اینکه دوستان متوجه نحوه اعزام به پارالمپیک نشده‌اند، به ما مربوط نمی‌شود

اینکه دوستان متوجه نحوه اعزام به پارالمپیک نشده‌اند، به ما مربوط نمی‌شود

نمایون – نمایی متفاوت از اینکه دوستان متوجه نحوه اعزام به پارالمپیک نشده‌اند، به ما مربوط نمی‌شود

جمله رنگی امروز:
یا تو دنیا رو بساز یا دنیا تو رو می‌سازهدبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک گفت: اینکه برخی دوستان پس از یک سال متوجه آیین‌نامه و سیاست‌گذاری اعزام به پارالمپیک نشده‌اند، به ما مربوط نمی‌شود.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : هادی رضایی ، دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک که میهمان تلفنی برنامه ورزش و مردم بود، درباره آخرین شرایط اعلام تیم‌های فوتبال پنج نفره و بسکتبال با ویلچر به بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو اظهار داشت:اواخر سال ۹۷ آیین‌نامه‌ای در هیئت اجرایی کمیته پارالمپیک تدوین شد که اعزام به پارالمپیک براساس کسب سهمیه نباشد و براساس یک رویکرد کیفی صورت بگیرد. این رویکرد در بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا نیز وجود داشت و توانستیم در رده سوم قرار بگیریم.هادی رضایی افزود:آیین‌نامه و سیاست‌گذاری درباره نحوه اعزام به پارالمپیک بارها از طریق رسانه‌ها اعلام شد و رؤسای فدراسیون‌های مربوطه و دیگر اعضا نیز حضور داشتند. اینکه برخی دوستان و ورزشکاران پس از یک سال متوجه این موضوع نشده بودند، به ما مربوط نمی‌شود.دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک عنوان کرد:مهلت اعلام آمادگی برای حضور تیم فوتبال پنج نفره در پارالمپیک نزدیک به ۱۰ روز قبل به پایان رسید و این مهلت نیز برای تیم بسکتبال با ویلچر امروز تمام می‌شود. البته مهلت اعلام آمادگی برای رشته‌های انفرادی هنوز باقی مانده است. روز گذشته نامه‌ای به سازمان‌های جهانی ارسال شد و شاید بنا شده که یک نگرش کمی در اعزام به پارالمپیک صورت بگیرد. ما درباره فوتبال پنج نفره گفته‌ایم که اعزام نمی‌کنیم، اما امیدواریم تجدیدنظر شود.هادی رضایی گفت:اعزام کیفی به بازی‌های پاراآسیایی و پاراالمپیک با کمی تفاوت، پس از پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو اجرا شد. پس از این رویداد تیم فوتبال پنج نفره در رقابت‌های جهانی نهم شد و در مسابقات قهرمانی آسیا در رده دوم ایستاد. ما روز تصویب آیین‌نامه که سال گذشته انجام شد، به فکر یک رشته خاص نبودیم و حتی فکر می‌کردیم این تیم در پارالمپیک توکیو روی سکو می‌رود. به‌هرحال منتظر خبر سازمان‌های جهانی هستیم.هادی رضایی در پایان خاطرنشان کرد:ما در ورزش ایران نیاز به سیاست‌گذاری داریم. یا نباید سیاست‌گذاری داشته باشیم که براساس آن یک کاروان بزرگ را می‌فرستیم، یا سیاست‌گذاری کنیم که حضور در مسابقات کیفی و هدف‌دار باشد.


بیشتر بخوانید:

آموزشی/اخبار/سرگرمی/سلامتی و زیبایی/علمی و دانستنی/سبک زندگی/تکنولوژی/فرهنگ و هنر/گردشگری/مذهبی/ورزشی/صوتی و تصویری/نمایون/کسب و کار

سرگرمی
گوگل
منبع:
namayoon.com

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون