احمد نورالهی: یکشنبه منتظر هواداران هستیم

احمد نورالهی: یکشنبه منتظر هواداران هستیم

نمایون – نمایی متفاوت از احمد نورالهی: یکشنبه منتظر هواداران هستیم

جمله رنگی امروز:
یا تو دنیا رو بساز یا دنیا تو رو می‌سازه
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، احمد نورالهی ، درباره آخرین وضعیت تیم اظهار کرد: خدا را شکر شرایط خوبی داریم و تمرینات خوبی طی هفته گذشته داشته‌ایم. آقا یحیی هم به تیم اضافه شده‌اند و به همراه کادرشان خیلی زحمت می‌کشند و تلاش می‌کنند تا بتوانند به تیم کمک کنند.
او درباره بازی یکشنبه گفت: بازی سختی مقابل تراکتور داریم و همه تمرکزمان روی این دیدار است. امیدوارم بازی خوبی را پشت سر بگذاریم. البته طبیعتاً نیاز به زمان بیشتری برای هماهنگی داریم، اما سعی می‌کنیم از همین شروع نیم فصل بهترین نتایج را بگیریم.
نورالهی درباره بازی‌های مهم پرسپولیس در آغاز نیم‌فصل دوم گفت: به نظر من بازی‌های خیلی سختی پیش رو داریم و در کل وارد مقطع تعیین‌کننده‌ای می‌شویم. در لیگ با مدعیان بازی داریم و در آسیا هم باید بازی‌های سختی انجام دهیم که همه این بازی‌ها پشت سر هم و فشرده است و اهمیت این یک ماه را بیشتر می‌کند. نیم‌فصل اول متاسفانه مقابل برخی مدعیان نتیجه نگرفتیم و باید آن بازی‌ها را جبران کنیم.
او ادامه داد: در آسیا هم بازی‌های سختی داریم و مهم است که شروع خوبی داشته باشیم، چون با کسب امتیازات لازم می‌توانیم در دور برگشت و در کنار تماشاگرانمان حریفان را شکست دهیم.
هافبک پرسپولیس گفت: برای بازی روز یکشنبه هم از هواداران می‌خواهیم که مثل همیشه کنارمان باشند، چون حمایت آن‌ها و انگیزه‌ای که از حضورشان می‌گیریم در هر بازی کمکمان می‌کند. امیدوارم ما هم بتوانیم سه امتیاز را کسب کنیم و آن‌ها با خوشحالی به خانه بروند.
نورالهی درباره برگزاری سه بازی متوالی خارج از خانه در آسیا هم گفت: قطعا سخت است. برای موفقیت در این بازی‌ها به تمرکز بالایی نیاز داریم و امیدوارم از لحاظ روحی و فکری بتوانیم خودمان را آماده این بازی‌ها کنیم.
هافبک پرسپولیس درباره بازگشت میزبانی به تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا گفت: هواداران ایرانی همیشه در آسیا زبانزد بوده‌اند و به نظر من بدون آن‌ها لیگ قهرمانان آسیا حس و حال خوبی ندارد. آن‌ها با حضور گرمشان همیشه بازی‌ها را جذاب‌تر کرده‌اند و حتی زمانی که تیم‌های ایرانی ورزشگاه را پر می‌کردند AFC واکنش‌های مثبتی نشان می‌داد و همیشه به حضور باشکوه هواداران ایران اشاره می‌کرد.
وی افزود: خیلی خوشحالیم که بازی‌ها در ایران برگزار می‌شود و تماشاگران هر تیم می‌توانند بازی‌ها را از نزدیک ببینند و جو خیلی زیباتری را به وجود بیاورند. امیدواریم با حضور حداکثری‌شان نشان دهند که تیم‌های ایرانی با تماشاگران خود زنده‌اند و می‌توانند با حمایت آن‌ها صحنه‌های زیباتری بسازند.
منبع: سایت باشگاه پرسپولیس
انتهای پیام/


بیشتر بخوانید:

آموزشی/اخبار/سرگرمی/سلامتی و زیبایی/علمی و دانستنی/سبک زندگی/تکنولوژی/فرهنگ و هنر/گردشگری/مذهبی/ورزشی/صوتی و تصویری/نمایون/کسب و کار

اخبار
گوگل
منبع:
namayoon.com

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون