چیزی به نام بازی آسان نداریم ؛ خبرگزاری فوتبال ایران

چیزی به نام بازی آسان نداریم ؛ خبرگزاری فوتبال ایران

نمایون – نمایی متفاوت از چیزی به نام بازی آسان نداریم ؛ خبرگزاری فوتبال ایران

جمله رنگی امروز:
یا تو دنیا رو بساز یا دنیا تو رو می‌سازه
[ad_1]

هافبک شهرخودرو مشهد گفت: من دو سال سابقه بازی در زمین شهرقدس را دارم و می‌توانم به جرات بگویم این زمین برای فوتبال بازی کردن به درد هیچ تیمی نمی‌خورد.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : فرشاد فرجی پس از تساوی شهرخودرو مقابل سایپا در انتقاد از وضعیت ناهموار زمین ورزشگاه شهرقدس به خبرنگار ما گفت:من شش سال پیش زمانی که در راه‌آهن بودم، دو سال پیاپی در زمین شهر قدس بازی کرده‌ام و چم و خم آن را خوب می‌شناسم. این زمین در بهار و تابستان بد نیست ولی به خاطرشیب زیادی که در گوشه‌ها دارد، در سایر فصول به شدت نرم می‌شود تا در حالت عادی زمین سنگین شود.فرشاد فرجی با مقایسه بازی ابتدایی لیگ شهرخودرو برابر پیکان با بازی اخیر این تیم با سایپا در شهرقدس گفت:بارش باران و انجام بازی لیگ یک در روز قبل از بازی ما، باعث شده بود که تفاوت این زمین با گذشته از زمین تا آسمان شود. مثل زمین‌های شمال، گل بالا آمده بود و شما به وضوح می‌دیدید که شورت بازیکنان بعد از تکل‌ها گلی می‌شد. در چنین زمینی هرگز نتوانستیم در مسافت زیاد پا به توپ شویم چرا که شما باید بیشتر از نگاه کردن به محیط، حواستان به توپ باشد که از پایتان جدا نشود.هافبک شهرخودرو با تاکید بر اینکه انتخاب این زمین برای بازی شهرخودرو عمدی بوده است، ادامه داد:با حرفه ای تر شدن لیگ حالا دیگر حتی در لیگ پایین تر هم در چنین زمینی بازی نمی‌کنند، اما این اتفاق را برای ما رقم زدند تا با وجود اینکه خلق موقعیت هم کردیم و خطرساز هم ظاهر شدیم اما در نهایت سه امتیاز از دستمان برود که واقعا ناراحت کننده بود.فرشاد فرجی به اعتراضات بازیکنان دو تیم به داور بازی اشاره کرده و گفت:به نظر من داور بسیار جوانی که برای این بازی انتخاب کرده بودند نتوانست روی بازی مسلط باشد چون این بازی برای این داور سنگین بود و کنترل بازی از دستش در رفته بود. ما از اول فصل به داوری اعتراضی نداشتیم و نداریم اما کاش کمیته داوران دقت بیشتری کند و وسواس بیشتری به خرج دهد چون ما امسال انگیزه‌های بیشتری داریم و تک تک امتیازات برای ما مهم هستند و شاید یک اشتباه سرنوشت تیم ما را عوض کند.هافبک گلزن شهرخودرو در خاتمه تمام بازی‌های این فصل شهرخودرو را دشوار نامید و در این باره گفت:اینکه برخی می گویند بازی های سخت ما شروع نشده حرف سنجیده‌ای نیست چون در لیگ ایران بازی سخت و آسان نداریم. ما بازی با پیکان را بردیم و همان تیم شش گل به ماشین‌سازی‌ای زد که استقلال را برده. ذوب‌آهن بهترین تیم آسیایی پارسال بود اما در خانه‌اش پیروز شدیم. نتیجه اینکه تمام بازی‌های امسال سخت است و همه تیم‌هایی که در کورس صعود هستند و نیستند برای خودشان می‌جنگند.

[ad_2]
بیشتر بخوانید:

عراق/راز/سزارین/باشگاه /ربات/نظارت/شیمی/تراکتور/آریایی/با/پرسپولیس/ترویج/ژن/جهت/دکتر/خواب/علیشاهی/از/خطر/برد/خاتمی/کلان‌/تمرین/رضوی/ترامپ/تولد/استقلال/علائم/لبنان/گیاه/کالدرون/خودروسازی/بودیمیر/واردات/گرانی/لیگ/خوراکی‌/همه/بازی/توده/بنزین/سرخآبی/

سرگرمی
گوگل
منبع:
namayoon.com

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون