نمایون @ با انتشار بیانیه‌های شبانه دنبال جام هستند

نمایون @ با انتشار بیانیه‌های شبانه دنبال جام هستند

نمایون @ با انتشار بیانیه‌های شبانه دنبال جام هستند

جمله رنگی امروز:
سفری به طول هزارفرسنگ با یک گام آغاز می شود


نمایون @ با انتشار بیانیه‌های شبانه دنبال جام هستند
سرپرست باشگاه سپاهان به صحبت‌های افشین پیروانی و بیانیه باشگاه پرسپولیس واکنش نشان داد.
رضا فتاحی سرپرست تیم فوتبال سپاهان در رابطه با حرف‌های افشین پیروانی سرپرست پرسپولیس اینطور حرف هایش را آغاز کرد:باشگاه سپاهان افتخار می‌کند به عنوان تیمی خارج از پایتخت و توجهاتی که رسانه‌ها به این تیم دارند، ۵ مرتبه قهرمان لیگ برتر شده، که سه سال به صورت متوالی بوده و چهار دوره هم قهرمان رقابت‌های جام حذفی شده است.

ضمن اینکه ما با ۱۲ مرتبه حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا بیشترین حضور را در میان نمایندگان ایران در این تورنمنت مهم آسیا داریم و نایب قهرمانی آسیا هم در بین افتخارات زیادی که در سال‌های گذشته کسب کرده‌ایم، دیده می‌شود.

او ادامه داد:علاوه بر این‌ها باشگاه سپاهان تنها باشگاه ایرانی به شمار می‌رود که در رقابت‌های جام باشگاه‌های جهان شرکت داشته است؛ مسابقاتی که دوستانمان هنوز منتظرند در این مسابقات حضور پیدا کنند.

رضا فتاحی سپس با گلایه از مسئولان پرسپولیس حرف هایش را از سر گرفت و گفت:حالا در این برهه که سلامت جامعه از همه چیز مهم‌تر است و تمام مسئولان کشور اعم از کادر محترم درمانی، وزارت بهداشت و فدراسیون پزشکی و سایر مردم جامعه و حتی علاقمندان به فوتبال به صف شده اند تا با یاری خداوند این بیماری از کشور ریشه کن شود، دوستان دست به اقدام‌های عجیب و انتشار بیانیه‌های شبانه می‌زنند و به فکر قهرمانی و ادامه مسابقات و اهدای جام به هر ترتیبی به آن‌ها هستند.

فتاحی ادامه داد:سپاهان تیمی بود که در دور رفت مسابقات و در حضور پرشمار هواداران پرسپولیس توانست پرسپولیس را شکست دهد و حتی در این دوره هم نشان داده که شایسته کسب عنوان قهرمانی است.

رضا فتاحی سرپرست باشگاه سپاهان سپس با اشاره به لیگ چهاردهم و آخرین قهرمانی این تیم افزود:در فصل چهارم سپاهان با ۹ امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم در رده دوم جدول قرار داشت، ولی با یاری خداوند و تلاش بازیکنان توانستیم اختلافی که ایجاد شده بود را جبران کنیم و در نهایت قهرمان مسابقات شدیم، ولی در این برهه تاریخی فقط به سلامتی جامعه فکر می‌کنیم و این جام‌های فلزی برایمان ارزشی ندارد و در صورتی که دوستان خیلی به گرفتن این جام تمایل دارند، بهتر است سازمان لیگ هم جام را به آن‌ها بدهد و در این مقطع برای سپاهان حتی جان یک نفر هم بیشتر از این جام‌ها ارزش دارد.

رضا فتاحی در ادامه به حرف‌های منوچهر نیکفر در رابطه با قهرمانی سپاهان در نیم فصل اول اشاره کرد و اضافه کرد:قهرمانی نیم فصل که ایشان کرده اند، بر اساس ۱۵ مسابقه بوده است و جدول آن هم موجود است و چیزی نیست که ما بخواهیم از خودمان حرف بزنیم، ولی آن چیزی که مدنظر پرسپولیسی‌ها قرار دارد، ۱۶ بازی است که یک بازی مربوط به نیم فصل دوم است.

رضا فتاحی  سرپرست سپاهان در انتها به رای بازی لغو شده پرسپولیس و سپاهان اشاره کرد و اینطور حرف هایش را خاتمه داد:ضمن اینکه ما همچنان منتظر حکم کمیته استیناف هستیم تا با درایت اعضای محترم این کمیته و دفاعیه محکم باشگاه سپاهان، حکم صادر شده برای این بازی برگردانده شود و نتیجه این بازی در مستطیل سبز رقم بخورد.


بیشتر بخوانید:

آموزشی/اخبار/سرگرمی/سلامتی و زیبایی/علمی و دانستنی/سبک زندگی/تکنولوژی/فرهنگ و هنر/گردشگری/مذهبی/ورزشی/صوتی و تصویری/نمایون/کسب و کار

سرگرمی
گوگل
منبع:
namayoon.com

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون