محمود فکری ؛ تیم خوشه طلایی با فکری روزهای خوبی را می گذراند

محمود فکری ؛ تیم خوشه طلایی با فکری روزهای خوبی را می گذراند

نمایون – نمایی متفاوت از محمود فکری ؛ تیم خوشه طلایی با فکری روزهای خوبی را می گذراند

جمله رنگی امروز:
یا تو دنیا رو بساز یا دنیا تو رو می‌سازهتیم خوشه طلایی که در هفته های ابتدایی دور رفت یکی از تیم های بالانشین جدول بود این بار هم در هفته های ابتدایی دور برگشت اوج گرفته است و با ۳۵ امتیاز به رده سوم جدول صعود کرده است. اینبار البته با مربیگری محمود فکری.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : تیم خوشه طلایی که دور رفت را با مقام ششمی به پایان برده بود در هر سه بازی دور برگشت با محمود به پیروزی دست یافته است و ادامه این روند به طور حتم تیمی که اولین فصل حضور در لیگ یک را تجربه می کند، مدعی صعود به لیگ برتر خواهد کرد. محمود فکری که در تعطیلات زمستانی از تیم آلومینیوم اراک جدا شد خیلی زود پیشنهاد تیم خوشه طلایی را قبول کرد به این خاطر که می دانست این تیم از نظر فنی یکی از تیم های خوب لیگ یک بشمار می رود. جالب اینکه بازی دو تیم ( خوشه طلایی – آلومینیوم اراک ) در دور رفت بازی ها با نتیجه مساوی بدون گل پایان یافت.محمود فکری که پیش تر صعود به همراه نفت مسجد سلیمان به لیگ برتر را تجربه کرده بود با تیم خوشه طلایی به دنبال دومین صعود به لیگ برتر است. تیم او دیروز در سومین بازی دور برگشت لیگ یک در خانه تیم شهرداری تبریز را با نتیجه دو بر یک شکست داد تا به سومین پیروزی پی یا پی خود دست یابد. حالا خوشه طلایی با تیم دوم سه امتیاز و با تیم اول ۴ امتیاز اختلاف دارد. آنهم در حالی که ۱۳ هفته به پایان بازی ها باقی مانده است. در چنین شرایطی باید گفت که تیم خوشه طلایی دوباره به کورس صعود برگشته است و البته در ادامه بازی ها حمایت تماشاگران ساوه ای از تیم خوشه طلایی می تواند نقش غیر قابل انکاری در صعود احتمالی این تیم به لیگ برتر داشته باشد.نکته مهم دیگر که اینروزها به تیم خوشه طلایی برای نتیجه گیری کمک کرده است پشت سر گذاشتن آزمون و خطاها در دور رفت بازی ها بوده است. این تیم که فصل گذشته با قهرمانی در لیگ ۲ به همراه محسن عاشوری به لیگ یک صعود کرده بود در دور رفت بازی ها به جوان ها هم میدان داد و با توجه به تجربیات خوبی که پشت سر گذاشت در دور رفت برگشت بهتر نتیجه گرفته است. البته که در این نتیجه گیری محمود سرمربی تیم بیشترین نقش را دارد. و در فوتبال ایران بارها و بارها رخ داده که تیم ها در اولین فصل حضور در لیگ یک صعود به لیگ برتر را تجربه کرده اند. این اتفاق می تواند یک کار بزرگ از سوی خوشه طلایی و محمود فکری باشد. مربی ای که حنیف عمران زاده بازیکن سابق تیم استقلال را هم در کنار خود می بیند.


بیشتر بخوانید:

آموزشی/اخبار/سرگرمی/سلامتی و زیبایی/علمی و دانستنی/سبک زندگی/تکنولوژی/فرهنگ و هنر/گردشگری/مذهبی/ورزشی/صوتی و تصویری/نمایون/کسب و کار

سرگرمی
گوگل
منبع:
namayoon.com

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون