ارسال اولین محموله امدادی از شهرداری اصفهان به نیک شهر

ارسال اولین محموله امدادی از شهرداری اصفهان به نیک شهر

نمایون – نمایی متفاوت از ارسال اولین محموله امدادی از شهرداری اصفهان به نیک شهر

جمله رنگی امروز:
یا تو دنیا رو بساز یا دنیا تو رو می‌سازه
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان قدرت اله نوروزی شهردار اصفهان گفت:  با اشاره به اینکه هفته گذشته با مشخص شدن ابعاد سیل در استان سیستان و بلوچستان، نیاز‌هایی که در منطقه وجود داشت و نیز با توجه به تجربه‌هایی که شهرداری اصفهان از سیل گلستان و خوزستان به دست آورده بود بنا به درخواست‌های مردم تجهیزات و نیرو به سوی این منطقه راهی شد، اظهار کرد: با انگیزه‌ای که شهرداری و شورای شهر اصفهان برای کمک به مردم داشتند، مدیریت شهری آمادگی خود را برای کمک رسانی به شهرداران و مسئولان سیستان و بلوچستان اعلام کردند.
او ادامه داد: از همین رو روز چهارشنبه تجهیزات و نیرو‌های امدادی را فرستادیم و نیرو‌های شهرداری از دیروز صبح در شهر کنارک تا حالا در حال امدادرسانی هستند.
شهردار اصفهان تصریح کرد: جلسه‌ای در استانداری اصفهان در ستاد بحران برای تقسیم وظایف برگزار شد و روز پنجشنبه من و تعدادی از همکاران به سیستان و بلوچستان، شهر کنارک، دشتیاری و بخش اورکی رفته و از وضعیت آن‌ها بازدید داشتیم.
او با اشاره به مشاهدات خود از حجم سیل و عمق تخریب در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان، گفت: در این سیل زمین‌های کشاورزی، راه‌ها و دام‌ها تلف شده و خوشبختانه تلفات جانی کم بوده است.
نوروزی افزود: همچنین جلساتی با استاندار سیستان و بلوچستان و برخی مسئولان در مورد نحوه امدادرسانی و نیاز‌ها در فرودگاه کنارک داشتیم. بر همین اساس تصمیم گرفته شد، برای خدمت رسانی بهتر در شهر‌های نیک شهر به قصرقند و بخش‌هایی که در این مناطق مستقر هستند، توسط نیرو‌های اصفهان و خیریه‌ها امدادرسانی شود.
او با بیان اینکه از مردم اصفهان که همیشه کمک رسان نیازمندان بودند می‌خواهیم، هرچه سریعتر کمک‌های خود را با هماهنگی ستاد بحران، هلال احمر و شهرداری به این نقاط ارسال کنند تا اقداماتی که صورت می‌گیرد با هماهنگی باشد و آن‌هایی که مستحق یاری هستند به آن‌ها کمک برسد، گفت: علاوه بر کمک‌هایی مانند غذا و پتو باید با تامین اعتبار و ارسال تجهیزات در بازسازی زیرساخت‌هایی که تخریب شده کمک رسانی کرد.
شهردار اصفهان تصریح کرد: هم اکنون برخی خیریه‌های اصفهان در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان مستقراند و مردم می‌توانند با ارسال کمک‌های خود به آن‌ها به مردم منطقه کمک کنند. همه افرادی که می‌توانند کمک کنند به میدان بیایند تا آلام مردم کاسته شود چراکه وسعت تخریب‌ها بالاست.
او افزود: امروز اولین محموله شهرداری اصفهان که شامل پتو و مواد خوراکی است با تصویب شورای شهر تجمیع شده و به طرف نیک شهر ارسال می‌شود تا هرچه سریعتر شرایط زندگی مردم سیستان و بلوچستان عادی شود و امیدواریم خیریه‌ها هم در ساخت خانه ها، مراکز بهداشتی و موارد ضروری کمک کنند.
 
انتهای پیام/ی


بیشتر بخوانید:

آموزشی/اخبار/سرگرمی/سلامتی و زیبایی/علمی و دانستنی/سبک زندگی/تکنولوژی/فرهنگ و هنر/گردشگری/مذهبی/ورزشی/صوتی و تصویری/نمایون/کسب و کار

اخبار
گوگل
منبع:
namayoon.com

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون