مجید جلالی – دنبال اولین برد لیگ برتری هستیم

مجید جلالی – دنبال اولین برد لیگ برتری هستیم

نمایون – نمایی متفاوت از مجید جلالی – دنبال اولین برد لیگ برتری هستیم

جمله رنگی امروز:
یا تو دنیا رو بساز یا دنیا تو رو می‌سازه


مجید جلالی
مجید جلالی در دومین مسابقه از زمان در دست گرفتن هدایت گل گهر در یک بازی خانگی باید به مصاف پیکان تیم سابقش برود.
مجید جلالی از زمان حضورش در گل گهر به طور جدی کار با این تیم را آغاز و کادرش را آرام آرام تکمیل کرد.

او در اولین بازی اش به عنوان مربی این تیم و در حالی که چهار روز از حضورش در گل گهر می گذشت مغلوب سپاهان شد اما تعویق بازی این تیم با شهرخودرو باعث شد تا این مربی باتجربه فرصت بیشتری برای شناخت و اجرای برنامه هایش داشته باشد.

او در کنفرانس خبری پیش از بازی با پیکان گفت:” بازی قبل برابر سپاهان تیم خوب بازی کرد اما اشتباهاتی داشتیم که بازی را از دست دادیم.” جلالی افزود:” ما برای بازی فردا به مراتب از ده روز پیش تیم بهتری هستیم هرچند مشکلاتی داریم.

فراهانی دروازه بان ما محروم است و بازیکنانی مثل وکیا، پورعلی، بایرامی ، عباسیان و پورهاشم آسیب دیده هستند و به بازی نمی رسند. بقیه بچه ها اما خیلی خوب هستند و همه همدل هستند که انشالله فردا اولین پیروزی را برای این تیم بیاورند.”مجید جلالی در بخش دیگری از صحبت هایش به هواداران گل گهر اشاره کرده و گفت:” من از همه هوادارانمان درخواستم این است که بچه ها را تنها نگذارند. دوست داریم فردا فضای گرم و پرشوری باشد که این بچه ها از بازی لذت ببرند و جانفشانی کنند تا اولین بردمان در لیگ را به دست بیاوریم.

” او اضافه کرد:” طبق صحبت هایی که با باشگاه داشتیم قرار است تمام بلیت های بازی فردا رایگان باشد تا هواداران ما بتوانند به استادیوم بیایند و تیمشان را حمایت کنند.”مجید جلالی با اشاره به بازی برابر تیم سابقش هم گفت:” ما با تیمی مثل پیکان بازی داریم که در این فصل در بعضی هفته ها خیلی خوب بوده و بعضی هفته ها متغیر عمل کرده است.

خواسته ما این است که فردا به بهترین شکل ممکن بچه ها بازی کنند و برنده میدان باشیم. ما با هر تیمی که بازی داریم باید تمام خصوصیات آن تیم را رصد کنیم و برای اتفاقات احتمالی باید فکر و تمرین کنیم. این کاری است که در این ده روز انجام دادیم. بچه ها این ذهنیت را دارند که چگونه مقابل پیکان بازی کنند.

”سرمربی گل گهر ادامه داد:” درباره تمرینات تیم باید بگویم که از چهارشنبه دو هفته پیش شروع کردیم ما فقط سه روز تهران بودیم و بقیه را اینجا بودیم اما اینجا برای تمرین کردن یکسری کمبودها دارد و حتما به خاطر این کمبودها بوده که تیم در تهران تمرین می کرده است. دیروز با آقای عتیقی رئیس هیات مدیره جلسه داشتیم و ایشان دستور دادند زیرساخت های مورد نیاز تیم هرچه زودتر فراهم شود و فکر می کنم به امیدخدا تا نیم فصل این انجام شود.

” او همچنین گفت:” از طرفی مردم نیاز دارند به تیم دلگرم باشند. در بازی های آخر لیگ یک این هوادار به تیمش احساس نزدیکی کرده و از آن حمایت کرده است اما شاید الان دلسرد شده اند. شما باید بدانید فضای لیگ برتر این است؛ امسال سال سختی برای گل گهر است و باید حوصله کنند و بیایند کنار تیمشان باشند ، تا این فصل را به سلامت بگذرانند. آن ها می توانند فصل بعد به تیمشان دلگرم تر باشند و تیم هم به آن ها نزدیکتر خواهد شد.

مجید جلالی - دنبال اولین برد لیگ برتری هستیم

”او گفت:” در بازی با سپاهان تماشاگر خوب آمد از آن ها ممنونیم و انشالله فردا تعداد بیشتری به ورزشگاه بیایند.”مجید جلالی در بخش دیگری از حرف هایش به کادرفنی که برای گل گهر جمع کرده است گفت:” یکی از مشکلاتی که من فکر می کردم باید حل شود این بود تیمی که پشت تیم است و از تیم مراقبت می کند باید کاملا متخصص باشد و تیم را به سمت پیشرفت هول بدهد. گل گهر الان جایی گیر کرده و باید به این تیم کمک کرد تا تیم راه بیفتد. ما پزشک آوردیم که از دیروز به ما ملحق شده از آن زمان تا الان پیش بازیکنان است و ۲۴ ساعته از بازیکنان مراقبت می کند.

ما ۵ آسیب دیده داریم که اکثر آن ها بازیکن ثابت تیم بوده اند. یا آقای پورغلامی خودش سرمربی بوده و بدنسازی که آوردیم در حوزه کاری خودش جزو بهترین ها است. از این مجموعه ای که اینجا است نمی توانستم بهتر فراهم کنم و این ها می توانند علاوه بر گل گهر به فوتبال منطقه کمک کنند.”


بیشتر بخوانید:

اختلاس/هالووین/هواشناسی/استقلال/فیلم/چگونه/ازدواج/توافق/حافظه/درمان/بیمه/پرخوری/ضد ویروس/به/کلامیدیا/زنان/اقامه/خطرات/انسداد/تیلور/هشدار/رئال/تعبیر خواب/سربازان/کوچصفهان/معلولان/موفقیت/مطالب/پرواز‌/آب/باشگاه/برف/کودک/صدا/مرگ/افیونی/تدریجی/امکان/رابطه/

سرگرمی
گوگل
منبع:
namayoon.com

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 9 =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون