خواهش می کنم نگویید افت کردیم ؛ خبرگزاری فوتبال ایران

خواهش می کنم نگویید افت کردیم ؛ خبرگزاری فوتبال ایران

نمایون – نمایی متفاوت از خواهش می کنم نگویید افت کردیم ؛ خبرگزاری فوتبال ایران

جمله رنگی امروز:
یا تو دنیا رو بساز یا دنیا تو رو می‌سازهامیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان می گوید تیمش می تواند خاطرات دوران طلایی سپاهان را زنده کند.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سیامک قلیچ خانی مدیر رسانه ای تیم فوتبال سپاهان پیش از اینکه امیر قلعه نویی حرف هایش را در مورد دیدار برابر تراکتور آغاز کند، توضیح داد که مدیر رسانه ای باشگاه میهمان عذرخواهی کرده و دلیل نشست را ساعت پرواز توضیح داد.امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان سپس در مورد بازی روز آینده اینگونه حرف هایش را آغاز کرد:این طور بازی ها، بازی های سختی است. بازی سپاهان و تراکتور در چند وقت اخیر، همیشه جذاب و حساس بوده است. خوشحالم که آقای دنیزلی را دوباره می بینم. به هر حال آقای دنیزلی از مربیان بزرگ دنیا و ترکیه است و قبلا هم در ایران بوده است. تیم بسیار خوبی هم دارند و بازی سختی داریم ولی چون بازی در نقش جهان است، سه امتیاز را می خواهیم.امیر قلعه نویی سپس با اشاره به دو بازی گذشته طلایی پوشان که با تساوی مقابل سایپا و پارس خاتمه یافته، بیان کرد:ما در دو بازی گذشته خیلی خوب بودیم ولی به چیزی که استحقاق آن را داشتیم، نرسیدیم. حیف شد که ۴ امتیاز از دستمان پرید. در مجموع تیم ما خیلی فوتبال خوبی بازی می کند و وقتی آمار را می بینیم، لذت می بریم. آمار اما با نتیجه فرق می کند و باید علاوه بر اینکه خوب بازی می کنیم، حقمان را هم بگیریم. به هر حال سپاهان هم روند رو به جلویی داشته و خوشحالیم که توانستیم تیمی درست کنیم که رقیبان حتی پس از مساوی با ما هم جشن می گیرند. این نشان می دهد که یواش یواش سپاهان در حال بازگشت به دوران طلایی خود است. البته فاصله زیادی داریم ولی این تیم می تواند، خاطرات آن دوران را زنده کند.خواهش می کنم نگوئید افت کردیماز امیر قلعه نویی در این مورد پرسیده شد که با توجه به افت دو هفته ای تیم، وزنه بازیکنان به نفع کدام تیم سنگینی می کند که او در این مورد گفت:خواهش می کنم، نگویید افت کردیم. افت این است که یا شما آمار را ندیدید یا سوال را همینطوری انجام دادید. تیمی که پیروز نمی شود، با تیمی که افت می کند، خیلی فاصله دارد. شما شاید چون مربی نیستید، درست تشخیص نمی دهید. ما اما براساس آمار، حتی از بازی هایی که بردیم، بهتر بودیم. شما موقعیت های ما را در بازی پارس ببینید. اشتباهات داوری را کنار بگذارید. اگر این کارها را انجام ندهیم، می گوییم افت ولی اینکه تیم خوب بازی کند و نتیجه نگیرد، افت نیست. شاید هم یک روز افت داشته باشیم ولی این افت نیست. دو تیم در مجموع تیم های خوبی هستند. ما تیم خوبی هستیم. ما از نظر تیمی یکی از تیم های خوب هستیم و این را در بازی هایمان نشان داده ایم. امیدوارم فردا زمین بازی اجازه بدهد که بازی خوبی انجام دهیم.


بیشتر بخوانید:

بازی/وثوقی/افغانستان/پستان/فوتبالیست/عاشقانه/ترسناک/خط/ایسما/گرجستان/سکه/قیمت/واکسیناسیون/9/تکثیر/سلامت/یوونتوس/۵/فیلم/جاده‌/تراکتور/راه/سفر/کالدرون/کروز/رئال/۱۳/دوست/ترامپ/کودکان/ایتالیا/تیروئید/وزیر/باران/سرخک/تمر/جاذبه/ملت/لایو/دبی/عشق‌/لیورپول/شیرین/بازار/

سرگرمی
گوگل
منبع:
namayoon.com

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 16 =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون