آندره آ استراماچونی – تیم استقلال به یک مهاجم هدف و تمام کننده احتیاج دارد

آندره آ استراماچونی – تیم استقلال به یک مهاجم هدف و تمام کننده احتیاج دارد

نمایون – نمایی متفاوت از آندره آ استراماچونی – تیم استقلال به یک مهاجم هدف و تمام کننده احتیاج دارد

جمله رنگی امروز:
یا تو دنیا رو بساز یا دنیا تو رو می‌سازه


آندره آ استراماچونی
سرمربی استقلال تایید می کند که تیمش نیاز به یک مهاجم تمام کننده دارد.
استقلال برای کسب هفتمین پیروزی پشت سر هم خود فردا در هفته دهم لیگ برتر به مصاف صنعت نفت می رود، تیمی که تا بدین جای کار نتایج بسیار خوبی در لیگ برتر کسب کرده است.

آندره آ استراماچونی در نشست خبری قبل از بازی با صنعت نفت پاسخ خبرنگاران را داد:مهاجم می خواهماز باشگاه استقلال درخواست کردم که مهاجم داشته باشیم وقتی درمورد مهاجم صحبت می‌کنیم منظورم مهاجم هدف است که در محوطه جریمه بازی و تمام کننده باشد، کسی که بتواند به تیم کمک کند تا ژانویه هم این اتفاق رخ خواهد داد.

حضور مهاجم ضروری است بعد از مصدومیت محسن کریمی و شجاعیان حضور یک مهاجم بسیار ضروری است. سخت تلاش می کنیم ولی الان موضوع جذب مهاجم متوقف شده چون باشگاه فعلا مشکلات مهمتری دارد.

رسیدن به ترکیب دلخواه؟صحبت در مورد ترکیب راحت نیست چون هر بازی یک اتفاقی می افتد و یکسری از بازیکنان را به خاطر محرومیت و مصدومیت مجبور هستیم تغییر بدهیم.

ولی برای فردا احتمال زیادی وجود دارد با ترکیب تراکتور بازی کنیم. شناخت از صنعت نفت؟ صنعت با توجه به بازیکنانی که دارد چون چندان گران قیمت نیستند بهترین نتایج را گرفته است.

یک ذهنیت برای بازی دارند و برای ما بازی سختی خواهد بود چون کاراکتر بازی شان بازی است که می تواند برای استقلال دردسرساز شود. من خیلی شفاف با بازیکنان صحبت کردم و گفت فردا تست بلوغ ما است چون الان تیم خیلی خوشحال است؛ ولی هیچ دلیلی برای خوشحالی وجود ندارد اگر فردا نتوانیم موفق شویم.

از موقعی که من هستم به نظر این مهمترین و سخت ترین بازی ما خواهد بود، اگر ما پیروز نشویم تیم فوق العاده ای نیستم و فقط یک تیم خوب هستیم.بازی دادن به علی دشتی؟ من سعی کرده ام نظم و فلسفه ام را به بازیکنان منتقل کنم و من اهمیتی نمی دهم قبلا چه اتفاقی افتاده و نفرات قبلی را قضاوت نمی کنم ولی من قوانین و حرفه ای گری کار خودم را می دانم و همه بازیکنان باید در همین چارچوب عمل کنند.

علی دشتی شاید یک اشتباه کرده است ولی الان متوجه شده است، هم انسان خوب و هم بازیکن خوبی است، به همه نشان داده با ذهنیت آماده می تواند به استقلال کمک کند. هرکسی بخواهد برای استقلال بازی کند باید ذهنیت حرفه ای داشته باشد،  الان در مورد دشتی صحبت نمی کنم و به نظر من این پایه ساختن تیم است.

علی دشتی و مهدی قائدی نشان دادند که بازیکنانی نیستند که بتوانند لب خط بازی کنند ولی نشان دادند به عنوان مهاجم دوم می توانند عملکرد خوبی داشته باشند و سخت تلاش می کنند بتوانند به تیم کمک کنند.

کیفیت لیگ برتر؟ من شنیده بودم کیفیت لیگ ایران بالا است و الان متوجه شده ام بازی ها سخت است. شما برابر هر تیمی ممکن است امتیاز از دست بدهید و همه بازی ها سخت است.

حتی شما ممکن است با تیم ته جدولی امتیاز از دست بدهید. ما ۵ امتیاز خیلی راحت اول فصل از دست دادیم، برابر ماشین سازی، فولاد و ذوب اهن که ما شایسته از دست دادن امتیاز نبودیم.

امیدوارم این به ما درس داده باشد که تا آخرین لحظه تمرکز داشته باشیم. در مورد تیم های مدعی ترجیح می دهم تا نیم فصل صبر کنم. چون وقتی برابر این تیم ها بازی کرده باشیم می توانم ایده خوبی داشته باشم چون ما هنوز با تیم هایی مثل پدیده و سپاهان بازی نکرده ایم. تا الان تراکتور و پرسپولیس تیم هایی بودند که ما مقابل شان بازی کرده ایم.


بیشتر بخوانید:

بازی/وثوقی/افغانستان/پستان/فوتبالیست/عاشقانه/ترسناک/خط/ایسما/گرجستان/سکه/قیمت/واکسیناسیون/9/تکثیر/سلامت/یوونتوس/۵/فیلم/جاده‌/تراکتور/راه/سفر/کالدرون/کروز/رئال/۱۳/دوست/ترامپ/کودکان/ایتالیا/تیروئید/وزیر/باران/سرخک/تمر/جاذبه/ملت/لایو/دبی/عشق‌/لیورپول/شیرین/بازار/

سرگرمی
گوگل
منبع:
namayoon.com

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − شانزده =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون