دستگیری سارقان در شهرستان های مختلف استان همدان

دستگیری سارقان در شهرستان های مختلف استان همدان

نمایون – نمایی متفاوت از دستگیری سارقان در شهرستان های مختلف استان همدان

جمله رنگی امروز:
یا تو دنیا رو بساز یا دنیا تو رو می‌سازه
به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان،کشف ۶ فقره سرقت در اسدآباد، دستگیری ۴ سارق در رزن، کشف کالای قاچاق در نهاوند و دستگیری ۳ سارق در فامنین عناوین اخبار کوتاه انتظامی استان همدان است.
دستگیری ۴ سارق در رزن
فرمانده انتظامی شهرستان رزن از دستگیری ۴ سارق و کشف ۲ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ علی زنگنه در تشریح این خبر گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و مبارزه قاطع با سارقان اماکن خصوصی ماموران پلیس آگاهی شهرستان در ۲ روز گذشته با انجام اقدامات تخصصی ۲ سارق اماکن خصوصی را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
او افزود: در عملیات دیگری و با استفاده از شگرد‌های خاص پلیسی ۲ سارق اماکن خصوصی با هوشیاری ماموران انتظامی بخش درگزین شناسایی و دستگیر شدند.
سرهنگ زنگنه با بیان اینکه هر ۴ متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند، ادامه داد: با دستگیری متهمین ۲ فقره سرقت کشف شد.
کشف کالای قاچاق در نهاوند
فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از کشف ۶۸۰تخته رو فرشی قاچاق و فاقد مجوز توسط ماموران پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد.
سرهنگ شااحمد ساکی بیان داشت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان نهاوند حین کنترل محور‌های مواصلاتی یک دستگاه خودرو نیسان را برای بررسی متوقف کردند.
او افزود: طی بازرسی از این خودرو ۶۸۰ تخته رو فرشی قاچاق و فاقد مجوز کشف و یک متهم در این خصوص با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.
فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند گفت: کارشناسان ارزش کالا‌های کشف شده را حدود ۴۰۰میلیون ریال ارزیابی کرده اند.
کشف سارقان ۶ سرقت در اسدآباد
فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباداز کشف ۶ فقره انواع سرقت و دستگیری ۲ سارق در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ افشین یاری در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی تشدید اقدامات پیشگیرانه، اجرایی کردن راهکار‌های قرارگاه مبارزه با سرقت و همچنین کنترل مجرمان، طرح مبارزه با سرقت در این شهرستان اسدآباد اجرا شد.
او افزود: در نتیجه اجرای این طرح، با انجام اقدامات اطلاعاتی و شگرد‌های خاص پلیسی، ۶ فقره انواع سرقت کشف و ۲ سارق نیز دستگیر شدند.
این مقام انتظامی با اشاره به نوع سرقت‌های کشف شده ادامه داد: این سرقت‌ها شامل اماکن خصوصی و عمومی، موتورسیکلت و همچنین ۳ فقره سرقت منزل است.
فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد گفت: متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.
دستگیری ۳ سارق در فامنین
فرمانده انتظامی شهرستان فامنین از دستگیری ۳ سارق در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ حسن حیدری، در تشریح این خبر گفت: طی ۲۴ گذشته ماموران انتظامی شهرستان فامنین حین گشت زنی در سطح حوزه، به شخصی که در حال بازکردن سوئیچ یک دستگاه موتورسیکلت بود مشکوک و در بررسی‌ها مشخص شد، نامبرده در حال سرقت موتورسیکلت مذکور است.
او افزود: در ماموریتی دیگر فردی در حال باز کردن درب یک دستگاه خودروی سواری همچنین یک سارق محصولات کشاورزی در یکی از مزارع شهرستان دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان فامنین با اشاره به این که متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، از شهروندان خواست توصیه‌ها و هشدار‌های پلیسی را در خصوص پیشگیری از سرقت منازل، باغات و خودرو و موتورسیکلت جدی بگیرند و هرگونه مورد مشکوک را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش دهند.
انتهای پیام/ا
دستگیری سارقان در شهرستان های استان همدان


بیشتر بخوانید:

خودارضایی/هراز/چمپیونز/نوستالژی/فشار خون/پرسپولیس/سرمایه/تصاویر/HPV /انصاری/هر/گرین/سرطان/دنیزلی/واژن/سردرد/سکوت/آل‌جلال/نغمه/رازیانه/بازیکنان/نمی‌/اجرا/سرنوشت/استقلال/صبحانه/لیگ/ایران/زیست/کریمی/با/سلامت/8/قدیمی/کدام/تغذیه/ممنوعیت/تبعات/

اخبار
گوگل
منبع:
namayoon.com

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − هجده =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون