ترافیک سنگین در جاده‌ های شمالی و ۳ استان مرزی

ترافیک سنگین در جاده‌ های شمالی و ۳ استان مرزی

نمایون – نمایی متفاوت از ترافیک سنگین در جاده‌ های شمالی و ۳ استان مرزی

جمله رنگی روز:
مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده.


ترافیک سنگین در جاده‌ های شمالی و ۳ استان مرزی
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک پرحجم در مسیرهای رفت و برگشت پایانه مرزی اربعین و جاده های منتهی به شمال کشور خبرداد

ترافیک در جاده های شمالی و مرزی
سرهنگ نادر رحمانی در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی با بیان اینکه برابر آخرین گزارش دریافتی در روز پنجشنبه 25 مهر ماه، ترافیک در محورهای استان ایلام پرحجم گزارش شده است گفت: ترافیک در محدوده های کمربندی مهران، کنجانچم، سه راهی ماربره، صالح آبادو تونل آزادی در محور مهران به ایلام، نیمه سنگین و طول محور پرحجم و روان گزارش شده است.

وی با بیان اینکه تردد در محور ایلام-سرابله – حمیل- اسلام آباد غرب-کرمانشاه و طول محور پرحجم و روان گزارش شده است گفت: براساس آخرین اطلاعات دریافتی از استان خوزستان، تردد در محور خرمشهر- شلمچه در هردو مسیر عادی و روان و در محور حمیدیه-بستان-چذابه در هردو مسیر عادی و روان گزارش شده است.

رحمانی در مورد وضعیت ترافیکی استان کرمانشاه با بیان اینکه محورکرمانشاه به ایلام در هردو مسیر و طول محور پرحجم و روان گفت: محور کرمانشاه-صحنه-کنگاور-اسدآباد-همدان و طول محور پرحجم و روان و محور سرپل ذهاب-قصر شیرین-مرز خسروی در هردو مسیر طول محور مقطعی پرحجم و روان گزارش شده است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجادر مورد وضعیت ترافیکی شرق استان تهران با بیان اینکه ترافیک در محور قدیم تهران به بومهن محدوده پلیس راه جاجرود نیمه سنگین گزارش شده است گفت: مسیر جنوب به شمال محور کرج-چالوس محدوده ابتدای محور تا کیلومتر7؛ آدران، عسل کوچ ، سد کرج و تونل 5 نیمه سنگین و طول محور پرحجم و روان است.

وی افزود: جنوب به شمال محور هراز محدوده های مبارک آباد تا گالری امامزاده هاشم ، پلور ، سه راهی لاسم ، امامزاده علی ، آب اسک ، شنگلده و تونل وانا تا پلیس راه لاریجان و سه راهی چلاو نیمه و طول محور پرحجم و روان است و در محور فیروزکوه محدوده های ورودی شهرهای گیلاوند و دماوند ، پل سفید و زیرآب نیمه سنگین و طول محور پرحجم و روان است.

رحمانی با بیان اینکه جنوب به شمال محور قزوین – رشت محدوده های ورودی شهر رودبار نیمه سنگین و طول محور پرحجم و روان است، گفت:سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.


بیشتر بخوانید:

صرفه جویی ۱۰۰ میلیون دلاری در تولید مواد دارویی

تفاوت وگان و وجترین چیست؟

قیمت شیاف ماریانا و قرص ماریانا در بازار

عکس پروفایل ویژه متولدین آبان + اشعار زیبا درباره متولد آبان ماه

8 نکته مهم در پخت گوشت گوساله

نمایون
گوگل
منبع:
سیمرغ

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه − 2 =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون