نمی‌دانم چرا کمک داوران با من این رفتارها را می‌کنند ؛ پارس فوتبال

نمی‌دانم چرا کمک داوران با من این رفتارها را می‌کنند ؛ پارس فوتبال

نمایون – نمایی متفاوت از نمی‌دانم چرا کمک داوران با من این رفتارها را می‌کنند ؛ پارس فوتبال

جمله رنگی امروز:
یا تو دنیا رو بساز یا دنیا تو رو می‌سازهمحمد نوری، کاپیتان تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت که در جریان دیدار مقابل سپاهان عصبی شده و سر هم‌تیمی‌اش به اشتباه فریاد کشیده است.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : محمد نوری درباره تساوی یک – یک پارس جنوبی جم مقابل سپاهان در هفته نهم لیگ برتر و اینکه از نتیجه به دست آمده رضایت دارند یا نه، گفت:امتیاز گرفتن جلوی سپاهانی که برای قهرمانی بسته شده و در صدر جدول قرار دارد، خوب است، اما پتانسیل گرفتن سه امتیاز را داشتیم. در مجموع، نتیجه تساوی عادلانه بود، هر چند که موقعیت‌هایی برای گلزنی ایجاد کردیم.وی در واکنش به تکرار ضربه پنالتی‌اش که کم مانده بود ضربه دوم او را پیام نیازمند، دروازه‌بان سپاهان بگیرد، تصریح کرد:فکر نکنم در فوتبال دنیا، پنالتی را که گل شده باشد، تکرار کنند. با اعلام تکرار ضربه پنالتی، جو متشنج و تمرکز ما گرفته شد. کادر فنی و بازیکنان پارس نیز دچار تشنج شدند. داور می‌توانست شرایط را کنترل کند، اما تمرکزمان گرفته شد و همه عصبی شدند. وقتی هم تمرکزمان گرفته شد، پنالتی دوم را بد زدم، آن هم برابر سپاهانی که هشت هفته بود گل نخورده بود. متأسفانه کارت زرد هم داشتم و عصبی شده بودم.هافبک تیم فوتبال پارس جنوبی با اشاره به اینکه هفته گذشته نیز گل او به استقلال مردود اعلام شد، خاطرنشان کرد:این بازی هم کمک داور دستور تکرار ضربه پنالتی را دارد. معمولاً در بازی‌ها اعتراضی نمی‌کنم و اگر هم اعتراضی داشته باشم محترمانه با داور وسط صحبت می‌کنم. داوران وسط هوای مرا دارند، اما نمی‌دانم چرا کمک داوران با من این‌گونه رفتار می‌کنند، ایرانی و خارجی هم ندارد!محمد نوری در پاسخ به این سؤال که چرا پس از زدن دومین ضربه پنالتی به هنگام شادی گل بر سر یکی از بازیکنان پارس جنوبی فریاد می‌کشید، گفت:آن صحنه اشتباه کردم، تصورم این بود که بازیکن ما هنگام زدن ضربه پنالتی داخل محوطه جریمه آمده، اما متوجه شدم او نبوده است. وقتی ضربه دوم پنالتی را زدم، به او گفتم چرا داخل محوطه جریمه آمدی تا تیم استرس پیدا کند. بنده خدا بازیکن ما که نمی‌خواهم نامش را ببرم، وارد محوطه نشده و فرد دیگری زودتر حرکت کرده بود.محمد نوری در مورد اینکه هفته گذشته اعلام شد پارس جنوبی به دلیل مشکلات مالی قصد کناره‌گیری از لیگ برتر را دارد، گفت:شرایط مالی خراب است. ما مشکل فنی نداریم و امیدوارم مشکلات مالی‌مان حل شود. این مسئله روی روند آماده‌سازی تیم تأثیر منفی می‌گذارد.هافبک تیم فوتبال پارس جنوبی جم درباره اینکه چه تیم‌هایی مدعی قهرمانی لیگ هستند، یادآور شد:تیم‌هایی که هزینه کرده‌اند، مدعی هستند، از جمله سپاهان، پرسپولیس، استقلال، تراکتور و حتی شهر خودرو. شاید از بین ۱۲ سال تیمی که هزینه نکرده‌اند با یک جرقه تیمی قهرمان شود، اما معمولاً تیم‌هایی که هزینه می‌کنند، نتیجه هم می‌گیرند.محمد نوری در واکنش به پنالتی که روز گذشته علی علیپور در بازی پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی از دست داد، گفت:علیپور برای پرسپولیس زحمت کشیده است و امیدوارم در بازی‌های بعدی جبران کند و پرسپولیس نیز بتواند امتیازات را جمع کرده و به مانند سال‌های اخیر در صدر جدول قرار بگیرد.


بیشتر بخوانید:

اختلاس/هالووین/هواشناسی/استقلال/فیلم/چگونه/ازدواج/توافق/حافظه/درمان/بیمه/پرخوری/ضد ویروس/به/کلامیدیا/زنان/اقامه/خطرات/انسداد/تیلور/هشدار/رئال/تعبیر خواب/سربازان/کوچصفهان/معلولان/موفقیت/مطالب/پرواز‌/آب/باشگاه/برف/کودک/صدا/مرگ/افیونی/تدریجی/امکان/رابطه/

سرگرمی
گوگل
منبع:
namayoon.com

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون