امیررضا واعظی آشتیانی:آوردن استراماچونی به هر قیمتی یک چالش جدید خواهد بود

امیررضا واعظی آشتیانی:آوردن استراماچونی به هر قیمتی یک چالش جدید خواهد بود

نمایون – نمایی متفاوت از امیررضا واعظی آشتیانی:آوردن استراماچونی به هر قیمتی یک چالش جدید خواهد بود

جمله رنگی امروز:
یا تو دنیا رو بساز یا دنیا تو رو می‌سازهمدیرعامل اسبق استقلال می‌گوید مدیران استقلال باید پاسخگوی بستن این نحوه قرارداد با استراماچونی باشند زیرا بیشتر از اینکه به نفع باشگاه باشد به نفع مربی است.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : با امیررضا واعظی آشتیانی در خصوص شرایط این روزهای استقلال، وضعیت استراماچونی و همچنین شانس قهرمانی استقلال در لیگ برتر فصل جاری به صحبت پرداختیم.متن قرارداد استراماچونی هم در رسانه‌ها چاپ شده نظرتان در این باره چیست؟امیررضا واعظی آشتیانی:به نظر من وقتی یک قرارداد بین المللی بسته می‌شود باید تمام جوانب لحاظ شود. نکاتی که ترجمه شده بود جای بسی فکر و تامل است. به نظر من باید قبول کنیم این قراردادی که با استراماچونی بسته شده بود حرفه‌ای نبود زمانی که ما در باشگاه استقلال حضور داشتیم وقتی می‌خواستیم قرارداد مربی‌مان روتی مولر را ببندیم یک طرف قرارداد فارسی بود و یک طرف آن انگلیسی تا تعهدات هر دو طرف مشخص شود. شاید باورتان نشود حتی یک حرف انگلیسی می‌تواند یک قرارداد را تغییر دهد. به نظر من باید کسانی مشاوره بدهند که حقوق بین الملل خوانده باشند.چقدر هیات مدیره در بستن این قرارداد مقصر است؟امیررضا واعظی آشتیانی:هیات مدیره هیچ وقت نباید اسیر جو شود زیرا همین مساله باعث می‌شود فضا برای مربی باز شود و هر نوع قراردادی را که می‌خواهد اضافه کند شما نگاه کنید در همه این سال‌ها هیچ مدیری بابت ضایع کردن پول بیت المال مورد مواخذه قرار نگرفته است البته مدیران ما هم به این نوع ادبیات عادت کرده‌اند و تلاش می‌کنند که بر اساس خواسته هواداران تصمیم بگیرند.به نظرتان استراماچونی باز می‌گردد؟امیررضا واعظی آشتیانی:امیدوارم که این اتفاق بیفتد استراماچونی بعد از این همه رفت و آمد اگر قصد بازگشت داشته باشد کار بسیار سختی در پیش دارد او باید تلاش کند یک فضای مناسب دوباره برای تیمش مهیا سازد تا بتواند نتایج قبل از رفتنش را تکرار کند. به نظر من آوردن استراماچونی به هر قیمتی یک چالش جدید خواهد بود.چه توصیه‌ای به مدیران استقلال دارید؟امیررضا واعظی آشتیانی:این روزها مصاحبه‌های برخی از اعضای هیات مدیره خیلی زیاد است نکته جالبش هم این بوده خیلی از زمان‌ها آنها متضاد یکدیگر مصاحبه کرده‌اند که این باعث می‌شود که تیم لطمه بخورد باید اعضای هیات مدیره مفاد این قرارداد را تصویب کنند.استقلال می‌تواند با همه این مسائل و مشکلات مدعی قهرمانی باشد؟امیررضا واعظی آشتیانی:کار بسیار سختی است در لیگ امسال تیم‌های مدعی زیاد هستند و همین با عث شده تیم‌ها تلاش بیشتری انجام دهم تا بتوانند یک عنوان خوب را به دست بیاورند. امیدوارم استقلال بتواند از این شرایط خارج شود و یکی از مدعیان قهرمانی باشد.


بیشتر بخوانید:

آموزشی/اخبار/سرگرمی/سلامتی و زیبایی/علمی و دانستنی/سبک زندگی/تکنولوژی/فرهنگ و هنر/گردشگری/مذهبی/ورزشی/صوتی و تصویری/نمایون/کسب و کار

سرگرمی
گوگل
منبع:
namayoon.com

نمایون

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن از زمین نه دستی از برون بلکه همتی از دورن لازم است...

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

مجله تفریحی و سرگرمی نمایون