استقلال برای آقایان تبدیل به خانه شده است

استقلال برای آقایان تبدیل به خانه شده است/ انتخاب مدیر از سوی وزارت ورزش برای باشگاه اشتباه بود

نمایون – نمایی متفاوت از استقلال برای آقایان تبدیل به خانه شده است/ انتخاب مدیر از سوی وزارت ورزش برای باشگاه اشتباه بود

جمله روز:
جائی در پشت ذهنت به خاطر بسپار ، که اثر انگشت خداوند بر همه چیز هست . . .

استقلال برای آقایان تبدیل به خانه شده است
امیرحسین صادقی کاپیتان اسبق تیم فوتبال استقلال درخصوص بی اعتمادی هواداران این تیم به مدیریت باشگاه بیان کرد: زمانی که من برای استقلال بازی می‌کردم، بازیکنان بزرگی در استقلال حضور داشتند. آن زمان خیلی از قرارداد ها توسط فتح الله زاده به صورت تلفنی بسته می‌شد. من از فتحی بار‌ها حمایت کردم، اما فتح الله زاده پس از ۲ قهرمانی از استقلال رفت. چرا که منافع باشگاه برای او مهم بود. وقتی فتحی با مدیریت در استقلال نامی برای خود دست و پا کمی کند، باید بزرگ باشد.

صادقی ادامه داد: من فقط به خاطر هواداران صحبت می‌کنم. هوادارای که دلخوشی او استقلال است. استقلال هوادارانی دارد که درخانه‌هایی با سقف یک و نیم متری زندگی می‌کنند و زمانی که من به خانه آن‌ها رفتم، به من گفتند حاضریم با نان خالی سرمان را روی زمین بگذاریم، اما پدرمان بابت بلخت استقلال ناراحت نباشد.

انتخاب مدیر از سوی وزارت ورزش برای استقلال ۱۰۰ درصد اشتباه بود
بازیکن اسبق استقلال درخصوص مدیریت و اختلافات بازیکنان باسابقه استقلال ادامه داد: ۱۳ سال برای استقلال بازی کردم و الان به عنوان هوادار تیم این صحبت‌ها را بیان می‌کنم. همه این مسائل به خاطر ضعف مدیریت تیم است. زمانی بود که قلعه نویی به تنهایی کار می‌کرد. تیم مدیر داشت، اما مدیریت نداشت. انتخاب مدیر از سوی وزارت ورزش برای استقلال، ۱۰۰ درصد اشتباه بود. پرسپولیس مدیر دارد و به طور کامل از او حمایت می‌شود. اما باشگاه استقلال برای برخی آقایان تبدیل به خانه شده است.
قلعه نویی چطور پس از یک و نیم فصل سرمربی استقلال شد؟
او با انتقاد از برخی از افراد در مدیریت باشگاه استقلال افزود: برخی به عنوان باند می‌خواند هوای اطرافیان خود را داشته باشند. الان فرهاد مجیدی کجاست؟ مگر مربی استقلال نبود؟ مگر قلعه نویی هم کمک مری استقلال نبود؟ چطور پس از یک و نیم فصل سرمربی استقلال شد؟ در زمان مدیریت قریب، اولیایی و فتح الله زاده و … ارزش بازیکن استقلال از بین نمی‌رفت.

مدیر عامل استقلال هم فقط نام مدیر عاملی را یدک می‌کشد
صادقی ادامه داد: هواداران  استقلال الان ابزاری جز خودشان ندارند. وزارت ورزش و باشگاه که کاری نمی‌کنند. حالا الان اوضاع بهتر است، اما زمان ما لیست تیم را برای حضور در آسیا با شتر می‌فرستادند و من شنیدم که هنوز هم تیم برای حضور در آسیا مشکل دارد که به هر حال برطرف شد وگرنه باز هم از لیگ قهرمانان آسیا حذف می‌شدیم. در درون باشگاه ایراد وجود دارد و من با معاون قبلی مشکل داشتم. او در جمع درباره بازیکنان استقلال صحبت می‌کرد که البته دم سید حسین حسینی گرم که بی پرده درباره او صحبت کرد. از طرفی مدیر عامل استقلال هم فقط نام مدیر عاملی را یدک می‌کشد.
رقیب استقلال خودش و مدیریت تیم است
صادقی درخصوص بازیکنان استقلال بیان کرد: نقل و انقالات استقلال خوب پیش می‌رفت، اما همه افراد مورد نیاز جذب نشدند. در حال حاضر استقلال فقط یکی، ۲ بازیکن نیاز دارد. خط دفاعی استقلال خوب است و همه آن‌ها در سال‌های آینده می‌توانند فیکس تیم ملی باشند. تصور می‌کنم استقلال قهرمان می‌شود. رقیب استقلال خودش و مدیریت تیم است. اگر مدیریت برنده باشد، تیم ۳ امتیاز بازی را به دست می‌آورد. اگر می‌بینید پرسپولیس ۳ سال قهرمان شده و در فینال آسیا حضور دارد به خاطر حضور کریم باقری در کنار تیم است، اما استقلال چنین شخصی را در تیم ندارد. در دربی دیدید که وقتی دعوا شد باقری چه کاری کرد. چرا از چنین افراد باتجربه‌ای در استقلال استفاده نمی‌کنیم. در بازی آخر که دعوا شد، روزبه چشمی بازیکنان را کنترل می‌کرد که چشمی خودش هم جوان است.

قلعه نویی طاقت باخت نداشت
او ادامه داد: از یک ویژگی قلعه نویی خیلی خوشم می آمد. قلعه نویی طاقت باخت نداشت. زمان ما در استقلال می‌باختیم تا یک هفته از او فراری بودیم. اما  سال گذشته در شبی که استقلال دربی را باخته بود یکی از بازیکنان پستی تبلیغاتی در  اینستاگرام گذاشت. به او پیام دادم که به جای آن که فرار کنی،  پست می گذاری؟
باید تا سال  ۱۴۰۰ بسازیم
کاپیتان اسبق استقلال در پایان گفت: تنها حامی تیم هوادران هستند و اگر می خواهیم اتفاقی رخ دهد، باید صبوری کنیم. در کنار بمانیم و حمایت کنیم. با توجه به گسترش فضای مجازی به نفع باشگاه عمل کنیم و هیچ بازیکنی را تخریب نکنیم.
انتهای پیام/


بیشتر بخوانید:

چطور از همسر عذرخواهی کنیم که مارا ببخشد

نقش اتاق بازرگانی و دستگاه‌های دولتی در فرآیند صدور کارت بازرگانی

فریب زن متاهل توسط تاجر قلابی

آیا دختر یا پسر شدن نوزاد با رژیم غذایی ممکن است ؟

کاخ سفیدنشین ورشکسته که بود؟

 

اخبار
گوگل
منبع:
باشگاه خبرنگاران جوان

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + شش =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون