می‌دانیم که جایگاه واقعی سایپا رتبه دوازدهم جدول نیست

می‌دانیم که جایگاه واقعی سایپا رتبه دوازدهم جدول نیست

نمایون – نمایی متفاوت از می‌دانیم که جایگاه واقعی سایپا رتبه دوازدهم جدول نیست

جمله رنگی امروز:
یا تو دنیا رو بساز یا دنیا تو رو می‌سازهابراهیم صادقی، سرمربی تیم فوتبال سایپا به این نکته اذعان کرد که جایگاه واقعی نارنجی‌پوشان تهرانی رتبه دوازدهم جدول نیست.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : ابراهیم صادقی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل شاهین شهرداری‌ بوشهر در هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال, اظهار داشت:من و بازیکنانم می‌دانیم که این (رتبه دوازدهم جدول) جایگاه واقعی ما نیست و برای بهبود آن باید تلاش کنیم. با پشت سرگذاشتن چند دیدار تدارکاتی و نیز بازی‌های لیگ برتر و جام حذفی بازیکنان ما باید باتجربه‌تر شده باشند و فوتبال بهتری ارائه کنند. ما همه‌ی تلاش خود را می‌کنیم و خدا هم ما را کمک می‌کند تا ان‌شاءالله در این مسابقه پیروز شویم.سرمربی تیم فوتبال سایپا درباره گل نزدن تیمش در چندین هفته لیگ برتر تصریح کرد:این موضوع به کل تیم مربوط می‌شود. دیدم که از مهاجمان ما در این موضوع انتقاد کردند، اما کل تیم باید در گل زدن و گل نخوردن مؤثر باشند. در این چند روز هم خیلی تمرین کردیم و امیدوارم در مسابقه فردا این ضعف را جبران کنیم.ابراهیم صادقی در مورد زمزمه‌هایی که مبنی بر برکناری او در صورت کسب نتیجه ضعیف مقابل شاهین شهرداری بوشهر مطرح شده است، خاطر نشان کرد:اصلاً این‌گونه نیست. پس از شکست مقابل پیکان با مدیران باشگاه جلسه داشتیم و از همه ایده‌های من دفاع شد. صحبت‌های من با مدیران انجام شده و این جلسه بیشتر حمایتی بود. مدیران باشگاه گفتند که چه کمکی می‌توانند به من بکنند و من از آنها و کارمندان باشگاه سایپا تشکر می‌کنم. مسئولان باشگاه از ایده‌های من حمایت کردند و امیدوارم نتایج خوبی بگیریم.ابراهیم صادقی در مورد نتایج ضعیف تیم شاهین شهرداری بوشهر در ۱۰ هفته گذشته لیگ برتر فوتبال بیان کرد:ما بازی سختی مقابل شاهین داریم. البته تمام دیدارها سخت است، اما این بازی‌ها سخت‌تر است. من از میشو (سرمربی کروات شاهین شهرداری بوشهر)‌که در لیگ دسته اول کار کرده بود شناخت دارم و می‌دانیم که تیم او چگونه بازی می‌کند. بازیکنان این تیم تغییری نکرده‌اند، اما استراتژی و برنامه‌های شاهین عوض شده است. ما خیلی تمرین کردیم و تلاش می‌کنیم در این بازی پیروز شویم.سرمربی سایپا در مورد تغییر چند باره ورزشگاه خانگی تیمش و برگزاری بازی‌های نارنجی‌پوشان در دو ورزشگاه شهدای شهر قدس و پاس قوامین تهران گفت:ورزشگاه خانگی ما ورزشگاه پاس قوامین است و تنها در دو بازی در این ورزشگاه بازی نکردیم؛ یکی مقابل استقلال که نمی‌توانیم در ورزشگاه پاس قوامین میزبان استقلال و پرسپولیس باشیم و یک بار هم محل بازی خانگی ما به خاطر تعامل باشگاه سایپا با فدراسیون فوتبال به ورزشگاه شهدای شهر قدس منتقل شد. باشگاه سایپا زمین ورزشگاه پاس قوامین را در اختیار تیم جوانان ایران گذاشت و در این زمینه باید از باشگاه سایپا که یک ماه زمینش را در اختیار فدراسیون گذاشت، تقدیر شود.


بیشتر بخوانید:

آموزشی/اخبار/سرگرمی/سلامتی و زیبایی/علمی و دانستنی/سبک زندگی/تکنولوژی/فرهنگ و هنر/گردشگری/مذهبی/ورزشی/صوتی و تصویری/نمایون/کسب و کار

سرگرمی
گوگل
منبع:
namayoon.com

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون