استقلال از لحاظ فنی بهترین تیم ایران است ؛ خبرگزاری فوتبال ایران

استقلال از لحاظ فنی بهترین تیم ایران است ؛ خبرگزاری فوتبال ایران

نمایون – نمایی متفاوت از استقلال از لحاظ فنی بهترین تیم ایران است ؛ خبرگزاری فوتبال ایران

جمله رنگی امروز:
یا تو دنیا رو بساز یا دنیا تو رو می‌سازهپیشکسوت باشگاه استقلال گفت: برای تیم اول آسیا خیلی بد است که به عراق و بحرین ببازد.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : شاهرخ بیانی هافبک اسبق تیم ملی و استقلال می‌گوید برای ملی‌پوشان ما خیلی بد است که در مرحله اول مقدماتی دچار چنین مشکلاتی شوند. این گفتگو را بخوانید:در حال حاضر مشغول چه کاری هستید؟در ترکیه به کار‌های تجاری مشغولم و شکر خدا شرایط خوبی دارم.به‌نظر می‌رسد فوتبال را کنار نگذاشته‌اید؟شاهرخ بیانی :هر روز که نه، ولی هفته‌ای یکی، دو بار با دوستانم در زمین چمن مصنوعی فوتبال بازی می‌کنیم و روز‌های دیگر هم پیاده‌روی و شنا را فراموش نمی‌کنیم.تیم ملی ۲ باخت عجیب مقابل بحرین و عراق داشت. نظر شما در این خصوص چیست؟شاهرخ بیانی :برای ما هم ناراحت‌کننده بود. چطور می‌شود تیمی که ۸ سال هر حریفی را در آسیا شکست داده و در رنکینگ سال‌هاست که اول است این طور بازنده ۲ بازی معمولی شود؟ اگر غفلت کنیم و دیر بجنبیم شرایط خیلی بدی پیدا می‌کنیم. تازه هنوز در مرحله اول بازی‌ها هستیم و جدال‌های سخت‌تری در پیش داریم.دلایل باخت به عراق و بحرین چه بود؟شاهرخ بیانی :ناهماهنگی و بی‌انگیزگی از دلایل اصلی بود و اینکه سرمربی تیم ملی انگار توجهی به شرایط فوتبال ما ندارد و بدترین زمان را برای گرفتن پولش انتخاب کرد.چرا ویلموتس آن کار را انجام داد؟شاهرخ بیانی :او مربی حرفه‌ای است، ولی اینکه بگوید تا پول ندهید روی نیمکت نمی‌نشینم کار خیلی بدی بود. تیم ملی تا چند روز قبل از بازی با عراق سرمربی نداشت، خب همین می‌شود که می‌رویم و مقابل عراق دستپاچه و ناهماهنگ بازی می‌کنیم و بازنده می‌شویم.به نظر شما تیم ملی به دور بعدی صعود می‌کند؟شاهرخ بیانی :بله اگر فدراسیون با ویلموتس جدی برخورد کند و او را از حالت پروازی بودن دربیاورد و مجبور کند در ایران حاضر باشد و بازی‌ها را از نزدیک دنبال کند انگیزه‌ها بالاتر خواهد رفت. ما از این مرحله صعود می‌کنیم، ولی باید ضعف‌های‌مان را برطرف کنیم.استقلال هم این روز‌ها در بهترین شرایط قرار دارد. نظر شما در این خصوص چیست؟شاهرخ بیانی :بله، استقلال از لحاظ فنی دارد به پختگی لازم می‌رسد. استراماچونی مربی جنتلمنی است و فوتبال ما را هم شناخته و با ابزار‌هایی که در اختیار دارد توانسته تیم یکدست، سرعتی و هماهنگی را راهی لیگ کند و این برای ما استقلالی‌ها و هواداران خوشحال‌کننده است.فکر می‌کنید استقلال بتواند امسال جام بیاورد؟شاهرخ بیانی :بله ما توان قهرمان شدن را داریم و اگر شانس داشته باشیم در نیم‌فصل دوم می‌توانیم به صدر جدول برسیم. البته اگر مدیریت تیم همراه باشد و مشکلات بیرونی تیم را حل کند.بازی استقلال مقابل نساجی را چطور می‌بینید؟شاهرخ بیانی :نساجی تیم خوبی است که طرفداران زیادی دارد. قطعاً این بازی سخت خواهد بود، ولی با فوتبالی که استقلال ارائه می‌کند حتم دارم می‌توانیم برنده از زمین خارج شویم.


بیشتر بخوانید:

آموزشی/اخبار/سرگرمی/سلامتی و زیبایی/علمی و دانستنی/سبک زندگی/تکنولوژی/فرهنگ و هنر/گردشگری/مذهبی/ورزشی/صوتی و تصویری/نمایون/کسب و کار

سرگرمی
گوگل
منبع:
namayoon.com

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − نه =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون