وزیر ورزش و رئیس فدراسیون با من تماس گرفتند؛ از واکنش سریع مسئولان متشکرم

وزیر ورزش و رئیس فدراسیون با من تماس گرفتند؛ از واکنش سریع مسئولان متشکرم

نمایون – نمایی متفاوت از وزیر ورزش و رئیس فدراسیون با من تماس گرفتند؛ از واکنش سریع مسئولان متشکرم

جمله رنگی امروز:
یا تو دنیا رو بساز یا دنیا تو رو می‌سازهرسول خطیبی می گوید رئیس فدراسیون فوتبال و وزیر ورزش با او تماس گرفتند و از او دلجویی کردند.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : رسول خطیبی سرمربی تیم ماشین سازی و پیشکسوت تیم های استقلال و تراکتور، روز گذشته در تلویزیون جام جم حضور یافت و به عنوان کارشناس در برنامه پخش زنده بازی این دو تیم نقش آفرینی کرد. پیمان یوسفی که اجرای این برنامه را برعهده داشت، درباره موضوعات مختلف از خطیبی سوال کرد و وی نیز پاسخ داد.* حضور یکپارچه هواداران مهم تر بودرسول خطیبی پس از پایان بازی در پاسخ به سوالی راجع به نتیجه مسابقه گفت:قبل از هرچیزی باید بگویم که حضور مردم و هواداران از همه چیز مهم تر بود و حضور یکپارچه و ۷۰ هزار نفری آن ها جو فوق العاده ای را در ورزشگاه ساخت و به نظر من این از هرچیزی دیگری مهم تر و بالاتر است. اما درباره نتیجه باید به استقلال و آقای استراماچونی تبریک گفت.رسول خطیبی افزود:او تیم بسیار خوبی ساخته و من در بازی رودررو هم متوجه شدم مربی بسیار تاکتیکی است و مدام تغییر تاکتیک می‌دهد و امروز هم تیمش بسیار دونده بود و خوب کار کرد. اما اگر بازیکنان تراکتور موقعیت های خود را گل می‌کردند و به خصوص دو موقعیت آخر نیمه دوم و اوایل نیمه اول را اگر گل می‌کرد، بازی شرایط دیگری داشت. ضمن این که اخراج دیاباته هم می توانست نتیجه بازی را عوض کند.* از سیستم تراکتور تعجب کردمپیشکسوت تراکتور با اشاره به سیستم تیم تراکتور گفت:من تعجب کردم از این که سیستم تراکتور ۳۵۲ است. البته آقای دنیزلی سیستم های مختلفی چون ۴۳۳ و ۴۱۴۱ و ۴۲۳۱ را تا امروز بازی کرده و من هم انتظار داشتم یک سیستم پایه را برای این بازی انتخاب کند و فقط تغییرات بدهد اما این همه تغییر در ترکیب باتوجه به فرصت کم تا این بازی، برای من عجیب بود. البته آقای دنیزلی پاسخ هایی برای این پرسش دارد و خودش می داند که وضعیت تیمش به چه شکلی است.رسول خطیبی اضافه کرد:مصطفی دنیزلی مربی بسیار بزرگی است و در هر صورت باید به تصمیم او احترام بگذاریم. تراکتور با مصطفی دنیزلی حتما به عنوان یک مدعی ظاهر خواهد شد.* وزیر ورزش و مهدی تاج با من تماس گرفتندرسول خطیبی در خصوص عملکرد بازیکنان خارجی تراکتور عنوان کرد:میمبلا نمایش خوبی نداشت و انتظار من از او بیشتر بود. انتظار داشتم که او دوندگی بیشتری داشته باشد اما اینطور نبود. اما مازولا و احسان حاج صفی نمایش خوبی در بازی داشتند.وی راجع به اتفاقات بازی با پرسپولیس و واکنش ها نیز گفت:بعد از بازی وزیر ورزش، رئیس فدراسیون فوتبال و… با من تماس گرفتند و دلجویی کردند و خوشحالم از این که این موضوع واکنش سریعی داشتند و امیدوارم دیگر از این اتفاق ها در هیچ ورزشگاهی نیفتد.


بیشتر بخوانید:

فوتبال/نزدیکان/بیوگرافی/دندان/مسلح/ایران/نوجوان/فغانی/نا/کولاکوویچ/قیمت/متاهل/سید جلال/ماساژ/تا/بدن/مسعود/خانه/اینترنت/حرص/پرسپولیس/ثروتمندان/مجید/ورزش/اینترنت/کالری‌/16/سکته‌/آشتیانی/یاد/ابوبکر/رابطه/ما/مزایا/خلاص/کودک/امیدوارم/چند/من/

سرگرمی
گوگل
منبع:
namayoon.com

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 12 =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون