نمایون @ باشگاه به من قول داد تا پول بیرانوند را به من بدهد نه کالدرون

نمایون @ باشگاه به من قول داد تا پول بیرانوند را به من بدهد نه کالدرون

نمایون @ باشگاه به من قول داد تا پول بیرانوند را به من بدهد نه کالدرون

جمله رنگی امروز:
سفری به طول هزارفرسنگ با یک گام آغاز می شود
[ad_1]

بشار رسن هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من نشان داده‌ام که به پرسپولیس علاقه دارم، اما باید ببینیم در آینده چه می‌شود.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بشار رسن ، هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس مانند سایر بازیکنان خارجی شاغل در لیگ ایران فعلا در کشور خود حضور دارد و دوران قرنطینه خود را پشت سر می‌گذارد. بشار رسن پیش از این در مصاحبه‌ای مدعی شده بود از چند تیم لیگ خارجی پیشنهاد دریافت کرده است. حالا بشار رسن در جدیدترین مصاحبه خود اعلام کرده که فعلا منتظر پرسپولیس است تا تکلیف او را مشخص کند و اگر این اتفاق رخ دهد احتمالا بشار رسن در پرسپولیس به کار خود ادامه خواهد داد. این در حالی است که گفته می‌شود چند پیشنهاد جدی خارجی هم به دست بشار رسن رسیده، اما او هنوز تصمیمی در این خصوص نگرفته است. رسن در خصوص شرایط این روز‌های خود گفت‌وگویی انجام داده است.تقریبا همه بازیکنان از این وضعیت کلافه شده‌اند، تو چطور؟
واقعا همین طور است. من هم از این وضعیت خسته شده‌ام. ای‌کاش زودتر این کرونا تمام شود تا بتوانیم دوباره تمرین کنیم. البته من فعلا به صورت انفرادی تمرین می‌کنم، اما هیچ چیز جای فوتبال بازی کردن را نمی‌گیرد و دوست دارم در زمین چمن مقابل هواداران بازی کنم.چه زمانی قصد داری به ایران برگردی؟
فعلا در عراق هستم. هنوز اجازه ندارم که راهی ایران شوم و البته اگر هم این اجازه را داشته باشم باز هم فعلا قصد ندارم به ایران بیایم تا تکلیف خودم با پرسپولیس مشخص شود.شرایط مالی تو با پرسپولیس به کجا رسید؟
شرایط الان با گذشته هیچ فرقی نکرده است و منتظر هستم تا باشگاه به من پول بدهد.گویا قرار است مبلغی از قسط دوم ترانسفر بیرانوند به تو پرداخت شود؟بله باشگاه با مدیر برنامه من صحبت کرده است و پیش از این انصاری‌فرد هم به من قول داده بود که این کار انجام شود و من بتوانم قسمتی از پول این فصل خودم را دریافت کنم.البته شایعاتی بود که قرار است قسط دوم بیرانوند به کالدرون پرداخت شود.من از این موضوع اطلاعی ندارم، اما تا جایی که می‌دانم باشگاه به من قول داد تا پول بیرانوند را به من بدهد نه کالدرون.در مصاحبه‌ای عنوان کردی که از قطر و عربستان و اسپانیا پیشنهاد داری.پیشنهاد اسپانیول که منتفی شده است، اما از قطر پیشنهاد جدی دارم و یک پیشنهاد غیررسمی از عربستان دریافت کرده‌ام. به جز آن از یونان و بلژیک هم پیشنهاد جدی دارم.یعنی جدایی تو از پرسپولیس قطعی است؟من نشان داده‌ام که به پرسپولیس علاقه دارم و اگر باشگاه به تعهدات خود عمل کند دوست دارم در پرسپولیس بازی کنم، اما باید ببینیم در آینده چه می‌شود.میزان

[ad_2]
بیشتر بخوانید:

آموزشی/اخبار/سرگرمی/سلامتی و زیبایی/علمی و دانستنی/سبک زندگی/تکنولوژی/فرهنگ و هنر/گردشگری/مذهبی/ورزشی/صوتی و تصویری/نمایون/کسب و کار

سرگرمی
گوگل
منبع:
namayoon.com

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + هجده =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون