داور قبل از پنالتی خطای پرسپولیسی‌ها را نگرفت ؛ پارس فوتبال

داور قبل از پنالتی خطای پرسپولیسی‌ها را نگرفت ؛ پارس فوتبال

نمایون – نمایی متفاوت از داور قبل از پنالتی خطای پرسپولیسی‌ها را نگرفت ؛ پارس فوتبال

جمله رنگی امروز:
یا تو دنیا رو بساز یا دنیا تو رو می‌سازهجواد نکونام، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان مدعی است قبل از خطای پنالتی بازیکن تیمش سرخپوشان مرتکب خطا شده بودند.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : جواد نکونام پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس در هفته دهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت:قبل از پنالتی، خطایی بود که داور نگرفت. در یک صحنه دیگر بین شیمبا و سیدجلال حسینی صحنه‌ای شکل گرفت که سیدجلال خودش را انداخت و هیچ اتفاقی رخ نداده بود. در این بازی چند اشتباه داوری رخ داد و آنجا هم به داور مسابقه فقط گفتم که بازیکن حریف سُر خورده است، اما داور با من بحث کرد و در نهایت هم کارت زرد داد.جواد نکونام افزود:داور با بازیکن ما بد صحبت می‌کرد و با بازیکن آنها مهربانانه برخورد می‌کرد. در نیمه اول ما اشتباهاتی داشتیم و در نیمه دوم هم تیم حریف خیلی وقت تلف کرد. آنها بازیکنان بزرگی هستند، اما در نیمه دوم وقت تلف می‌کردند. در نیمه دوم اشتباهات نیمه اول را جبران کردیم و بازی را کامل در اختیار داشتیم، اما متأسفانه به گل نرسیدیم. اینکه مقابل تیم ما وقت تلف می‌شود و برتری آنها هم به خاطر اشتباهی بود که داور به آنها پنالتی داد، چون به نظر من قبل از آن خطایی صورت گرفته بود، نشان می‌دهد در این بازی حداقل حق ما یک مساوی بود و باید یک امتیاز می‌گرفتیم.سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در واکنش به اینکه تیم او در این بازی هیچ برنامه‌ای نداشت و فقط رو به ارسال توپ‌های بلند آورده بود، خاطرنشان کرد:شما سؤال نکردید که من پاسخ بدهم!جواد نکونام درباره اینکه آیا قبول دارد که تیمش بدون برنامه بوده است، گفت:ببینید که صابر حردانی و محمد آبشک چند بار نفوذ کردند و قاسمی‌نژاد هم از کناره‌ها ارسال می‌کرد. تیمی که بسته بازی می‌کند، به دست آوردن موقعیت مقابل آن سخت می‌شود. متأسفانه ما نتوانستیم به گل برسیم.وی درباره اینکه وینگرهای تیم فوتبال فولاد خوزستان عملکرد ضعیفی از خود نشان دادند، گفت:قبول دارم. سیف‌اللهی یکسری اشتباهات در نیمه اول داشت. بعد از آن پنالتی هم تمرکزش و اعتمادبه‌نفس خود را از دست داد. به همین دلیل در نیمه دوم صابر حردانی به بازی آمد. قاسمی‌نژاد نیز بازیکن پشت مهاجم ما بود، اما ویژگی بازی او رفتن به کناره‌هاست. متأسفانه تیم ما از این بابت مشکل دارد. ما تا جایی که می‌توانستیم تیم فولاد را ابتدای فصل تقویت کردیم، اما به اعتقاد من این تیم همچنان نیاز به تقویت دارد. ما در نیم‌فصل باید نفرات جدیدی بگیریم.


بیشتر بخوانید:

بازی/وثوقی/افغانستان/پستان/فوتبالیست/عاشقانه/ترسناک/خط/ایسما/گرجستان/سکه/قیمت/واکسیناسیون/9/تکثیر/سلامت/یوونتوس/۵/فیلم/جاده‌/تراکتور/راه/سفر/کالدرون/کروز/رئال/۱۳/دوست/ترامپ/کودکان/ایتالیا/تیروئید/وزیر/باران/سرخک/تمر/جاذبه/ملت/لایو/دبی/عشق‌/لیورپول/شیرین/بازار/

سرگرمی
گوگل
منبع:
namayoon.com

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون