انتقالات ما یک مبلغ نجومی هزینه کردیم آن وقت دیگر کسی نمی‌تواند بگوید که در چلسی همه چیز متوقف شده و معلق شده است”.رئیس چلسی درباره استفاده از بازیکنان جوان توسط فرانک لمپارد در فصل جاری گفت:” ممنوعیت ما از نقل و انتقالات باعث شده فرصتهای زیادی در اختیار بازیکنان جوان قرار بگیرد. البته نمی‌توانم این را رد کنم که حتی اگر در نقل و انتقالات بودیم دو سه نفر از این بازیکنان باز هم فرصت بازی را پیدا می‌کردند. این وضعیت آقای آبراموویچ را خیلی خوشحال کرده چون او علاقه زیادی به آکادمی باشگاه دارد. فکر کنم ایشان یکی از معدود روسای باشگاهی است که در تعداد زیادی از بازی‌های تیم آکادمی حضور داشته”.


بیشتر بخوانید:

آموزشی/اخبار/سرگرمی/سلامتی و زیبایی/علمی و دانستنی/سبک زندگی/تکنولوژی/فرهنگ و هنر/گردشگری/مذهبی/ورزشی/صوتی و تصویری/نمایون/کسب و کار

سرگرمی
گوگل
منبع:
namayoon.com

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون