در شرایط فعلی هیچ مربی داخلی این ریسک را قبول نمی‌کرد

در شرایط فعلی هیچ مربی داخلی این ریسک را قبول نمی‌کرد

نمایون – نمایی متفاوت از در شرایط فعلی هیچ مربی داخلی این ریسک را قبول نمی‌کرد

جمله رنگی امروز:
یا تو دنیا رو بساز یا دنیا تو رو می‌سازهرضا عنایتی پیشکسوت باشگاه استقلال که با ۱۴۷ گل زده بهترین گلزن تاریخ لیگ برتر است در حمایت از حضور اسکوچیچ به عنوان جانشین ویلموتس روی نیمکت هدایت تیم ملی فوتبال ایران گفت : در شرایط فعلی هیچ مربی داخلی این ریسک را قبول نمی‌کرد، آن ها خواهان قرارداد بلند مدت می شدند در مجموع توافق با اسکوچیچ، انتخاب بدی نبود.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : رضا عنایتی در گفت‌وگو با برنامه چهارسوی لیگ شبکه خبر درباره انتخاب دراگان اسکوچیچ به‌عنوان سرمربی تیم ملی اظهار کرد:اگر بخواهیم راجع به تیم ملی صحبت کنیم، مباحث زیادی باید مطرح شود. شرایط تیم ملی بنابر نتایجی که متاسفانه در بازی‌های گذشته گرفتیم، پیچیده شده و کارمان را برای رفتن به جام جهانی و حتی مرحله بعد سخت کرده است.او ادامه داد:نتایج تیم ملی کار را برای بازی‌های پیش رو سخت کرده ولی درست یا غلط بودن انتخاب اسکوچیچ، اتفاقی است که افتاده و باید آن را بپذیریم. گزینه‌های ایرانی زیادی بودند که می‌توانستند سکان هدایت تیم ملی را برعهده بگیرند ولی بنابر شرایطی که می‌دانیم، با آقای قلعه‌نویی صحبت شد ولی باشگاه سپاهان با رفتن ایشان مخالفت کرد. فدراسیون با گزینه‌های دیگری هم صحبت کرد ولی نشد تا سرمربی تیم ملی را انتخاب کنند.سرمربی سرخ‌پوشان پاکدشت یادآور شد:اسکوچیچ چند سال در فوتبال ایران است و شرایط فوتبال ما را کاملا درک می‌کند. این گزینه در شرایط فعلی و تاکید می‌کنم در شرایط فعلی، انتخاب شده است. ایشان یک مربی خارجی است و فردا هر اتفاقی برای فوتبال ما بیفتد، خیلی زود فراموش می‌کنیم. کسی نیست که در ایران بماند و همه بخواهیم درمورد او ماه‌ها، سال‌ها و روزها صحبت و انتقاد کنیم.عنایتی تصریح کرد: در مجموع توافق با اسکوچیچ، انتخاب بدی نبود چون خیلی دم دست بود و می‌تواند کمک کند. نمی خواهم ریز شوم و خیلی جزئی صحبت کنم ولی انتخاب بدی نبود.او درخصوص عدم حضور مربیان ایرانی در تیم ملی ابراز کرد: می‌دانیم که در شرایط فعلی هیچکدام از مربیان ایرانی حضور در تیم ملی را قبول نمی‌کردند. قراردادی هم که با اسکو بسته شده چندین ماه طول نمی‌کشد و بنابر نتایجی که بگیرد، قراردادش ادامه پیدا می‌کند. قبول کنیم در شرایط فعلی هیچ مربی داخلی این ریسک را قبول نمی‌کرد. اگر قرار بود مربی داخلی این شرایط را قبول کند، حتما بلند مدت قرارداد می‌بست که این اتفاق، شرایط را برای فدراسیون سخت می‌کرد.مهاجم سال‌های نه چندان دور استقلال و تیم ملی عنوان کرد:ما کی‌روش را خیلی ساده از دست دادیم. کارلوس کی‌روشی که اعتبار فوتبال در دنیا بود. می‌توانستیم خیلی بیشتر از ایشان استفاده کنیم. موقعی که ایشان در ایران بود، خیلی‌ها صحبت کردند که چرا ما نباید دستیار ایرانی در کنارشان داشته باشیم. الان مشخص می‌شود که ما به دستیاری که کنار کی‌روش بوده، نیاز داریم؛ چرا ما در آن مقطع یک بازیکن و کسی که از جنس فوتبال باشد را کنارشان نداشتیم؟ من معتقدم اگر این اتفاق می‌افتاد، می‌توانستند در کنارشان آموزش‌های زیادی ببینند که در ادامه گره‌گشا باشد. متاسفانه بارها و بارها این اتفاق تلخ را تجربه کردیم. مربیان خوبی آوردیم ولی هیچ دستاوردی از این مربیان نداشتیم و فقط هزینه کردیم. باید به این نکته حائز اهمیت توجه کنیم.عنایتی ضمن آرزوی موفقیت برای تیم ملی گفت:این اتفاق افتاده و همه باید دست به دست هم دهیم تا تیم ملی و اسکوچیچ موفق شوند.


بیشتر بخوانید:

آموزشی/اخبار/سرگرمی/سلامتی و زیبایی/علمی و دانستنی/سبک زندگی/تکنولوژی/فرهنگ و هنر/گردشگری/مذهبی/ورزشی/صوتی و تصویری/نمایون/کسب و کار

سرگرمی
گوگل
منبع:
namayoon.com

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 6 =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون