کولاکوویچ ؛ احتمال اخراج ایگور کولاکوویچ وجود دارد؟! شایعات غافلگیر کننده

کولاکوویچ ؛ احتمال اخراج ایگور کولاکوویچ وجود دارد؟! شایعات غافلگیر کننده

نمایون – نمایی متفاوت از کولاکوویچ ؛ احتمال اخراج ایگور کولاکوویچ وجود دارد؟! شایعات غافلگیر کننده

جمله رنگی امروز:
یا تو دنیا رو بساز یا دنیا تو رو می‌سازهسرپرست فدراسیون والیبال اعلام کرد هر احتمالی درباره آینده ایگور کولاکوویچ وجود دارد!
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : والیبال ایران روزهای برزخی را سپری می‌کند. یک سال از دورانی که فدراسیون با رییس اداره می‌شد، گذشته و سرپرست قبلی هم جای خود را به سرپرست جدید داده است. تیم ملی هم که سال قبل از المپیک تمرکز خود را روی کسب سهمیه المپیک گذاشته، بعد از درخشش نسبی در لیگ ملت ها در سراشیبی قرار گرفت و در جام جهانی نمایش دلچسبی نداشت. با اینکه تنها ۲ ماه تا آغاز رقابت های انتخابی المپیک در قاره آسیا باقی مانده و تنها تیم قهرمان این مسابقات به المپیک ۲۰۲۰ صعود می کند، شایعاتی در روزهای اخیر درباره احتمال قطع همکاری فدراسیون با ایگور کولاکوویچ شنیده می شود!سرمربی مونته‌نگرویی که تا پایان المپیک ۲۰۲۰ با فدراسیون والیبال قرارداد دارد، بعد از جام جهانی ژاپن برای ساعاتی به تهران بازگشت و بعد از جلسه با فتاحی، سرپرست جدید فدراسیون والیبال به مرخصی رفت.زمان بازگشت کولاکوویچ به ایران هم مشخص شده و گویا طبق این برنامه‌ریزی ۱۰ آذرماه قرار است سرمربی تیم ملی وارد تهران شود، اما با این حال سرپرست فدراسیون هم می‌گوید هر احتمالی وجود دارد!علی فتاحی، سرپرست فدراسیون والیبال که در دوران سرپرستی داوری هم به عنوان دبیر با فدراسیون همکاری می‌کرد، درباره شایعات مطرح پیرامون احتمال اخراج کولاکوویچ گفت:ما به دنبال حفظ منافع فدراسیون والیبال و ارتقای سطح تیم ملی هستیم چون در سال قبل از المپیک قرار داریم و مهمترین هدف ما کسب سهمیه المپیک و در نهایت موفقیت در این رقابت‌هاست. در حال برنامه ریزی هستیم و در ابتدا گزارشی از کولاکوویچ خواستیم که به ما اعلام کند چه اتفاقی برای تیم ملی در جام جهانی ژاپن رخ داد.وی افزود:فعلا در صحبت‌هایی که داشتیم، بحثی از قطع همکاری نبوده، بلکه خواستیم شرایط را برای تیم ملی تسهیل کنیم. در مذاکره‌ای که داشتیم، ما یکسری خواسته داشتیم و کولاکوویچ نیز یکسری خواسته داشت.سرپرست فدراسیون والیبال در پاسخ به این سوال که امکان قطع همکاری وجود دارد یا خیر، گفت:من هر امکانی را متحمل می‌دانم. ما در ۱۰ روز آینده تکلیف برنامه‌های تیم ملی را مشخص می‌کنیم. فعلا ابتدای مسابقات لیگ هستیم و کمی تمرکزمان روی برگزاری منظم و قانومند لیگ بود. این یکی، ۲ روز هم بگذرد و هفته دوم را هم برگزار کنیم، تمرکزمان را روی تیم ملی می گذاریم. کولاکوویچ طبق برنامه ریزی ما قرار است اول دسامبر به ایران بیاید.


بیشتر بخوانید:

عراق/راز/سزارین/باشگاه /ربات/نظارت/شیمی/تراکتور/آریایی/با/پرسپولیس/ترویج/ژن/جهت/دکتر/خواب/علیشاهی/از/خطر/برد/خاتمی/کلان‌/تمرین/رضوی/ترامپ/تولد/استقلال/علائم/لبنان/گیاه/کالدرون/خودروسازی/بودیمیر/واردات/گرانی/لیگ/خوراکی‌/همه/بازی/توده/بنزین/سرخآبی/

سرگرمی
گوگل
منبع:
namayoon.com

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + هجده =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون