علیپور رکورد دار بازی در پرسپولیس و لیگ تا هفته دهم

علیپور رکورد دار بازی در پرسپولیس و لیگ تا هفته دهم

نمایون – نمایی متفاوت از علیپور رکورد دار بازی در پرسپولیس و لیگ تا هفته دهم

جمله رنگی امروز:
یا تو دنیا رو بساز یا دنیا تو رو می‌سازهمهاجم سرخ پوشان در حالی رکورددار حضور در بازیهای پرسپولیس است که هواداران هنوز از دست او ناراحت هستند.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : تیم فوتبال پرسپولیس دهمین بازی‌اش در لیگ برتر را هم پشت سر گذاشت و در دهمین بازی به ششمین پیروزی فصل رسید تا با ۱۹ امتیاز در کورس بالانشینان و مدعیان قهرمانی قرار داشته باشد. سرخ پوشان در این فصل به جز یک بازی که مقابل شاهین بوشهر به پیروزی پر گلی رسیدند، سایر پیروزی‌های شان اقتصادی و با حداقل گل بوده است. عملکرد بازیکنان خط حمله آنها هم چندان چشمگیر نبوده و به جز علی علیپور دیگر مهاجمان این تیم موفق به گلزنی نشده‌اند. علیپور نیز تنها در یک دیدار مقابل شاهین بوشهر گلزنی کرد و در سایر دیدارهای این تیم حتی از روی نقطه پنالتی پایش به گل باز نشد.آقای گل سابق فوتبال ایران که در سه فصل گذشته عملکرد خوبی در خط حمله این تیم داشته، فصل خوبی را به لحاظ گلزنی تجربه نمی‌کند.در این میان اگرچه هواداران پرسپولیس بابت تلاش او برای جدایی از پرسپولیس و متنی که در اینستاگرامش منتشر کرد از او ناراحت بودند اما این اختلاف هرگز آشکار نشد.اما گل نزدن او در چند بازی پیاپی و در نهایت پنالتی عجیب و غریبی که در بازی با ماشین سازی از دست داد کار را به جایی رساند که این اختلاف کاملا آشکار شده و هواداران پرسپولیس به شدت علیه مهاجم تیمشان موضع گیری کنند.اما موضوع زمانی جالب می شود که برخلاف هواداران پرسپولیس که رابطه خوبی با علیپور ندارند، کالدرون اعتقاد زیادی به او دارد تا جایی که وی دارای بیشترین دقایق بازی در ترکیب تیمش است.علیپور تنها بازیکن پرسپولیس است که در هر ۱۰ بازی پرسپولیس حضور داشته و هرگز تعویض نشده. وی نخستین و تنها بازیکن پرسپولیس و اولین بازیکن لیگ است که دقایق حضورش در بازی ۹۰۰ دقیقه شد تا از این نظر رکورد منحصر به فردی در بین بازیکنان تیمش داشته باشد.به جز علیپور، احمد نوراللهی، مهدی ترابی و وحید امیری هم در همه دیدارهای تیم شان حضور داشتند، اما دقایقی را به دلیل تعویض از دست داده‌اند.مهدی ترابی با ۸۸۱، وحید امیری با ۷۹۱ و احمد نوراللهی با ۷۸۳ دقیقه حضور در ترکیب پرسپولیس دیگر بازیکنان پرسپولیس هستند که دقایق حضورشان بیشتر از دیگران است.همچنین حسین ماهینی بازیکن باتجربه سرخ پوشان با تنها حضور در ۲ بازی به مدت ۱۲ دقیقه، کمترین حضور در میدان را در بین بازیکنان این تیم دارد.باید دید آیا علیپور قدر این اعتماد کالدرون را خواهد دانست ؟!


بیشتر بخوانید:

جنگل/واژن/به/ثواب/پخت/شیخ/عکس/شوهر/پنیر/رحمتی/پسر/نقش/قیمت/تن/طرح/مراجع/عفونت‌/پرسپولیس/درمان/هوآوی/چگونه/ترکیب /ICT/خطرات/دانستنی/جنین/ربیع/تألیف/140/به/۴/شاهرخ/سد/خارک/5/سلامت/کالدرون/اختیار/سنتی/زنان/داور/پنیر/برای/موز/بازداشت/

سرگرمی
گوگل
منبع:
namayoon.com

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + شانزده =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون