نمایون @ توصیه کرونایی علی پروین به مردم ؛ سلطان پرسپولیسی ها از سال 99 گفت

نمایون توصیه کرونایی علی پروین به مردم ؛ سلطان پرسپولیسی ها از سال 99 گفت

نمایون – نمایی متفاوت از توصیه کرونایی علی پروین به مردم ؛ سلطان پرسپولیسی ها از سال 99 گفت

جمله رنگی امروز:
یا تو دنیا رو بساز یا دنیا تو رو می‌سازهاسطوره باشگاه پرسپولیس ضمن آرزوی سلامتی برای مردم ایران در نوروز ۹۹ و درخواست کمک همگانی برای مقابله با ویروس کرونا و ریشه‌کن کردن آن، تولد دخترش را بزرگ ترین عیدی خود در نوروزهای گذشته خواند.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : علی پروین بازیکن، کاپیتان و سرمربی تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس نیازی به معرفی ندارد. علی پروین که بین پرسپولیسی‌های دو آتشه با لقب «سلطان» معروف است، سوم مهرماه ۱۳۲۵ در تهران متولد شد و به جز یک سال، ۱۸ سال از دوران فوتبالی خود را در پرسپولیس گذرانده است.علی پروین با کسب ۱۵ جام قهرمانی مختلف در لیگ و جام حذفی، پرافتخارترین سرمربی تاریخ پرسپولیس محسوب می شود. علاوه بر این تیم ملی فوتبال ایران در سال ۱۹۹۰ و تحت هدایت وی قهرمان بازی‌های آسیایی پکن شد.به مناسبت نوروز ۹۹ با علی پروین اسطوره فوتبال پرسپولیس و ایران مصاحبه ای ترتیب دادیم که مشروح آن از قرار زیر است:سال ۹۸ چطور گذشت؟سال خوبی نبود، اتفاقات تلخی در این سال رخ داد که باعث شد که از سال ۹۸ به عنوان یکی از تلخ‌ترین سال‌های اخیر نام ببریم.بدترین اتفاق سال ۹۸ چه بود؟اتفاقات تلخی رقم خورد. از سیل که در آغاز سال رخ داد تا همین ویروس کرونا که روزهای حساس و عجیبی را برای مردم رقم زده است.سال ۹۹ را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟فقط امیدوارم تمام اتفاقات تلخ از بین رفته و شادی دوباره به خانه‌های ایرانیان بازگردد؛ مردم ایران شایسته بهترین‌ها هستند.چه آرزویی در سال ۹۹ دارید؟آرزو می‌کنم همه مردم سلامت باشند چرا که هیچ چیز بهتر از سلامتی نیست. خداوند به همه مردم تن سالم بدهد تا آنها بهترین زندگی را داشته باشند.تا حالا سفره هفت سین چیده اید؟نه. فقط همیشه لحظه سال تحویل آن را تماشا کرده‌ام.از نوروز که در تیم ملی بودید چه خاطره ای دارید؟سال ۱۳۵۸ بود، دختر کوچک من متولد شد که من در آن زمان همراه تیم ملی در سنگاپور به سر می‌بردم. این یکی از خاطره‌های خوب من در تیم ملی است که همیشه به یاد دارم.بهترین عیدی زندگی‌تان را از چه کسی گرفتید و به چه افرادی عیدی می‌دهید؟عیدی را که از پدر و مادر گرفتم هرگز فراموش نمی‌کنم. همیشه یک سکه ۵ ریالی و یک تومانی می‌گرفتم که برایم دنیایی ارزش داشت.اولین عیدی را به چه کسی می دهید؟به نوه‌هایم. آن ها همیشه اولین نفراتی هستند که از من عیدی می‌گیرند.چه پیامی برای ایرانیان دارید؟سال نو را به همه مردم تبریک می‌گویم و امیدوارم سال خوبی داشته باشند و توصیه‌های مسوولان وزارت بهداشت را جدی بگیرند تا سلامتی‌شان به خطر نیافتد.و یک توصیه کرونایی به مردم؟همین که از خودشان مراقبت کنند و آنچه که گفته می‌شود را مثل شست و شوی دست‌ها و بهداشت فردی رعایت کنند. به امید خدا تا آخر همین عید، کرونا با کمک همه مردم ریشه‌کن شود. البته مردم ما باسواد هستند و خودشان رعایت می‌کنند، اما من هم وظیفه خودم می‌دانم که این مسائل را عنوان کنم.


بیشتر بخوانید:

آموزشی/اخبار/سرگرمی/سلامتی و زیبایی/علمی و دانستنی/سبک زندگی/تکنولوژی/فرهنگ و هنر/گردشگری/مذهبی/ورزشی/صوتی و تصویری/نمایون/کسب و کار

سرگرمی
گوگل
منبع:
namayoon.com

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − هفت =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون