ترامپ در بیش از ۵۰۰۰ توییت به یک شخص یا موضوع حمله کرده است

ترامپ در بیش از ۵۰۰۰ توییت به یک شخص یا موضوع حمله کرده است

نمایون – نمایی متفاوت از ترامپ در بیش از ۵۰۰۰ توییت به یک شخص یا موضوع حمله کرده است

جمله رنگی امروز:
یا تو دنیا رو بساز یا دنیا تو رو می‌سازه
به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، روزنامه نیویورک تایمز با تجزیه و تحلیل حدود ۱۱۳۹۰ مورد از توییت‌های دونالد ترامپ به این نتیجه رسید که در بیش از نیمی از این توییت‌ها، ترامپ به یک موضوع یا یک شخص حمله لفظی کرده است.
زمانی که دونالد ترامپ وارد کاخ سفید شد، شبکه اجتماعی توییتر یک ابزار سیاسی بود که نقش مهمی در پیروزی او در انتخابات ریاست جمهوری داشت. اما ترامپ حتی پس از ورود به کاخ سفید هم با استفاده از توییتر، ماهیت ریاست جمهوری‌اش را تغییر داد. پس از حمله ترکیه به شمال سوریه در ماه گذشته میلادی، دونالد ترامپ واکنش خود به آن را نه تنها در نشست‌های مختلف کاخ سفید، بلکه در تعدادی توییت اعلام کرد. در تابستان امسال، او افزایش تعرفه‌ها بر روی ۳۰۰ میلیارد دلار از کالا‌های وارداتی از چین را در حساب توییترش عنوان کرد و از این شبکه اجتماعی به عنوان ابزاری برای افزایش تنش‌ها میان واشنگتن و پکن استفاده کرد.
کلین کانوی، مشاور کاخ سفید در مصاحبه با روزنامه نیویورک تایمز به عادت توییت کردن دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا پرداخت و اعلام کرد همانطور که ما احتیاج به غذا خوردن داریم، دونالد ترامپ هم احتیاج به توییت کردن دارد.
به نوشته نیویورک تایمز، ترامپ از زمان آغاز ریاست جمهوری‌اش دستکم ۶۳۰ نفر یا موضوع را در ۵۸۸۹ توییت مورد حمله لفظی قرار داده است. بیشتر این حملات هم علیه تحقیقات روسیه، بانک فدرال رزرو (بانک مرکزی آمریکا)، دولت‌های پیشین آمریکا، شهر‌هایی که بوسیله دموکرات‌های آمریکا اداره می‌شوند و همه مسائلی است که دونالد ترامپ با آن‌ها مخالف است. دونالد ترامپ در بیش از ۴۰۰۰ مورد از این توییت‌ها، دموکرات‌ها و رسانه‌های آمریکا و در ۸۵۱ توییت گروه‌های اقلیت را هدف حملات لفظی قرار داده است.
روزنامه نیویورک تایمز همچنین نوشت دونالد ترامپ نخستین توییت تهاجمی را در سومین روز از آغاز ریاست جمهوری اش منتشر کرده است.
رئیس جمهور آمریکا حساب توییتر خود را به بخش اصلی و بحث برانگیز ریاست جمهوری اش تبدیل کرده است و از آن برای بیان برنامه‌ها و سیاست‌ها و حمله به منتقدانش استفاده می‌کند. حساب توییتر او در حال حاضر بیش از ۶۶ میلیون دنبال‌کننده (فالور) دارد.
توییتر در این خصوص گفت: مسدود کردن حساب یکی از سران جهان یا حذف کردن برخی از توییت‌های بحث برانگیز این شخص باعث پنهان شدن اطلاعات مهمی می‌شود که مردم می‌توانستند ببینند و درباره آن بحث کنند. این کار همچنین چنین شخصی را به سکوت وا نمی‌دارد؛ بلکه فقط مانع از ایجاد بحث‌های لازم درباره آن موضوع می‌شود. ما توییت‌های سران جهان را در چارچوب سیاسی خودشان بررسی می‌کنیم و بر اساس آن‌ها قوانین را اجرا می‌کنیم.
انتهای پیام/


بیشتر بخوانید:

فوتبال/نزدیکان/بیوگرافی/دندان/مسلح/ایران/نوجوان/فغانی/نا/کولاکوویچ/قیمت/متاهل/سید جلال/ماساژ/تا/بدن/مسعود/خانه/اینترنت/حرص/پرسپولیس/ثروتمندان/مجید/ورزش/اینترنت/کالری‌/16/سکته‌/آشتیانی/یاد/ابوبکر/رابطه/ما/مزایا/خلاص/کودک/امیدوارم/چند/من/

اخبار
گوگل
منبع:
namayoon.com

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 2 =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون