آخرین خبرهای داغ و حواشی افراد مشهور ایرانی (51)

آخرین خبرهای داغ و حواشی افراد مشهور ایرانی (51)

نمایون – نمایی متفاوت از آخرین خبرهای داغ و حواشی افراد مشهور ایرانی (51)

جمله رنگی امروز:
یا تو دنیا رو بساز یا دنیا تو رو می‌سازه
[ad_1]

سری جدید اخبار چهره ها 
بازیگران و هنرمندانی که زندگی شان را به اشتراک میگذارند و بیان گر احساس خود در ان روز هستند در ادامه با سری جدید آخرین اخبار چهره ها و حواشی هنرمندان ایرانی سایت تالاب را دنبال کنید.
 
هنرمند های معروف این عکس هارا در اینستاگرام منتشر کردند:

آرام جعفری : من و عطر وجود تو،آفتاب است،و باد براى ما مى وزد تا سکوتمان را بشکند،و صداى خنده هاى تو جهانى شود

آرش میراحمدی : من با ابن سینا  همین الان…#زندگی #بچه #عشق #پسر#سینا##پدر #فرهان # (فرهان پسر سینا فردوسی)

آزاده صمدی : دیوار به دیوارى ها❤️

آزاده نامداری : هیچ جا خونه ی خود آدم نمیشهتهران_ابری.عصر_جمعه.گندم_مامان.#آزاده_نامداری#تهران#ابر#بارون#گندم#بهار#خونه_مامانی#فروردین#لبخند.پ.ن.خندیدن حق همه بچه ها،همه ی آدماست.یه حق طبیعی نه خنده زورکی نه!یه خنده ازته ته دل.درآستانه پنجم فروردین وپایان شیش ماهگی عروسک خانوم.

الناز شاکردوست : ماهــــى قرمز هاى کوچکِ تُنگِ خط خطىِ مادرم

آنا نعمتی : آنچه انسان ها را از پای در می آورد رنج ها و سرنوشت نامطلوبشان نیست؛ بلکه بی معنا شدن زندگی ست که مصیبت بار است و معنا تنها در لذت و شادمانی و خوشی نیست؛ بلکه در رنج و مرگ هم می توان معنایی یافت. ویکتور فرانکل نویسنده کتاب در باره هم بندان خود (در اردوگاه کار اجباری آلمان نازی ) می نویسد : بیچاره آن کس که می پنداشت زندگی دیگر برایش معنایی ندارد، نه هدفی داشت و نه انگیزه و مقصودی، چیزی او را به زندگی گره نمیزد و چون به این جا می رسید دیگر کارش ساخته بود.
انسان در جستجوی معنی

آناهیتا همتی : ⚘ آقای #محمد_علی_کشاورز ⚘ سرحال و قبراق

بهاره افشاری :

بهاره کیان افشار : #زندگى_ادامه_دارد .

بهنوش طباطبایی : . وقتى با عشق به زیبایى ها نگاه می کنیم اونا زیبا تر میشنوقتى با کلاممون ” زیبا ” خطابشون میکنیم اونا زیبا تر میشن دست نوازشگر ما میتونه هر زیبایى رو زیباتر کنه … « إِنَّ اللَّهَ جَمِیلٌ یُحِبُّ الْجَمَال»

بیتا سحرخیز : می خواستم بمانمرفتممی خواستم برومماندم نه رفتن مهم بود و نه ماندنمهم من بودمکه نبودم:گروس عبدالملکیان

پرستو صالحی : توحق نداریعاشقِ کسی بمانیکه سال هاسترفته
تومالِ کسی نیستیکه نیست
توحق نداریاسمِ دردهای مزمنت راعشق بگذاری
تومی‌توانی مدیونِ زخم‌هایت باشیامامحتاجِ آنکه زخمیَت کردهنه!
دست برداراز این افسانه‌های بی‌ سر و تهکه به نامِ عشقفرصتِ عشق رااز تو می‌گیرد
آنکهتو رازخمیِ خود می‌خواهدآدمِ تو نیستآدم نیستوتوسال هاستحوای بی‌آدمیحواست نیست… افشین یداللهی

پریناز ایزدیار

حمید گودرزی : مادر تنها کسی که حرفاش حرفه تنها کسی که میشه بهش اعتماد کرد مادرم مرسی که هستی

روناک یونسی : وقتی تو رو می بینم و‎پر میکشم تو دستای گرمت‎مثل قدیما بچه میشم❤ ————————–‎معمولا من و همسرم موزیکهایى که دوس داریمو به هم تقدیم میکنیم ، شما هم این کارو بکنید بعضى وقتها موسیقى حرف دل ادمو بهتر میزنه

سارا منجزی : ما چه بخواهیم چه نخواهیم.
قطار زندگی به سرعت داره حرکت میکنه٬ پس بهتره تا جایی که میتونیم به جاهای زیبای منظره های زندگی خیره بشیم.
تا غم و غصه هاشو فراموش کنیم…!

سپهر حیدری : یک شب فوق العاده در رستوران دوست خوبم میثاق معمارزاده در زعفرانیه

سحر دولتشاهی : با تأخیر سال نو همگی مبارک باشه. ایشالا غم نبینین و سال پر خیر و برکتی داشته باشین. ممنونم به خاطر همه محبتها و حمایتهاتون در سالی که گذشت. ما در کمپین ارمغان که به جهت کمک برای آزادسازی زندانیان زن جرائم غیر عمد برقرار شده به همراهی همه شما عزیزان نیاز داریم.

سحر قریشی : گاهى تلخ ترین قهوه ها به کام ما شیرین است شیرین تر از شنیدن دوستت دارم هاى واهى..

سوسن پرور : من و مامان جان

شاهرخ استخری : الهى همه جوونا عاقبت به خیر بشن

صابر ابر : من و نوه هاهر چقدر بگم جای همتون خالی کم گفتم.باور کردنی نیست، شبیه یک خوابِ عجیب که داره برام تعبیر میشه، معاشرت با مادربزرگ هایی که زندگی رو بلدن، جمع رو بلدن، عاشقی رو بلدن، نفسشون برای بچه هاشون میره… مادربزرگ هایی که دلشون و برای زندگی واقعی زدن به دریا.اینجا بندر عباس/ فروردین ١٣٩۶عکس را امین خان دوایی گرفته—–پ ن : خبر های بیشتر رو درباره پروژه#تا_هفت_خانه_آنورتر رو از پیج پروژه دنبال کنید.

فریبا نادری : خدایا تقدیر دوستانم را زیبا بنویسدعایشان را مستجاب کنقلبشان را شاد کن تا من جز لبخند، چیز دیگری از آنها نبینممرسی از مریم جانانِ سلطانی همیشه مهربون

لیلا اوتادی : ❤❤❤❤ما میتوانیم خیلی چیزها به آدمهای اطرافمان هدیه کنیم.مثل عشق، لذت و محبتاما لیاقت داشتن آنها را،ما نمیتوانیم به آنها بدیم!
 

مریم معصومی و پوریا پورسرخ…پشت صحنه سریال مرز خوشبختی

مهراب قاسمخانی : خانواده پاترخانى

مهراب قاسمخانی : تعطیلات عید خود را چگونه گذراندید؟ما امسال تعطیلات عید خود را به همراه خانواده در کشور سنگاپور میگذرانیم. سنگاپور کشور کوچک و خیسى در جنوب مالزى است که آدامس جویدن در آن ممنوع میباشد و دستشویى هایش شلنگ ندارد. به جایش تا دلتان بخواهد توریست ها را تحویل میگیرند، آنقدر که فکر میکنید بهتان نظر دارند. در سنگاپور همه چیز کمى گران است ولى چون همه چیز خیلى قشنگ است حواستان پرت میشود، اما کمى بعد تر جایش درد میگیرد همراه با سوزش. در سنگاپور راننده جاى شاگرد شوفر مینشیند و شاگرد شوفر جاى راننده و وقتى میخواهید از خیابان عبور کنید اول باید راست را نگاه کنید، بعد چپ را، که بعد از یک هفته میتوانید به آن عادت کنید، اگر زنده بمانید. در سنگاپور هر جا که آسفالت یا ساختمان نیست پر از گل و گیاه است و از هر سوراخى مقادیر زیادى گیاهان بیرون زده در حدى که وقتى جایى کمى متوقف میشوید، نگران میشوید که عنقریب گیاهانى از شما بیرون میزنند. در سنگاپور قیمت هیچ چیزى صاف و سالم نیست و هر چیزى بخرید به شما یک مشت سکه پس میدهند، در حدى که بعد از چند روز تبدیل یه یک قلک سنگین متحرک میشوید و شلوارتان دائم در خطر افتادن است. این بود خاطرات من از سفر عید

مهراوه شریفی نیا : …اندک خاطرات خوبِ سال ٩۵ رو براى خودمون نگه داریم و بریم به سوى سال جدید با افق روشن .“لبخندهاى احمقانه ى یک زن به روز شد”

مهناز افشار : همین الان ما سر کار روزهای بهاری و بارانی شما بخیر باشه الهی

نفیسه روشن : باید فقط به خدا پیله کرد زیرا فقط با او می توان پروانه شد!!! خدا بدون من هم خداست اما من بدون او هیچ ام ❤️از مردم مهربان ماهشهر جدا شدیم و به مردم مهربان اهواز پیوستیم❤️
 
 

[ad_2]
بیشتر بخوانید:

آموزشی/اخبار/سرگرمی/سلامتی و زیبایی/علمی و دانستنی/سبک زندگی/تکنولوژی/فرهنگ و هنر/گردشگری/مذهبی/ورزشی/صوتی و تصویری/نمایون/کسب و کار

سرگرمی
گوگل
منبع:
namayoon.com

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − پنج =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون