از جای خالی الناز شاکردوست تا تجربه های ستاره پسیانی + تصاویر

از جای خالی الناز شاکردوست تا تجربه های ستاره پسیانی + تصاویر

نمایون – نمایی متفاوت از از جای خالی الناز شاکردوست تا تجربه های ستاره پسیانی + تصاویر

جمله رنگی امروز:
یا تو دنیا رو بساز یا دنیا تو رو می‌سازهآخرین فیلم داستانی که در روز هشتم جشنواره فیلم فجر روی پرده سینمای رسانه رفت، «من می‌ترسم» به کارگردانی بهنام بهزادی بود

ستاره پسیانی و پوریا رحیمی سام در نشست خبری «من می‌ترسم»
بهنام بهزادی کارگردانی که ۴ سال پیش با فیلم «وارونگی» در جشنواره فیلم فجر شرکت داشت، امسال با «من می‌ترسم» به این رقابت پا گذاشته است. او می‌گوید این فیلم را با بازی ستاره پسیانی، الناز شاکردوست، پوریا رحیمی‌سام، یگانه رفتاری و مجید جعفری برای گیشه نساخته است.
فیلمی که با نگاه به گیشه ساخته نشده است
در نشست خبری «من می‌ترسم» البته الناز شاکردوست حضور نداشت. بهزادی در این نشست گفت: «این فیلم قطعا با هدف گیشه ساخته نشده است. فیلمی که با هدف گیشه ساخته شود جهت‌گیری‌های مشخصی دارد که این فیلم این مشخصات را ندارد. این فیلم از ترکیب دو داستان واقعی ساخته شده است. برای انتخاب بازیگران هنگامی که فیلمنامه را می‌نویسم بازیگران را انتخاب می‌کنم. در این فیلم هم می‌دانستم برای چه کسانی داستان را می‌نویسم.‌»
بهنام بهزادی در نشست خبری “من می ترسم” جشنواره فجر 98کارگردان «وارونگی» با اشاره به اینکه موضوع مهاجرت دغدغه اصلی ما در این فیلم نبود و به آن نپرداختیم، گفت: «این فیلم نشان دهنده جنگ قدرتی است که آدم‌های ضعیف در آن بیشتر آسیب می‌بینند.» او درباره شغل بهمن در این فیلم توضیح داد: «شاعری در این مملکت شغل نیست و در این فیلم نیز شاهد این هستیم که بهمن در کنار شاعر بودن، شال‌ هم طراحی می‌کند.»
ستاره پسیانی در نشست خبری “من می ترسم” جشنواره فجر 98بهزادی در ارتباط با چهره‌های جدید در فیلم‌هایش گفت: «معتقدم سینمای ایران عمیقا به بازیگرها و چهره‌های جدید احتیاج دارد. من با بازیگرهای کمتر حرفه‌ای کارم را آغاز کرده‌ام و برایم کار کردن با آن‌ها بسیار لذت‌بخش است.شما وقتی بازیگر حرفه‌ایی در فیلم‌تان انتخاب می‌کنید آن‌ها توقعاتی‌ دارند که عوامل پشت صحنه فیلم و بخش‌های مختلف فیلم را درگیر می‌کند.فکر می‌کنم اگر کارگردان‌ها انرژی داشته باشند و بازیگر جدید را به فیلم‌هایشان دعوت کنند اتفاق خوبی است.»بهزادی در ارتباط با نقش کوتاه الناز شاکردوست در این فیلم توضیح داد: «این فیلم پارسال و قبل از جشنواره سی‌وهفتم که «شبی که ماه کامل شد » در آن اکران شود فیلمبرداری شده است. الناز شاکردوست بازیگر باانگیزه‌ای است.»
ایلیا محمدی نیا در نشست خبری “من می ترسم” جشنواره فجر 98یکی از این بازیگران پوریا رحیمی سام است که درباره نقش خود در این فیلم گفت: «ببخشید که ما پر سر و صدا نیستیم. این فیلم برای من شانسی است که با این کارگردان خوب کار کردم. در این سال‌ها که در چنین سینمایی با این همه متغییر، کار می‌کنم دوست داشتم به چنین گونه‌ سینمایی نزدیک شوم. در کارنامه لاغرم خوشحالم که این بازی‌ها را تجربه کردم و با کارگردانی مانند بهنام بهزادی کار کردم. تلاش می‌کنم با کارهایم اعتراضاتم را نشان دهم. امیدوارم بتوانم روزی در فیلم‌هایی بازی کنم که بیشتر مردم از آن‌ها استقبال کنند.»
ستاره پسیانی و پوریا رحیمی سام در جشنواره فجر 98یگانه رفتاری دیگر بازیگراین فیلم درباره حضور خود در «من می‌ترسم» گفت: «این اولین تجربه من در سینماست و خوشحالم که پیشنهاد بازی در این نقش  به من داده شد. من برای این فیلم تست بازیگری دادم و نهایتا انتخاب شدم.»
یگانه رفتاری در نشست خبری “من می ترسم” جشنواره فجر 98ستاره پسیانی و فعالیت پررنگ در سینما
ستاره پسیانی بازیگر شناخته‌شده‌تر فیلم درباره بازی در  «من می‌ترسم» توضیح داد: «همیشه از کارکردن با بهنام بهزادی لذت می‌برم و به نوعی برای من ورکشاپ محسوب می‌شود. دو تجربه با او داشتم که بسیار تجربه خوبی برای من بوده است.»
ستاره پسیانی در جشنواره فجر 98او درباره حضور پررنگ اخیرش در سینما گفت: «دلم‌ می‌خواهد ریسک‌هایی که در تئاتر تجربه کردم را در سینما نیز تجربه کنم به همین منظور در انتخاب فیلم‌هایم خیلی سختگیری نمی‌کنم. امسال سه فیلم در جشنواره با نقش‌های مختلف دارم. همچنین در فیلم «لتیان» نیز نقش متفاوتی داشتم که به جشنواره نرسید.»
 
بیشتر بدانید : سرانجام بازی متفاوت الناز شاکردوست در «من می‌ترسم» + عکس
بیشتر بدانید : فیلم های بخش سودای سیمرغ جشنواره فجر 98
 گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغseemorgh.com/cultureمنبع: khabaronline.ir


بیشتر بخوانید:

آموزشی/اخبار/سرگرمی/سلامتی و زیبایی/علمی و دانستنی/سبک زندگی/تکنولوژی/فرهنگ و هنر/گردشگری/مذهبی/ورزشی/صوتی و تصویری/نمایون/کسب و کار

نمایون
گوگل
منبع:
namayoon.com

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 5 =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون