اینجا «منم» نداریم و هدف موفقیت پرسپولیس است

اینجا «منم» نداریم و هدف موفقیت پرسپولیس است

نمایون – نمایی متفاوت از اینجا «منم» نداریم و هدف موفقیت پرسپولیس است

جمله رنگی امروز:
هیچوقت در رسیدن به آنچه که از ته دل می خواهی تسلیم نشو.


اینجا «منم» نداریم و هدف موفقیت پرسپولیس است
کاپیتان سوم پرسپولیس گفت: هر تصمیمی آقای کالدرون بگیرد من تابع هستم. گفتم که اینجا «منم» نداریم و هدف موفقیت پرسپولیس است.
امید عالیشاه در زمره بازیکنان پاسور قرار دارد .فوتبالیست‌هایی که بیشتر پاس گل می‌دهند و مکمل‌های خوبی برای مهاجمان هدف هستند. کاپیتان سوم پرسپولیس در بازی با شاهین بوشهر کمی جلوتر بازی کرد و پاس گل هم داد. با امید عالیشاه گپ زدیم که در زیر می‌خوانید.به عنوان یکی از باتجربه‌های پرسپولیس، بازی با ماشین‌سازی را بعد از آن برد ۵ بر صفر چطور می‌بینی؟بچه‌های ما ماشاءا… همه حرفه‌ای هستند و حرفه‌ای هم فکر می‌کنند و این موضوع خیلی بهتر است. بازی با شاهین شهرداری بوشهر فرق می‌کند. نمی‌شود در همه بازی‌ها ۵ گل زد. بازی با ماشین‌سازی تبریز با شاهین شهرداری بوشهر خیلی فرق می‌کند.

به هر حال آن برد توقع هواداران را بالا می‌برد، نمی‌برد؟اتفاقاً هواداران ما هم بسیار حرفه‌ای هستند. آن‌ها در هر شرایطی از تیم محبوب خود حمایت کرده‌اند و فهیم هستند.

مهم نیست شما با چند گل می‌برید بلکه آنچه اهمیت دارد ۳ امتیاز بازی است.امید عالیشاه دوست دارد بیشتر پاس گل بدهد یا گل بزند؟ جواب کلیشه‌ای نمی‌خواهیم که «پاس گل را بیشتر از گلزنی دوست دارم!»اینجا در پرسپولیس منم نداریم.

اگر پرسپولیس قهرمان لیگ برتر شود من بازیکن تیم می‌گویم ما قهرمان شدیم و به دنبال همین موضوع هم هستیم، بنابراین در اینجا «منم» معنی نمی‌دهد، اینجا «ما» هستیم.جالب آنکه تو پس از مدت‌ها فیکس شدی و عملکرد خوبی هم داشتی؟هر تصمیمی آقای کالدرون بگیرد من تابع هستم. گفتم که اینجا «منم» نداریم و هدف موفقیت پرسپولیس است.زوج تو و علی علیپور به ویژه در نیمه دوم بازی با شاهین بوشهر جواب داد.

حضور شما در کنار هم چقدر می‌تواند به موفقیت پرسپولیس کمک کند؟به این نکته توجه کنید که من و علیپور هم جزئی از یک تیم هستیم. اگر پرسپولیس برابر شاهین بوشهر موفق شد به خاطر عملکرد خوب همه بچه‌های تیم از درون دروازه تا نوک حمله بود. فوتبال یک ورزش تیمی است و موفقیت تیم به دو نفر برنمی‌گردد.در بازی با شاهین بازوبند کاپیتانی پرسپولیس به تو رسید.

بستن این بازوبند چه حسی دارد؟صد در‌صد حس غرور و افتخار دارد، اما در پرسپولیس این حرف‌ها معنی ندارد. همه چیز در پرسپولیس مشخص است. کاپیتان اول و بزرگ‌تر تیم ما سیدجلال حسینی است و حالا قسمت این بوده که بازوبند را در آن بازی من ببندم. همان‌طور که گفتم همه ما برای هدف بزرگ‌تری می‌جنگیم و آن هم قهرمانی پرسپولیس است.فکر می‌کنی مثل بازی حذفی، پنج‌شنبه هم به سختی برابر ماشین‌سازی برنده شوید؟اگر هنر پیشگویی داشتم که خیلی خوب بود (می‌خندد و ادامه می‌دهد)، اما از شوخی گذشته ما به ۳ امتیاز این بازی به شدت نیاز داریم. امیدوارم هواداران پرسپولیس در این بازی حضور پرشوری داشته باشند. حضور تماشاگران پرسپولیسی باعث دلگرمی ماست و می‌تواند کمک کند راحت‌تر برنده شویم.خبر ورزشی


بیشتر بخوانید:

۹۰/اعصاب/فرونشست/گابریل کالدرون/قیمت طلا/ایران/حاشیه/من/فواید/Huawei HiCar/کلاهبرداری/داریوش/افزایش/مخدر/استنت/خواص/خوزستان/تالاب/برگشت/چطور/اسید/نوشیدنی/پارس/عکس/داخل/لاپاراسکوپی/سکته/بارسلونا/۳/خودرو/بدهی/فتحی/اصول/زمستان/راه/متن/نوشته/حساسیت/خانواده/

سرگرمی
گوگل
منبع:
پـارس فوتبال

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + دو =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون