نمایون @ صفر تا صد شایعه ابتلای عوامل سریال “ایل دا” به کرونا + عکس

نمایون @ صفر تا صد شایعه ابتلای عوامل سریال “ایل دا” به کرونا + عکس

نمایون @ صفر تا صد شایعه ابتلای عوامل سریال “ایل دا” به کرونا + عکس

جمله رنگی امروز:
سفری به طول هزارفرسنگ با یک گام آغاز می شودعلیرضا سبط احمدی تهیه‌کننده سریال «ایل‌دا» درباره شایعه ابتلای عوامل این سریال به ویروس کرونا، توضیحاتی را ارائه داد

ابتلای عوامل سریال «ایل‌دا» به کرونا، شایعه یا واقعیت؟
علیرضا سبط‌ احمدی تهیه‌کننده سریال «ایل‌دا» درباره شایعه ابتلای عوامل سریال به کرونا گفت: متأسفانه جوی از سوی برخی افراد با هدف ضربه به پروژه‌ای با مضمون دفاع مقدس ایجاد شده که امیدوارم دوستان با عدالت درباره این کار بسیار سخت در منطقه‌ای که علاوه بر شیوع ویروس کرونا با سیل هم مواجه شد برخورد کنند و جانب انصاف را رعایت کنند. آقای کمانگیر به گواه صحبت‌هایشان با یکی از سایت‌های سینمایی از تهران و سر تمرین تئاتر مبتلا شدند که با بروز علائم بلافاصله ایشان را به بیمارستان بردیم. تشخیص بیمارستان درست نبود تا اینکه سر صحنه علائم حاد شد. ایشان را در یک اتاق قرنطینه کردیم تا اینکه در بیمارستان دیگری مورد مداوا قرار گرفت. آفیش کردن ایشان در حالی که کرونا داشته‌اند کذب محض است.
پوریا پورسرخ در سریال «ایل‌دا» وی ادامه داد:من به عنوان تهیه‌کننده تمام موارد بهداشتی جهت جلوگیری از بروز و شیوع بیماری را طبق پروتکل ابلاغی گروه فیلم و سریال مرکز سیمافیلم سر صحنه رعایت کردم و تمام مواد ضدعفونی را از تهران تهیه کرده و به گروه رساندم تا اعضای گروه دچار آسیب نشوند. از 20 اسفندماه نامه ستاد کرونای لرستان به دستم رسید. در نامه درخواست شده بود تمام کارهای گروهی و جمعی تعطیل شود. از 21 اسفندماه طبق دستور مرکز سیمافیلم از اعضای گروه خواستم برای سلامتی خود و خانواده‌هایشان در هتل محل اقامت بمانند و روز یکشنبه 25 اسفندماه به تهران برگشتیم و از همه اعضای گروه خواستم چند روزی را در قرنطینه خانگی باشند که دچار مشکل نشوند. دوستانی که مدعی هستند تا 27 اسفندماه کار کردیم اصلا واقعیت ندارد. ما روز 25 اسفندماه در تهران بودیم و بعد از گذشت نزدیک به سه هفته خوشبختانه هیچ بیماری در افراد مشاهده نشده است.
سبط احمدی در پاسخ به مجید مظفری که مدعی ابتلای کارگردان و 2 نفر از عوامل مجموعه «ایل‌دا» به کرونا است، گفت:
من از ایشان متعجب هستم. آقای مظفری در شرایط شیوع بیماری حاضر نشد همراه گروه باشد؛ چطور از وضعیت بهداشت و رفت و آمد اعضای گروه مطلع است و قضاوت می‌کند در حالی که از همان ابتدای شیوع کرونا در کار حضور نداشت. ایشان همیشه در صحبت‌هایشان افراد را توصیه به عدم قضاوت زودهنگام می‌کنند و امیدواریم به توصیه خودشان عمل کنند.
مجید مظفری در سریال «ایل‌دا»تهیه کننده سریال «ایل‌دا» تأکید کرد:من به عنوان تهیه‌کننده سریال «ایل‌دا» مدعی‌آم که هیچ یک از عوامل گروه که نزدیک به 120 نفر در خرم‌آباد بودند مبتلا به کرونا نشدند؛ تنها آقای کمانگیر که از تهران آلوده شده بود در میان گروه قرار گرفت. دستیار لباس و دستیار صحنه در خرم‌آباد دچار سرماخوردگی شدند که به سرعت بهبود یافتند و ما هر روز تا همین امروز جویای احوال تمام گروه از سرگروه‌ها هستیم. آقای قویدل هم که خود بیماری زمینه‌ای دیگری داشتند با مشاوره پزشک ترجیح به خود قرنطینگی داشتند که در روزهای گذشته ایشان هم اعلام کردند خوشبختانه کرونا ندارند و در سلامت کامل به سر می‌برند.سبط‌ احمدی در خاتمه گفت: امروز همه مردم دنیا در شرایط سخت قرار دارند؛ بهتر است این روزها به عدالت و انصاف رفتار کنیم.
 
بیشتر بدانید : راما قویدل به کرونا مبتلا شد + آخرین وضعیت جسمانی
بیشتر بدانید : توضیح پوریا پورسرخ درباره سانحه‌ای که برایش پیش آمد
بیشتر بدانید : پوریا پورسرخ حین ضبط صحنه موتورسواری دچار حادثه شد!
بیشتر بدانید : تست گریم‌ متفاوت پوریا پورسرخ، مژگان صابری و فاطمه گودرزی در یک سریال
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغseemorgh.com/cultureمنبع: tasnimnews.com


بیشتر بخوانید:

آموزشی/اخبار/سرگرمی/سلامتی و زیبایی/علمی و دانستنی/سبک زندگی/تکنولوژی/فرهنگ و هنر/گردشگری/مذهبی/ورزشی/صوتی و تصویری/نمایون/کسب و کار

نمایون
گوگل
منبع:
namayoon.com

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 2 =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون