نمایون @ شرایط خوبی نیست امیدوارم هرچه زودتر همه چیز به شرایط نرمال برکردد

نمایون شرایط خوبی نیست امیدوارم هرچه زودتر همه چیز به شرایط نرمال برکردد

نمایون – نمایی متفاوت از شرایط خوبی نیست امیدوارم هرچه زودتر همه چیز به شرایط نرمال برکردد

جمله رنگی امروز:
یا تو دنیا رو بساز یا دنیا تو رو می‌سازه
[ad_1]

پرسپولیس با اختلاف امتیازی مناسب در صدر جدول قرار دارد و منتظر است تا با شروع بازی ها به سوی چهارمین قهرمانی متوالی گام بردارد حمید مطهری درباره شرایط باشگاه صحیت کرد.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : فعلا که کرونا بزرگترین مانع پرسپولیسی ها برای پوکر کردن در قهرمانی به حساب می آید. آنها بعد از چند نتیجه خوب خودشان را آماده کسب جام می کردند که کوید-١٩ آمد و فعلا فوتبال را تعطیل کرده است. حمید مطهری مربی این تیم در این رابطه گفت:«ما ۵ روز تمرینات را تعطیل کرده و از امروز شروع کردیم اما واقعا بلاتکلیف هستیم و نمی دانیم باید چکاری انجام بدهیم.»او افزود:« شرایط خوبی نیست امیدوارم هرچه زودتر همه چیز به شرایط نرمال برکردد.»حمید مطهری همچنین گفت:« ما از لحاظ فیزیکی و تاکتیکی شرایط خوبی داشتیم که کرونا باعث تعطیلی مسابقات شد. با این وجود مهمترین سلامتی کلی مردم و جامعه است و این اولویت اول همه ما است.»مربی پرسپولیس درباره تغییر و تحولاتی که در مدیریت باشگاه رخ داد هم گفت:«خب این اتفاقات مدیریتی است و در رده های بالای باشگاه رخ داد، من به عنوان یکی از اعضای کادرفنی نمی توانم نظری بدهم فقط می توانم از زحمات آقای انصاری فرد تشکر کنم. ایشان یک مدیر فوتبالی بود که در راه آهن هم با او کار کرده بودم، در مدت حضورش زحمت زیادی برای تیم کشید و ما توانستیم نتایج خوبی هم بگیریم. »حمید مطهری همچنین گفت:« درباره شرایط حال حاضر مدیریت چیز زیادی نمی دانم فقط آرزو می کنم هر اتفاقی می افتد به نفع پرسپولیس باشد وهرکسی می آید کمک کند که این باشگاه بتواند روند موفقیت آمیز و رو به پیشرفتی داشته باشد. پرسپولیس تیم بزرگی است و بازی ها و تورنمنت های مهمی را پیش رو دارد و هدفش هم کسب عنوان قهرمانی در همه آن ها است و باید برای چنین هدفی کاملا آماده باشد.»مربی پرسپولیس درباره شرایط تیم هم گفت:« همه بچه ها با به غیر از بشار در اختیار داریم و بچه ها شرایط خیلی خوبی دارند.»حمید مطهری در بخش دیگری از صحبت هایش با اشاره به پیروزی شب گذشته اتلتیکو مادرید برابر لیورپول گفت:« بازی شگفت انگیزی بود. از هر دو تیم توقع چنین نمایش سطح بالایی را داشتیم. من معتقدم ما باید همان‌قدر که برای عقاید فنی کلوپ احترام قائلیم به تفکرات سیمیونه هم احترام بگذاریم.»او افزود:«اتلتیکو از اشتباه لیورپول نهایت استفاده را برد و البته نباید نقش یک دروازه بان فوق العاده را در این نتیجه نادیده گرفت. سیمینه گفته بود که اگر بارسلونا مسی را دارد ما هم اوبلاک را داریم و این دروازه بان دیشب نشان داد که چقدر برای تیمش ارزش دارد.»

[ad_2]
بیشتر بخوانید:

آموزشی/اخبار/سرگرمی/سلامتی و زیبایی/علمی و دانستنی/سبک زندگی/تکنولوژی/فرهنگ و هنر/گردشگری/مذهبی/ورزشی/صوتی و تصویری/نمایون/کسب و کار

سرگرمی
گوگل
منبع:
namayoon.com

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − شش =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون