جادوگر نیستم درباره ماندن تیم صحبت کنم

جادوگر نیستم درباره ماندن تیم صحبت کنم

نمایون – نمایی متفاوت از جادوگر نیستم درباره ماندن تیم صحبت کنم

جمله رنگی امروز:
یا تو دنیا رو بساز یا دنیا تو رو می‌سازهسرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: من جادوگر نیستم و خدا می‌داند چه اتفاقی رخ خواهد داد. می‌توانم بگویم در تمرین آخر ناراحت شدم زیرا برخی بازیکنان ایرانی نخواستند صدرصد توان شان را بگذارند.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : میشو کریستیچوویچ بعد از پیروزی ۳ بر یک مقابل ماشین سازی تبریز در نشست خبری گفت:واقعا به آینده امیدوار شدم و برای این لحظه خوشحالم همچنین برای هواداران، سومین برد پیاپی تیم ما بود و خدا را شکر که همه باهم کار بزرگی انجام دادیم. بازی خوبی انجام دادیم البته در بخشی از بازی راضی نبودم. شانس های گلزنی هم از دست دادیم. ماشین سازی تیم خوبی است و بازیکنان با کیفیتی دارد.وی افزود:خدا را شکر می‌کنم که این بازی با برد تمام شد و برای دقایقی نگران بودم. خدا هم ما را حمایت کرد و شانس هم همراه ما بود و ۱۴ روز استراحت داریم و به بازیکنان قول داده ام که سه روز تمرینات را تعطیل می‌کنم. بعد از این تعطیلات لیگ، بازی های سخت ما شروع می شود و امیدوارم کاری را که شروع کردیم به خوبی تمام کنیم و در لیگ برتر بمانیم.سرمربی شاهین در مورد  اینکه نیمه دوم میانه زمین را از دست دادید، گفت:صادقانه باید بگویم که شرایطی نداریم که در تمام دقایق مسابقه حریف را پرس کنیم و روی آن فشار وارد کنیم. بازیکنانی مثل مشکل پور، شریفات مصدومیت های جزیی داشتند که نتوانستند این هفته با ما خوب تمرین کنند. نمی‌خواهم مقایسه ای بین بازیکنان تیم ما و سایر تیم ها انجام شود. بازیکنانم تمام تلاش خود را می‌کنند. قبل از حضورم در این تیم دو سه مربی ایرانی فکر می‌کردند نمی‌توانند تیم را در لیگ برتر نگه دارند و ۵ بازیکن تغییر کردند و ۲ بازیکن دیگر سهمیه فیفا هم می‌توانیم بگیریم.میشو تصریح کرد:نیم فصل اول فقط ۶ گل زده بودیم اما اکنون در سه بازی ۸ گل زده داریم. امروز خوش شانس هم بودیم و بدون تلاش برد صورت نمی‌گیرد امیدوارم بازیکنانم در آینده هم همین گونه باشند و با این روش به موفقیت می‌رسیم.سرمربی شاهین بوشهر در مورد اینکه مدافعان شما خیلی کند عمل کردند، گفت:می‌توانم بگویم این فقط مشکل تیم ما نیست و تمامی تیم های ایرانی خط دفاع کند، دارند. امروز  می ترسیدیم از کرنر و اوت و ضربه ایستگاهی ضربه بخوریم می خواهم بگویم پیش از فصل باید بازیکنان خوب انتخا ب کنیم و مشکل را ما می‌دانیم و اکثر تیم ها با آن درگیر هستند و تلاش می‌کنیم مشکلات را حل کنیم.وی در مورد  اینکه می تواند تیم را در لیگ برتر حفظ کند زیرا گفته بودی جادوگر نیستم گفت:من جادوگر نیستم و خدا می‌داند چه اتفاقی رخ خواهد داد. می‌توانم بگویم در تمرین آخر ناراحت شدم زیرا برخی بازیکنان ایرانی نخواستند صدرصد توان شان را بگذارند و این مساله من را آزار داد و با یک تمرین خوب و با نشاط و جو همدلی می‌توانیم از شرایطی هم که داریم بهتر شویم. بیشتر اوقات خوب تمرین می‌کنیم ایرانی ها خیلی در مورد خداوند و روش خدا صحبت می‌کنند ولی من فکر می‌کنم اول باید بیشترین تلاش تان را بکنید و بعد از خداوند کمک بخواهید و بگویید من همه کار را انجام دادم. برخی بازیکنان خوب تمرین نمی‌کنند و بعد می‌گویند خدا به من کمک کن. با تمرین خوب و حمایت خدا انشاالله در لیگ می‌مانیم. باید از فرامرزی هم تشکر کنم مشکل تمرین در کمپ شهرداری داریم اما اینجا زمین تمرین خوبی داریم و این خیلی مهم است. انشالله برمی‌گردیم.در پایان نشست خبرنگاران برای میشو دست زدند.


بیشتر بخوانید:

آموزشی/اخبار/سرگرمی/سلامتی و زیبایی/علمی و دانستنی/سبک زندگی/تکنولوژی/فرهنگ و هنر/گردشگری/مذهبی/ورزشی/صوتی و تصویری/نمایون/کسب و کار

سرگرمی
گوگل
منبع:
namayoon.com

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون