علیرضا نیکبخت واحدی:باورکردنی نیست تمرین برای باران تعطیل شود!

علیرضا نیکبخت واحدی:باورکردنی نیست تمرین برای باران تعطیل شود!

نمایون – نمایی متفاوت از علیرضا نیکبخت واحدی:باورکردنی نیست تمرین برای باران تعطیل شود!

جمله رنگی امروز:
یا تو دنیا رو بساز یا دنیا تو رو می‌سازهبازیکن اسبق استقلال و پرسپولیس از خجالت زرینچه در آمد و گفت: واقعاً افتضاح بود. دو روز قبل از بازی با تراکتور تمرین مهم تیم به خاطر بارندگی تعطیل می‌شود؟ پس آن‌هایی که اطراف تیم حقوق می‌گیرند چه کار می‌کنند؟ پیدا کردن یک زمین جایگزین این‌قدر سخت است؟ پس تیم‌های شمالی چه می‌کنند؟ از این به بعد که بارندگی‌ها زیادتر می‌شود قرار است استقلال بدون تمرین به میدان برود؟ سرپرست تیم نمی‌توانست یک زمین پیدا کند؟
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : علیرضا نیکبخت واحدی از اینکه تمرین استقلال به دلیل بارش باران تعطیل شده به شدت ابراز تعجب کرد و معتقد بود آن‌هایی که اطراف تیم حقوق می‌گیرند در این تیم چه می‌کنند؟بازی با تراکتور را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟علیرضا نیکبخت واحدی:این قبیل بازی‌ها کری‌های خاص خودش را دارد ولی قطعاً تیمی که از موقعیت‌هایش بهتر استفاده کند می‌تواند برنده این دیدار باشد.اما برخی از استقلالی‌ها تجربه حضور در جوی مانند ورزشگاه یادگار امام (ره) را ندارند.علیرضا نیکبخت واحدی:اتفاقاً همه آن‌ها در چنین شرایطی بازی کرده‌اند. ضمن اینکه بازیکنانی مانند قائدی شهرآورد را هم دیده‌اند و از طرفی بالاخره باید در چنین شرایطی به میدان بروند و اگر بازیکن بزرگ هستند یا می‌خواهند در این فوتبال بزرگی کنند باید از چنین مسابقاتی شروع کنند و خودشان را نشان بدهند.شما از دنیزلی شناخت دارید و شاگردش بوده اید. او چطور مربی‌ای است؟علیرضا نیکبخت واحدی:دنیزلی رابطه خیلی خوبی با تیمش دارد و از نظر روحی روانی شرایط خیلی خوبی برای شاگردانش ایجاد می‌کند. او بلد است فکر تیم حریف را بخواند و برای همین استراماچونی باید تاکتیک ویژه‌ای برای این بازی داشته باشد.پیش‌بینی تان از بازی استقلال در تبریز چیست؟علیرضا نیکبخت واحدی:تراکتور در دیدار قبلی شکست خورده و در خانه اش می‌خواهد برنده شود. این به سود استقلال است، چون هر تیمی روبه‌روی استقلال فوتبال تهاجمی بازی کند کار را برای استقلال راحت‌تر می‌کند. بر عکس هر تیمی روبه‌روی استقلال دفاعی بازی کند کار استقلال دشوار می‌شود. دلم به این بازی روشن است و فکر می‌کنم استقلال بازی را با برد تمام می‌کند.تعطیلی تمرین اخیر استقلال چقدر به این موضوع ربط دارد؟علیرضا نیکبخت واحدی:اینکه واقعاً افتضاح بود. دو روز قبل از بازی با تراکتور تمرین مهم تیم به خاطر بارندگی تعطیل می‌شود؟ پس آن‌هایی که اطراف تیم حقوق می‌گیرند چه کار می‌کنند؟ پیدا کردن یک زمین جایگزین این‌قدر سخت است؟ پس تیم‌های شمالی چه می‌کنند؟ از این به بعد که بارندگی‌ها زیادتر می‌شود قرار است استقلال بدون تمرین به میدان برود؟ سرپرست تیم نمی‌توانست یک زمین پیدا کند؟ این‌ها همه سنگ‌اندازی در راهی است که استقلال شروع کرده است. همیشه قطاری که در حرکت است را سنگ می‌زنند و این هم از همان اتفاقات است. استراماچونی که نمی‌تواند دنبال زمین باشد!


بیشتر بخوانید:

اختلاس/هالووین/هواشناسی/استقلال/فیلم/چگونه/ازدواج/توافق/حافظه/درمان/بیمه/پرخوری/ضد ویروس/به/کلامیدیا/زنان/اقامه/خطرات/انسداد/تیلور/هشدار/رئال/تعبیر خواب/سربازان/کوچصفهان/معلولان/موفقیت/مطالب/پرواز‌/آب/باشگاه/برف/کودک/صدا/مرگ/افیونی/تدریجی/امکان/رابطه/

سرگرمی
گوگل
منبع:
namayoon.com

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 15 =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون