درخواست مهم سهراب انتظاری از هواداران پرسپولیس – علیپور را نابود نکنید

درخواست مهم سهراب انتظاری از هواداران پرسپولیس – علیپور را نابود نکنید

نمایون – نمایی متفاوت از درخواست مهم سهراب انتظاری از هواداران پرسپولیس – علیپور را نابود نکنید

جمله رنگی امروز:
یا تو دنیا رو بساز یا دنیا تو رو می‌سازه
[ad_1]
علی علیپور
مهاجم پیشین پرسپولیس معتقد است اتفاقی که در دیدار پرسپولیس و ماشین‌سازی با گل نشدن ضربه پنالتی از سوی علی علیپور رخ داد نباید منجر به نابود شدن این بازیکن شود.
سهراب انتظاری درباره تساوی پرحاشیه پرسپولیس برابر ماشین‌سازی تبریز عنوان کرد:

هر دو تیم شروع خوبی داشتند، یک بازی زیبا را از خود ارائه دادند، پرسپولیس در نیمه دوم حاکم مطلق میدان بود، بیش از ۱۰ موقعیت را با بدشانسی از دست داد و توپ‌هایش به گل تبدیل نشد. ماشین‌سازی هم کاملاً در لاک دفاعی فرو رفته بود و تلاش می‌کرد با دفع توپ‌های پرسپولیس، دروازه‌اش را بسته نگه دارد.

سهراب انتظاری ادامه داد:هر دو سرمربی با توجه به این که ۸ هفته از لیگ گذشته بود، آنالیز خوبی از یکدیگر داشتند و سعی می‌کردند راه‌های نفوذ یکدیگر را به سمت دروازه ببندند البته کار تدافعی ماشین‌سازی بیشتر بود و آنها در ۲۰ دقیقه پایانی بازی تقریباً همگی به دفاع پرداخته و اجازه نمی‌دادند بازیکنان پرسپولیس بتوانند ضربه‌های نهایی را بزنند.

البته نقش حامد لک هم بی‌تأثیر نبود و او درون دروازه ماشین‌سازی، روز خوبی را پشت سر گذاشت.سهراب انتظاری درباره پنالتی بحث برانگیزی که علیپور زد و به گل تبدیل نشد و حاشیه‌هایی که پس از آن پنالتی برای مهاجم پرسپولیس به وجود آمد، گفت:تا جایی که علیپور را می‌شناسم، مهاجم بسیار خوبی است، بارها برای پرسپولیس بازی کرده و گل‌های زیادی هم برای تیم سرخپوش تهرانی زده است.

به نظر من، رفتار هواداران با علیپور درست نبود شاید او فکر می‌کرد این «ضربه چیپ» به گل تبدیل خواهد شد اما حالا که این اتفاق نیفتاده نباید همه به این بازیکن حمله کنند و خواستار اخراج او از پرسپولیس باشند.

درخواست مهم سهراب انتظاری از هواداران پرسپولیس - علیپور را نابود نکنید

سهراب انتظاری تأکید کرد:هواداران نباید باعث نابودی علیپور شوند، اگر او می‌دانست که توپش به گل تبدیل نمی‌شود، مطمئن باشید هرگز پشت توپ قرار نمی‌گرفت ضمن اینکه بزرگترین بازیکنان دنیا هم پنالتی‌های زیادی را از دست داده‌اند.

یادمان باشد همین رونالدو برابر بیرانوند به زانو درآمد و توپش به گل تبدیل نشد و این یک افتخار برای دروازه‌بان ملی‌پوش کشورمان بود. وظیفه همه پیشکسوتان، هواداران، بازیکنان و کادر فنی است که از علیپور حمایت کنند تا او به شرایط روحی خوب بازگشته و بتواند دوباره برای پرسپولیس گلزنی کند.

سهراب انتظاری مهاجم اسبق پرسپولیس درباره دیدار هفته آینده پرسپولیس برابر فولاد خوزستان گفت:قرمزپوشان بازی سختی برابر فولاد در شهر اهواز خواهند داشت، چون این شهر هواداران متعصبی دارد؛

آنها تلاش می‌کنند تیمشان برابر حریف موفق باشد، بنابراین کالدرون باید با یک ترکیب بسیار خوب و بازی منطقی، به مصاف فولاد برود تا بتواند سه امتیاز حساس آن بازی را کسب کند.

[ad_2]
بیشتر بخوانید:

عراق/راز/سزارین/باشگاه /ربات/نظارت/شیمی/تراکتور/آریایی/با/پرسپولیس/ترویج/ژن/جهت/دکتر/خواب/علیشاهی/از/خطر/برد/خاتمی/کلان‌/تمرین/رضوی/ترامپ/تولد/استقلال/علائم/لبنان/گیاه/کالدرون/خودروسازی/بودیمیر/واردات/گرانی/لیگ/خوراکی‌/همه/بازی/توده/بنزین/سرخآبی/

سرگرمی
گوگل
منبع:
namayoon.com

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون