بوشهر روبروی سرخابی ها،برزیلی های جنوب مقابل تبریز/رکورد کلین شیت استقلالی ها زیر تیغ سپاهان

بوشهر روبروی سرخابی ها،برزیلی های جنوب مقابل تبریز/رکورد کلین شیت استقلالی ها زیر تیغ سپاهان

نمایون – نمایی متفاوت از بوشهر روبروی سرخابی ها،برزیلی های جنوب مقابل تبریز/رکورد کلین شیت استقلالی ها زیر تیغ سپاهان

جمله رنگی روز:
برای رسیدن به آرزوت دو راه جلوته! پاشو برنامه کارتو بچین یا بخواب و خوابش رو ببین
به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، هفته هشتم لیگ برتر فوتبال روز جمعه با برگزاری ۷ دیدار در شهر‌های مختلف پیگیری می‌شود و پرسپولیس مهمان شاهین شهرداری بوشهر است و استقلال در ورزشگاه آزادی پذیرای تیم پارس جنوبی جم است. همچنین بازی شهر خودرو برابر تیم گل گهر سیرجان به تعویق افتاده و روز جمعه ۲۴ آبان ماه  برگزار می‌شود.
شاهین شهرداری بوشهر- پرسپولیس/ روز جمعه ساعت ۴۵: ۱۶
تیم فوتبال شاهین بوشهر در هفته هشتم لیگ برتر پذیرای سرخپوشان پایتخت است. این تیم جنوبی امسال به لیگ برتر آمده است و در وضعیت بحرانی به سر می‌برد و با یک امتیاز در انتهای جدول قرار دارد.

بیشتر بخوانید: مهاجم پرسپولیس به دنبال طلسم شکنی

مسئولان شاهین بوشهر به علت نتایج ضعیف تیم خود با عبداله ویسی قطع همکاری کردند و در حال حاضر این تیم بدون سرمربی به کار خود ادامه می‌دهد تا سرمربی جدید انتخاب شود. به هر حال شاهین بوشهر در زمان نامناسبی با پرسپولیسی روبرو می‌شود که هفته گذشته با برد برابر تیم پیکان با انگیزه بالا پا به این مسابقه می‌گذارد.

تیم شاهین بوشهر قصد دارد با حمایت هواداران خونگرم بوشهری از پرسپولیس امتیاز بگیرد تا از بحران خارج شود، اما کار سختی برابر سرخپوشان پایتخت پیش رو دارد.
در آن سوی میدان، تیم پرسپولیس هفته گذشته برابر پیکان به برتری دست یافت و با ۱۲ امتیاز در رتبه ششم قرار گرفت. گل نزدن مهاجمان پرسپولیس این روز‌ها باعث نگرانی اهالی فوتبال به خصوص هواداران این تیم شده  و علیپور آقای گل لیگ هفدهم تاکنون پایش به گلزنی باز نشده است و  باید دید کالدرون سرمربی آرژانتینی چه تدابیری برای این موضوع می‌اندیشد. علاوه بر این جونیور بازیکن برزیلی پرسپولیس با وجود اینکه هزینه‌های زیادی برای این بازیکن صرف شد، اما تاکنون عملکرد خوبی از خود نشان نداده است و شاید  پایان نیم فصل اول در لیست مازاد سرخپوشان قرار بگیرد.
به هر حال باید دید طلسم گل نزدن علیپور در بوشهر شکسته می‌شود و یا همچنان او در حسرت گل زدن می‌ماند؟
علاوه بر این به نظر نمی‌رسد شاگردان کالدرون کار سختی در بوشهر داشته باشند، اما فوتبال قابل پیش بینی نیست و پرسپولیسی‌ها نباید حریف خود را دستکم بگیرند.
کامیابی نیا و نعمتی به علت مصدومیت در این بازی نیستند و بشار رسن بازیکن عراقی به دلیل مشکل گذرنامه‌ای قادر به همراهی پرسپولیس در این بازی نیست. مهدی عبدی هم بازیکن محروم پرسپولیس در این بازی است. از آن طرف هم محسن فیض بخش به علت محرومیت نمی‌تواند برای تیم شاهین بوشهر بازی کند.  
بیژن حیدری به همراه سعید قاسمی و فرهاد مروجی این بازی را قضاوت می‌کنند. حسن اکرمی و حمید حاج ملک هم کمک داوران اضافی این بازی هستند و محمد جواد مداح هم داور چهارم این بازی است. حیدر شکور هم ناظر بازی است.
استقلال- پارس جنوبی جم/ ورزشگاه آزادی ساعت ۱۹
آبی پوشان پایتخت هفته گذشته برابر نارنجی پوشان سایپا به برد پرگل دست یافتند و با ۹ امتیاز در رتبه هشتم قرار گرفتند. آن‌ها بعد از مدت‌ها نتیجه خوبی گرفتند به همین علت با روحیه بالا به مصاف پارس جنوبی جم می‌روند. شاگردان استراماچونی قصد دارند با حمایت هواداران پرشور خود برابر حریف جنوبی خود به برتری دست یابند تا جایگاه خود را در جدول رده بندی ارتقا بدهند و به مدعیان اصلی قهرمانی بپیوندند.

در آن طرف، تیم پارس جنوبی جم در دربی جنوبی‌ها برابر تیم صنعت نفت آبادان بدون گل در خانه اش متوقف شد و با ۷ امتیاز در رتبه دهم قرار گرفت. این تیم جنوبی قصد دارد با امتیاز تهران را ترک کند، اما کار سختی برابر آبی پوشان پایتخت پیش رو دارد.
داریوش شجاعیان بازیکن استقلال در بازی با سایپا دچار مصدومیت شد و بعد از گرفتن ام آر آی مشخص شد که این بازیکن رباط صلیبی پاره کرده است و نمی‌تواند تیمش را مدتی همراهی کند. علاوه بر شجاعیان، محسن کریمی و سیاوش یزدانی هم مصدوم هستند و قادر به همراهی تیم خود  در بازی روز جمعه نیستند.

بیشتر بخوانید: شجاعیان رباط پاره کرد

سیدرضا مهدوی، امیررضا آشورماهانی و احد سلطانی تیم داوری این بازی را تشکیل می‌دهند. کوپال ناظمی و مهدی مرجانزاده کمک داوران اضافی این بازی هستند و یوسف مغروری  داور چهارم و حاتم بک پور ناظر این بازی هستند.
سپاهان- سایپا/ ورزشگاه نقش جهان ساعت ۴۵: ۱۶
زردپوشان اصفهانی با هدایت قلعه نویی عملکرد درخشانی در لیگ برتر دارند و با ۱۷ امتیاز در صدر جدول قرار دارند. این تیم اصفهانی تاکنون دروازه اش در لیگ برتر باز نشده است و با هفت کلین شیت به همراه تراکتور رکورد گل نخوردن در لیگ برتر را به نام خود ثبت کردند. علاوه بر این پیام نیازمند دروازه بان سپاهان ۸۰۵ دقیقه گل نخورده است و ۶۸ دقیقه برای رکورد شکنی فاصله دارد. نیازمند می‌تواند با بسته نگه داشتن دروازه اش برابر  سایپا رکورد سید حسین حسینی دروازه بان استقلال را در لیگ برتر بشکند.

در آن طرف نارنجی پوشان سایپا هفته گذشته شکست سنگینی برابر تیم استقلال تهران متحمل شدند و آن‌ها قصد دارند این ناکامی را جبران کنند، اما کار سختی در اصفهان پیش رو دارند.
به هر حال باید دید طلسم  گل نخوردن سپاهان در این بازی شکسته می‌شود یا همچنان این رکورد در اختیار شاگردان قلعه نویی خواهد بود! مهدی کیانی بازیکن سپاهان به علت محرومیت قادر به همراهی تیمش در این بازی نیست.
علی صفایی به همراه آرمان اسعدی، رحیم حاجیلو، مرتضی منصوریان، حسین زمانی و محمدی علی پور متقی تیم داوری این بازی هستند و رحیم رحیمی مقدم ناظر این بازی است.
صنعت نفت آبادان- تراکتور/ روز جمعه ساعت ۱۸
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان هفته گذشته در دربی جنوبی‌ها برابر تیم پارس جنوبی جم به تساوی بدون گل دست یافت و با ۱۲ امتیاز در جایگاه پنجم قرار گرفته است. برزیل ایران قصد دارد با حضور هواداران پرشور طلسم دروازه تراکتور را بشکند، اما کار سختی برابر بهترین خط دفاعی لیگ برتر دارد.
در آن سوی میدان، سرخپوشان تبریزی با هدف قهرمانی در لیگ برتر پا به مسابقات گذاشتند تاکنون عملکرد درخشانی داشتند و با ۱۷ امتیاز و به علت تفاضل گل پایین‌تر از سپاهان در رتبه دوم قرار دارند. شاگردان دنیزلی همانند سپاهانی‌ها تا پایان هفته هفتم گلی دریافت نکردند و رکورد گل نخوردن را به نام خود ثبت کردند.
علاوه بر این دنیزلی توانسته تفکرات هجومی خود را در تیم تراکتور پیاده کند و هفته گذشته با ۴ گل برابر تیم نساجی مازندران به برتری دست یافتند. اشکان دژاگه که در اردوی تیم ملی فوتبال مصدوم شد برای گذراندن مراحل درمانی به آلمان رفته است و به بازی روز جمعه نمی‌رسد. موسوی هم به علت مصدومیت در این بازی حضور ندارد. مهدی ببری هم به علت انتشار متن غیر اخلاقی در صفحه اجتماعی خود تا اطلاع ثانوی محروم است. سیروان قربانی بازیکن صنعت نفت آبادان هم همانند ببری تا اطلاع ثانوی محروم است و نمی‌تواند بازی کند.
محمدرضا اکبریان به همراه سید علی نژادیان، امیر محمد داودزاده، یاسر همرنگ و کیوان علی محمدی قضاوت این دیدار برعهده دارند. میلاد قاسمی هم داور چهارم و محسن ترکی ناظر این بازی است.

پیکان- ذوب آهن/ روز جمعه ساعت ۱۶:۴۵
تیم فوتبال پیکان هفته گذشته برابر تیم پرسپولیس با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد. این تیم قصد دارد که شکست هفته قبل را جبران کند تا جایگاه خود را در جدول رده بندی بهبود ببخشد.
در آن طرف، تیم ذوب آهن با هدایت علیرضا منصوریان در وضعیت بحرانی به سر می‌برد و با ۴ امتیاز در رتبه چهاردهم قرار دارد. مسئولان ذوب آهن اعلام کردند که از منصوریان سرمربی تیم خود حمایت می‌کنند، اما باید دید چه زمانی صبرشان لبریز می‌شود و تصمیم دیگری برای نیمکت فنی خود می‌گیرند.
اشکان خورشیدی به همراه علی میرزا بیگی، محمد رسول ذورقی، علی بای و محمد باقر پورباقر قضاوت این دیدار را برعهده دارند. محمدرضا مدیرروستا داور چهارم و حسن کامرانی فر هم ناظر بازی است.

فولاد- نساجی مازندران/ روز جمعه ساعت ۱۷
تیم فولاد خوزستان هفته گذشته برابر تیم ماشین سازی تبریز به برتری دست یافت و با ۱۲ امتیاز در جایگاه چهارم قرار دارد. این تیم اهوازی قصد دارد که با حمایت هواداران خونگرم خود برابر نساجی مازنداران به برتری دست یابد.
در آن سوی میدان، تیم نساجی مازندران هفته گذشته شکست سنگینی برابر تیم تراکتور متحمل شد و برای جبران آن باخت به اهواز می‌رود. البته این تیم شمالی کار سختی برای امتیاز گیری در اهواز دارد، اما فوتبال قابل پیش بینی نیست و ممکن است هزاران اتفاق رخ بدهد.
پیام حیدری، علیرضا ایلدروم، مهدی شفیعی، امیر سامان سلطانی و سعاد وفاپیشه تیم داوری این بازی را تشکیل می‌دهند. فرزاد بهرامی داور چهارم و حسین عسگری ناظر این بازی هستند.

بیشتر بخوانید: هفتمین کلین شیت تراکتور و سپاهان در لیگ برتر

ماشین سازی تبریز- نفت مسجد سلیمان / روز جمعه ساعت ۱۶
تیم فوتبال ماشین سازی هفته گذشته برابر فولاد خوزستان نتیجه بازی را واگذار کرد و با ۷ امتیاز در رتبه یازدهم قرار گرفت. این تیم تبریزی با هدایت رسول خطیبی  وضعیت خوبی در جدول رده بندی ندارد  و به ۳ امتیاز این بازی نیاز مبرم دارد تا جایگاه خود را در جدول رده بندی ارتقا بدهد.
در آن سوی میدان، تیم نفت مسجد سلیمان  هفته گذشته با برتری برابر تیم شاهین شهرداری بوشهر در رتبه هفتم قرار گرفت. این تیم جنوبی درمیانه‌های جدول حضور دارد و برای ارتقای جایگاهش قصد دارد با امتیاز تبریز را ترک کند. عادل بابا پور مربی ماشین سازی به علت محرومیت قادر به همراهی تیمش برابر تیم نفت مسجد سلیمان نیست.
امیرعرب براقی به همراه حسن انتظاری، علیرضا مرادی، محمدرضا تارخ، ایمان کهیش قضاوت این دیدار را برعهده دارد. حمید رضا کنعانی داور چهارم و فریدون اصفهانیان ناظر این بازی هستند.
همچنین بازی تیم‌های فوتبال شهرخودرو و گل گهر سیرجان به روز جمعه ۲۴ آبان مام موکول شد.
انتهای پیام/


بیشتر بخوانید:

اخبار
گوگل
منبع:
باشگاه خبرنگاران جوان

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون