توجیه عجیب ساری از عملکرد متفاوت بازیکنان یوونتوس

توجیه عجیب ساری از عملکرد متفاوت بازیکنان یوونتوس

نمایون – نمایی متفاوت از توجیه عجیب ساری از عملکرد متفاوت بازیکنان یوونتوس

جمله رنگی امروز:
یا تو دنیا رو بساز یا دنیا تو رو می‌سازه


توجیه عجیب ساری از عملکرد متفاوت بازیکنان یوونتوس
سرمربی تیم یوونتوس از شیوه پیروزی شاگردانش در دربی دلاموله و عملکرد متفاوت آنها دفاع کرد.
تیم یوونتوس با مائوریتسیو ساری موفق شد دربی تورین را با نتیجه یک بر صفر ببرد و به زحمت از سد همشهری خود تورینو گذر کند.با این پیروزی بانوی پیر دوباره به صدر جدول برگشت، اما چیزی که جلب توجه می‌کرد رویکرد متفاوت بانوی پیر در این بازی بود. با این حال سرمربی یوونتوس از عملکرد شاگردانش دفاع کرد.

مائوریتسیو ساری در پایان این بازی که با تک گل دی‌لیخت به سود یوونتوس به پایان رسید گفت:بازی بسیار سختی بود و کاملاً مشخص بود که تورینو از همان ابتدای کارفوق‌العاده با انگیزه است.

به همین دلیل برنامه ما این بود که ابتدا آن‌ها را مهار کنیم و به تدریج کنترل بازی را به دست بگیریم. بازی پر از درگیری‌های فیزیکی و تکل‌های خشن بود.

چنین عملکردی مناسب ویژگی شیوه بازی ما و ویژگی‌های بازیکنان ما نیست، اما ما می‌خواستیم به هر نحوی که شده به هدف‌مان برسیم. این از آن بازی‌هایی نبود که ما تلاش کنیم زیبا بازی کنیم.

ویژگی‌های بازی حریف و فرم کنونی آن و البته وضعیت چمن زمین مسابقه همگی به این معنا بود که ما مجبوریم از فاکتور‌هایی در بازی مان استفاده کنیم که در حالت عادی از آن‌ها استفاده نمی‌کنیم؛

بنابراین اینکه ما در چنین شرایطی از یک بازی خارج از خانه باز هم توانستیم برنده میدان را ترک کنیم، اتفاق خوبی بود.ساری در پاسخ به سؤالی درباره تصمیم او برای استفاده از سیستم چرخشی در تیمش در این بازی در فاصله چند روز به سفر مردانش به مسکو برای مصاف با لکوموتیو، اظهار داشت:برناردسکی پویایی بیشتری دارد و در حملات بیشتر می‌دود در حالی که رمزی در پاسکاری بازیکن بهتری است.

رمزی نزدیک به یک ماه به خاطر مصدومیت خانه‌نشین بود، اما من فکر نمی‌کنم که او هنوز آماده ۹۰ دقیقه حضور در میدان باشد. داشتن بازیکنانی که بتوانند از روی نیمکت به زمین بازی بروند و تأثیرگذار ظاهر شوند، خوب است.

الکس ساندرو به نظر من کمی خسته به نظر می‌رسید و طبیعی بود که به او استراحت بدهیم. ماتیا دی‌شیلیو هم مدتی خانه‌نشین بوده و به همین دلیل هنوز کاملاً آماده نیست.

ساری یوونتوس

با این زمانی که او ریتم بازی‌اش را به دست آورد، بهتر از این خواهد شد.بار دیگر دی‌لیخت، مدافع میانی هلندی یوونتوس در کانون توجه قرار گرفت و دلیل آن هم برخورد توپ با دست وی بود که نزدیک بود بار دیگر یک خطای پنالتی به ضرر بانوی پیر اعلام شود.

او، اما دقایقی بعد گل برتری یوونتوس را به ثمر رساند. ساری درباره بازیکن سابق آژاکس گفت:دلیخت در ۲۰ دقیقه اول بازی مشکل داشت، اما بعد از آن به بازی مسلط شد و در نیمه دوم عملکرد بسیار خوبی داشت.

او فقط ۱۹ سال سن دارد و از تیم و لیگی آمده که به مراتب باز‌تر است و نسبت به سری A کمتر تاکتیکی است. پس اینکه او مرتکب چنین اشتباهاتی شود، طبیعی است. اینکه او مدتی را صرف یادگیری و پیشرفت خودش کند کاملاً عادی است.


بیشتر بخوانید:

فوتبال/نزدیکان/بیوگرافی/دندان/مسلح/ایران/نوجوان/فغانی/نا/کولاکوویچ/قیمت/متاهل/سید جلال/ماساژ/تا/بدن/مسعود/خانه/اینترنت/حرص/پرسپولیس/ثروتمندان/مجید/ورزش/اینترنت/کالری‌/16/سکته‌/آشتیانی/یاد/ابوبکر/رابطه/ما/مزایا/خلاص/کودک/امیدوارم/چند/من/

سرگرمی
گوگل
منبع:
namayoon.com

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون