نمایون @ توقیف ۱۵۱ هزار لیتر سوخت قاچاق در زاهدان /کشف ۴۱۸ میلیون ریال کالای قاچاق از یک اتوبوس

نمایون توقیف ۱۵۱ هزار لیتر سوخت قاچاق در زاهدان /کشف ۴۱۸ میلیون ریال کالای قاچاق از یک اتوبوس

نمایون – نمایی متفاوت از توقیف ۱۵۱ هزار لیتر سوخت قاچاق در زاهدان /کشف ۴۱۸ میلیون ریال کالای قاچاق از یک اتوبوس

جمله رنگی امروز:
یا تو دنیا رو بساز یا دنیا تو رو می‌سازه
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، مهمترین حوادث امروز دوشنبه یکم اسفند ماه سال ۹۸ را میتوانید در این بسته خبری بخوانید.
۱۵۱ هزار لیتر سوخت قاچاق در زاهدان
پلیس امنیت اقتصادی استان سیستان و بلوچستان طی هفته گذشته ۱۵۱ هزار لیتر سوخت قاچاق در شهرستان زاهدان کشف کرد.
سردار”محمد قنبری  گفت: طرح تشدید مبارزه با قاچاق سوخت با هدف جلوگیری از هدر رفت سرمایه‌های ملی، طی هفته گذشته در استان سیستان و بلوچستان به اجرا درآمد.
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این راستا مأموران پلیس امنیت اقتصادی، ضمن انهدام یک باند حرفه‌ای قاچاق سوخت، تخریب یک محل دپوی سوخت و در بازرسی از ۲ دستگاه تریلی سوخت کش و ۶ دستگاه اتوبوس دارای باک اضافی در شهرستان زاهدان ۱۵۱ هزار و ۸۳۰ لیتر سوخت قاچاق شامل ۵۷ هزار و ۴۳۰ لیتر گازوئیل، ۳۷ هزار لیتر نفت کوره، ۷ هزار و ۴۰۰ لیتر بنزین و ۵۰ هزار لیتر قیر قاچاق را کشف کردند.
سردار قنبری با اشاره به توقیف ۸ دستگاه تریلی و اتوبوس حامل سوخت قاچاق خاطر نشان کرد: در این رابطه ۶۳ فرد متخلف دستگیر و با تشکیل پرونده به دادسرا معرفی شدند.
او  با تأکید بر برخورد قاطعانه نیروی انتظامی با قاچاق کالا و سرمایه‌های ملی، بیان داشت: پدیده قاچاق علاوه بر ضربه زدن به اقتصاد کشور زمینه ساز جرایم دیگری در سطح جامعه می‌شود و مقابله با آن یکی از اولویت‌های کاری پلیس به شمار می‌رود.
کشف ۴۱۸ میلیون ریال کالای قاچاق از یک اتوبوس
فرمانده انتظامی شهرستان نیکشهر از کشف ۴۱۸ میلیون ریال کالای قاچاق، در بازرسی از یک دستگاه اتوبوس خبرداد.
سرهنگ”حمید نوری  گفت: روز گذشته مأموران پلیس آگاهی این فرماندهی هنگام ایست و بازرسی در محور نیکشهر به ایرانشهر به یک دستگاه اتوبوس مشکوک شدند.
او  افزود: مأموران پلیس پس از متوقف کردن خودرو و بازرسی از آن ۳ دستگاه ال‌ای دی ۴۹ اینچ، ۲ سرویس ۲۶ پارچه ظروف آشپزخانه، ۵ سرویس ۱۲ پارچه قاشق و چنگال، یک دستگاه غذا ساز، یک سرویس ۲۱ پارچه قابلمه، ۲ دستگاه قهوه ساز، ۲ دستگاه آبمیوه گیری، ۲۱۶۰ پاکت آب انبه، ۲۰ عدد باطری موتورسیکلت، ۴ کارتن سرویس غذاخوری چینی و ۲ کارتن لیوان شیشه‌ای قاچاق و فاقد هرگونه مدارک گمرکی را کشف کردند.
سرهنگ نوری بیان داشت: ارزش ریالی کالای‌های کشف شده توسط کارشناسان اداره گمرک ۴۱۸ میلیون ریال برآورد شده است.
فرمانده انتظامی شهرستان نیکشهر خاطر نشان کرد: در این رابطه یک فرد متخلف دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.
او  قاچاق کالا را به عنوان تهدیدی جدی برای بخش تولید و صنعت کشور دانست و تصریح کرد: مبارزه با قاچاق کالا یک تکلیف همگانی است و نیروی انتظامی در برخورد با این پدیده به صورت قاطع برخورد خواهد کرد.
انتهای پیام/ع
 


بیشتر بخوانید:

آموزشی/اخبار/سرگرمی/سلامتی و زیبایی/علمی و دانستنی/سبک زندگی/تکنولوژی/فرهنگ و هنر/گردشگری/مذهبی/ورزشی/صوتی و تصویری/نمایون/کسب و کار

اخبار
گوگل
منبع:
namayoon.com

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − چهار =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون