نمایون @ تمسک به بیانیه گام دوم پیشران اصلی غلبه بر مشکلات است

نمایون تمسک به بیانیه گام دوم پیشران اصلی غلبه بر مشکلات است

نمایون – نمایی متفاوت از تمسک به بیانیه گام دوم پیشران اصلی غلبه بر مشکلات است

جمله رنگی امروز:
یا تو دنیا رو بساز یا دنیا تو رو می‌سازهبنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در بیانیه‌ای؛ به گزارش  خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت ۱۹ اسفندماه سالروز عملیات بدر، تمسک به بیانیه گام دوم را راهبرد قوی شدن و ضامن بازدارندگی و امنیت پایدار و همه جانبه کشور و پیشران اصلی غلبه بر مشکلات و تنگنا‌های تولید شده دشمنان در مسیر پیشرفت ایران و ایرانی دانست.
در این بیانیه آمده است: با گذشت سه دهه از جنگ تحمیلی استکبار جهانی علیه انقلاب اسلامی، بازخوانی حوادث و رخداد‌های دفاع مقدس به ویژه عملیات‌های رزمندگان اسلام، با درس‌ها و عبرت‌های خود می‌تواند چراغ راه جامعه اسلامی برای پرداختن به اهمیت و الزامات بازدارندگی فعال و موثر و صیانت از آرمان‌ها و ارزش‌های دینی، انقلابی و ملی قرار گیرد.
در ادامه این بیانیه آمده است: مقاومت و ایستادگی برابر دشمنان و هوشمندی و بصیرت نسبت به ترفند‌ها و نقشه‌های فریبنده و پیچیده جبهه معاندین انقلاب و نظام از جمله درس‌های الهام بخش دفاع مقدس هشت ساله است که همواره کانون توجه ملت ایران به ویژه نسل جوان قرار داشته و توانسته است میهن اسلامی را از گزند خطرات و توطئه‌ها مصون دارد.
در این بیانیه با اشاره به مهم و تاثیرگذار بودن عملیات بدر در دفاع مقدس آمده است: این عملیات با طراحی آبی-خاکی، در راستای تغییر راهبرد‌های عملیاتی و انتخاب شیوه‌های جدید برای تداوم دفاع مقدس و مقابله با ارتش بعثی عراق، با بهره گیری از تجارب و دستاورد‌های عملیات خیبر، در شبانگاه بیستم اسفند ماه سال ۱۳۶۳ با رمز “یا زهرا (س) ” در غرب هورالهویزه انجام پذیرفت.
در ادامه این بیانیه با برشماری نتایج و دستاورد‌های عملیات بدر خاطرنشان شده است: طی این عملیات تلفات سنگینی به ماشین جنگی رژیم بعثی تحمیل شد و بخش قابل توجهی از منطقه هورالهویزه به تصرف رزمندگان اسلام در آمد که به رغم حملات بسیار سنگین و وحشیانه دشمن و نیز ارتکاب جنایات موشکی در حمله به تعدادی از شهر‌های میهن اسلامی، این منطقه مدت‌ها در اختیار سپاهیان اسلام قرار داشت.
در این بیانیه تاکید شده است: ملت بزرگ ایران در این عملیات شهدای گرانقدر و فرماندهان شجاع و ولایتمداری، چون سرداران شهید مهدی باکری فرمانده لشکر ۳۱ عاشورا، عباس کریمی فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول الله (ص) و ابراهیم جعفرزاده فرمانده تیپ ۱۸ غدیر را تقدیم
انقلاب اسلامی و استقلال کشور کرد تا به نظام سلطه و استکبار اثبات کند پرورش یافتگان مکتب عاشورا و انقلاب اسلامی ذلت ناپذیر و پیشتاز جهاد فی سبیل الله و مصاف با دشمنان امت اسلامی هستند.
در ادامه این بیانیه آمده است: به توفیق الهی ملت عظیم الشأن و نیرو‌های مسلح مقتدر ایران اسلامی، به مدد تجارب و آموزه‌های تاریخی گام اول انقلاب اسلامی بویژه در هشت سال دفاع مقدس، با درک حساسیت و اهمیت شرایط امروز و چشم انداز پیش روی خود در صحنه تقابل راهبردی با جبهه دشمنان قسم خورده کشور، راهبرد قوی شدن را با تمسک به بیانیه گام دوم مقام عظمای ولایت و رهبری حضرت امام خامنه‌ای عزیز محکم برداریم.
در پایان این بیانیه تاکید شده است: تمسک به بیانیه گام دوم نسخه غلبه بر چالش‌ها و موانع و عبور از وضعیت خطیر کنونی قلمداد و با الهام از مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی و به برکت ظرفیت‌ها و دستاورد‌های مقاومت ضد آمریکایی و ضد صهیونیستی منطقه؛ آینده افتخار آمیزی برای این سرزمین تضمین و طلوع خورشید تمدن نوین اسلامی و راه‌یابی به ساحل ولایت عظمی (ارواحنا فداه) را به عالم بشریت مژده می‌دهند.
انتهای پیام/


بیشتر بخوانید:

آموزشی/اخبار/سرگرمی/سلامتی و زیبایی/علمی و دانستنی/سبک زندگی/تکنولوژی/فرهنگ و هنر/گردشگری/مذهبی/ورزشی/صوتی و تصویری/نمایون/کسب و کار

اخبار
گوگل
منبع:
namayoon.com

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + هجده =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون