مصطفی دنیزلی – بازیکنانی هستند که برای خودشان و تریبون بازی می کنند

مصطفی دنیزلی – بازیکنانی هستند که برای خودشان و تریبون بازی می کنند

نمایون – نمایی متفاوت از مصطفی دنیزلی – بازیکنانی هستند که برای خودشان و تریبون بازی می کنند

جمله رنگی امروز:
یا تو دنیا رو بساز یا دنیا تو رو می‌سازه


تراکتورسازی تبریز
سرمربی تیم فوتبال تراکتور با انتقاد از عملکرد برخی از بازیکنان تیمش در دیدار با استقلال گفت: در تیم ما بازیکنانی هستند که نه برای تیم‌، بلکه فقط برای خودشان و تریبون بازی می‌کنند!
تیم فوتبال تراکتور تبریز پس از ناکامی در فصل گذشته لیگ برتر،‌ در این فصل با مصطفی دنیزلی،‌ سرمربی نام آشنایی ترکیه‌ای وارد مسابقات شده و هواداران این تیم تبریزی بسیار امیدوارند تا تیم‌شان بتواند طلسم ناکامی‌های خود برای قهرمانی در لیگ برتر را بشکند.

*پیش از بازی‌تان برابر استقلال و با توجه به نتایج هفته‌های گذشته و کیفیت خوب تراکتور همه شانس این تیم را برای پیروزی بیشتر می‌دانستند، اما تیم شما شکست خورد.

به نظرتان چه دلیلی باعث شکست تراکتور مقابل استقلال شد؟به طور کلی شکست می‌تواند چند دلیل داشته باشد. اول می‌تواند کارایی و عملکرد ضعیف تیم باشد که این نبود! از لحاظ قدرت تیمی مشکلی نداشتیم، دلیل اصلی باخت ما اشتباهات فردی تیم‌مان بود.

شاید این دیدار یکی از بهترین بازی‌های تهاجمی تیم‌مان در این فصل بود و فرصت‌های گلِ بسیاری داشتیم. البته رقیبی که رودرروی ما بود هم تیم خوبی بود. به‌هرحال در ذات و طبیعت فوتبال این‌طور اتفاقات وجود دارد.

هفته‌های هشتم و نهم مهم نیست!البته دلیل دیگری هم وجود دارد. درون تیم بازیکنانی هستند که نه برای تیم‌، بلکه فقط برای خودشان و تریبون بازی می‌کنند! به آنها برای آخرین بار هشدار خواهم داد! بازی فوتبال باید فقط و فقط برای موفقیت تیم و به خاطر تیم باشد.

*با نیمکت‌نشینی شجاعی، دژاگه و خانزاده نشان دادید که هیچ بازیکنی جایگاه ثابتی در تیم شما ندارد. دلیل این تغییرات گسترده در ترکیب تیم تراکتور چه بود و آیا ممکن است در بازی با سپاهان هم شاهد تغییرات زیاد باشیم؟در هر بازی امکان دارد این اتفاق بیفتد.

تصمیماتی که من می‌گیرم برای موفقیت تیم است. ما در هر بازی با یک رقیب همیشگی بازی نداریم. تمام رقیبان ما متفاوت هستند. این تغییرات در زمان‌های متفاوت امکان‌پذیر هست.

*خط دفاع تراکتور در بازی با استقلال متزلزل ظاهر شد و آیا به نظر شما نیاز به تقویت ندارد؟خیر، به نظرم مشکل اشتباهات فردی است. به جز گل چهارم، سه گلی که دریافت کردیم ناشی از اشتباهات انفرادی بود!

*بازی با سپاهان سومین دیدار شش امتیازی تراکتور محسوب می‌شود، نظر شما در مورد این بازی و رویارویی دوباره با امیر قلعه‌نویی که مدعیان اصلی قهرمانی در این فصل به حساب می‌آیید، چیست؟امیر دوست محبوب و خوب من است.

سپاهان هم الان دو امتیاز از ما جلوتر است. حدس می‌زنم بازی خوبی خواهد بود. من به کل تیمم هم اعتماد و هم ایمان کامل دارم.

*تراکتور تا به اینجا به چند درصد از آمادگی که مدنظر شما بوده، رسیده است و به نظرتان چند هفته دیگر کار دارد تا به تیم ایده‌آل شما تبدیل شود؟

در ترکیب ایده‌آل که من می‌گویم،‌ هفت الی هشت نفر به شکل ثابت و سه الی چهار بازیکن تعویضی هستند، چون در این ترکیب آنهایی حضور دارند که لایق پیراهن تراکتور هستند، ولی مدت زمان بازی آنها متفاوت است. فوتبال ورزشی است که در آن بازیکنی که کمترین زمان را دارد، شاید سرنوشت لیگ و نقش اصلی را ایفا کند!


بیشتر بخوانید:

بازی/وثوقی/افغانستان/پستان/فوتبالیست/عاشقانه/ترسناک/خط/ایسما/گرجستان/سکه/قیمت/واکسیناسیون/9/تکثیر/سلامت/یوونتوس/۵/فیلم/جاده‌/تراکتور/راه/سفر/کالدرون/کروز/رئال/۱۳/دوست/ترامپ/کودکان/ایتالیا/تیروئید/وزیر/باران/سرخک/تمر/جاذبه/ملت/لایو/دبی/عشق‌/لیورپول/شیرین/بازار/

سرگرمی
گوگل
منبع:
namayoon.com

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − هفده =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون