گابریل کالدرون ؛ برد پنج گله، فقر گلزنی و تغییر فلسفه

گابریل کالدرون ؛ برد پنج گله، فقر گلزنی و تغییر فلسفه

نمایون – نمایی متفاوت از گابریل کالدرون ؛ برد پنج گله، فقر گلزنی و تغییر فلسفه

جمله رنگی امروز:
هیچوقت در رسیدن به آنچه که از ته دل می خواهی تسلیم نشو.


گابریل کالدرون ؛ برد پنج گله، فقر گلزنی و تغییر فلسفه
گابریل کالدرون می‌گوید تیمش بعد از پنج سال با پنج گل پیروز شده. سپس اضافه می‌کند: این تیم قهرمان شده اما تعداد گل هایش در فصل پیش کم بوده. آیا این ها کنایه هایی هستند به عملکرد تیم برانکو ایوانکوویچ؟
این روزها مهم ترین اتفاقات در حوزه باشگاه پرسپولیس به صحبت های گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی سرخپوشان مربوط است. او که برخلاف آندره استراماچونی سرمربی استقلال، در حاشیه تمرین با خبرنگاران صحبت و دعوت روزنامه‌نگاران برای مصاحبه را نیز قبول می‌کند، از ابتدا با لحنی تند نسبت به موضوعات مورد اعتراض خود موضع می‌گرفت و حالا ادبیاتش را تغییر داده و با حفظ عقیده نسبت به تبعیض مالی و اشتباهات داوری، درباره عدم پرداخت حقوق خود نیز صریح تر از همیشه حرف می‌زند.اما این ها همگی صحبت هایی بودند که فوتبال دوستان تا امروز از کالدرون شنیده بودند و نظر جدید او درباره تیم برانکو است، تیمی که به زعم گابریل کالدرون باوجود قهرمانی، آمار خوبی در گل زده نداشت.

او در این باره گفته است:«این تیم قهرمان شده، اما تعداد گل‌هایش در فصل پیش کم بوده است. می‌دانم که برای چهارمین قهرمانی پی‌درپی باید آمار گل‌های‌مان را بالا ببریم. فلسفه من کمک می‌کند که این کار انجام شود البته کاری که در گذشته با پرسپولیس شده است، فوق‌العاده بوده و تکرار قهرمانی خیلی سخت است. چنانچه فلسفه من در تیم به خوبی اجرا شود، این اتفاق خواهد افتاد».در اینجا گابریل کالدرون به نوعی به برانکو نیز کنایه می‌زند. اگرچه در ادامه کار آن تیم را «فوق العاده» و تکرار قهرمانی را «خیلی سخت» توصیف می‌کند اما به هر حال همان تک جمله برای اعلام موضع کافی است.

دقایقی پیش از آن نیز کالدرون با اشاره به پیروزی پرگل مقابل شاهین گفته بود:«از لحاظ فوتبالی به من حق بدهید، چون بعد از پنج سال تیم ما با پنج گل به پیروزی رسیده است. این تیم سه سال قهرمان لیگ شده است، اما نتوانسته حریفی را با پنج گل شکست دهد. این نشان می‌دهد پیروزی با این اختلاف کار آسانی نیست».برکسی پوشیده نیست که پرسپولیس حداقل در دو فصل اخیر نمایش هجومی فوق العاده ای نداشت اما به هر حال این تیم در لیگ پانزدهم (فصل اول برانکو) فوتبالی هجومی را ارائه کرد که در نهایت منجر به قهرمانی سرخپوشان نشد. حالا اگرچه می‌توان مقابل برخی از گزاره های کالدرون تیک سبز به نشانه درستی قرار داد اما اظهارنظرهای او درباره تیم قهرمان، کامل نیستند و به طور مثال وی هرگز به کمبود نفرات در تیم برانکو اشاره نکرده است. البته طبیعی است که در زمان اندک نشست های خبری و مصاحبه های سرپایی نشود به تفصیل این موارد را بررسی کرد اما می‌توان با گذر از این کنایه ها، تیم را به سوی ثبات و آرامش هدایت کرد؛ موضوعی که شاید کالدرون در ماه های اخیر نادیده گرفته است.


بیشتر بخوانید:

۲۵/بدن/ذوالقرنین/ایران/آتش/لیگ/جراحی/استقلال/میلیارد/هند/خارش/کشاورزی/گندم/وقت/هفته/دارو/همسر/آداب/زنان/علی/تصاویر/راز/جوایز/مسواک‌/رونالدو/خودرو/شهرداری‌/زیبایی/از/رضا/عشق/سیل/عکس/سلامت/فیلم/علی/آلودگی/کرد/کبیر/کلاهبرداری/

سرگرمی
گوگل
منبع:
پـارس فوتبال

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − یک =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون